Windows 8 Release Preview שוחרר - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 8 Release Preview שוחרר

Artist

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא מלהיב אותי windows 8... נתתי לגירסה הקודמת תקופת התנסות ופשוט התחשק לי לשבור את המחשב המסכן שלי... גם היה לי קשה להתמצא בבמשק המטרו, וגם חסר לי מאוד כפתור ההתחל.

חוץ מזה אני לא יודע למה אני צריך במסך 23" ברזולוציה FHD מלבנים ענקיים ובוהקים בצבעים צעקניים כדי להיכנס לתוכנות שלי... שום דבר שם לא היה במחשבה על המחשב המסורתי, וזה מאוד מעציב, בהתחשב בעובדה שהם כמעט היחידים בתחום בעוד לשוק הטבלטים יש ואנדרואיד ולמחשב האישי יש רק את מאק היקר מאוד וווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...שום דבר שם לא היה במחשבה על המחשב המסורתי, וזה מאוד מעציב, בהתחשב בעובדה שהם כמעט היחידים בתחום בעוד לשוק הטבלטים יש ואנדרואיד ולמחשב האישי יש רק את מאק היקר מאוד וווינדוס.

ולינוקס. מליונים של הפצות של . וגרסאות BSD למיניהן. והאיקו. לא חסר :)

אבל עושה רושם שעם התוכנות שרבים צורכים, רק מתאים.

אז כנראה שנאלץ לבלוע את הצפרדע הזו שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על תוכנית מטרו?

גוררים את החלון למטה והוא נסגר

תודה, זה בדיוק מה שהיה חסר לי.

באופן כללי, אני עדיין ממשיך להשתמש קצת עם המערכת, וכמו שאמרתי אני מרוצה מעצם השינוי.

אני עדיין לא יודע אם השינוי הזה הוא הדבר הנכון, אבל בינתיים עוד לא מסיק מסקנות, לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ניסיון עבר? ספר את זה לכל האנשים שעדיין משתמשים בXP למרות שכבר עברו 10 שנים מאז שהוא יצא. אין שום סיבה שזה לא יוכל לקרות גם עם 7, אם רק מייקרוסופט יחליטו החלטות מספיק טפשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows 8 עוד לא יצאה והם כבר עשו החלטה מטופשת- גרסת הRT היא למעשה מערכת הפעלה שונה מ-8 למעבדי . חברות צריכות להוציא גרסא שונה של התוכנה לכל , ולא יהיה אפשרי להתקין תוכנה של האחד לשני ושל השני לאחד.

מי לעזאזל ירצה לפתח לזה בכלל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - yonizaf

^^^^^

לכאורה, יחי החופש :silly:

אממה, חברות התוכנה ( היעודית, לרוב )

שיוציאו גרסאות שתחייבנה את 8 , גם אם

מסיבה הזויה, לא ישאירו הרבה ברירות

( על סמך ניסיון העבר ).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דוגמאות לזה? אני לא מכיר כאלה, אבל מכיר דווקא הרבה מקרים הפוכים - שאנשים תקועים עם מערכות הפעלה עתיקות בשביל איזו תוכנה ארכאית.

גם אם יש תוכנות ייעודיות שכבר לא תומכות בXP, סביר להניח שהן לא התחילו להופיע לפחות עד ש7 תפס נפח שוק. אם 8 לא יצליח ולא יתפוס נתח שוק משמעותי, אתה יכול להיות יחסית רגוע עד מערכת ההפעלה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דוגמאות לזה? אני לא מכיר כאלה, אבל מכיר דווקא הרבה מקרים הפוכים - שאנשים תקועים עם מערכות הפעלה עתיקות בשביל איזו תוכנה ארכאית.

גם אם יש תוכנות ייעודיות שכבר לא תומכות בXP, סביר להניח שהן לא התחילו להופיע לפחות עד ש7 תפס נפח שוק. אם 8 לא יצליח ולא יתפוס נתח שוק משמעותי, אתה יכול להיות יחסית רגוע עד מערכת ההפעלה הבאה.

cs 5 פרמייר וצפונה לדוגמה.

זה ש - 90 אחוז יכולים לגלוש גם עם 2000 עדיין לא סותר את מה שאמרתי.

ודרך אגב, בוא נרד מזה, זה לא בידיוק קשור ל - 8.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...