מכתב לסלקום, עקב שיחה שהתנהלה היום - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב לסלקום, עקב שיחה שהתנהלה היום

nineball

Recommended Posts

יש הבדל בין להביא מקרה מסויים ולהטיח אשמה במוקדן ספציפי לבין להשמיץ את כל החברה כאילו עבר פלילי הוא תנאי קבלה לעבודה.

כמה מקרים צריך?

1000?

10000?

100000?

זאת עובדה בשטח שחברות הסלולר הגדולות הם שקרנים רמאים וגנבים.

באופן שיטתי, בכל דרך אפשרית.

לי באופן אישי היו עשרות שיחות בהן שיקרו לי.

וכל מי שאני מכיר אומר אותו דבר כבר שנים לגבי חברות הסלולר.

התיסכול והכעס עליהם עצום, ובצדק.

העובדות בשטח הם מעבר לכל ספק.

צריך מערכון של לאטמה בסגנון: תדהמה במדינה!, מחקר חדש מגלה שחברות הסלולר משקרות מרמות ומנצלות את הלקוחות.

כדי להבין את האבסורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הבדל בין להביא מקרה מסויים ולהטיח אשמה במוקדן ספציפי לבין להשמיץ את כל החברה כאילו עבר פלילי הוא תנאי קבלה לעבודה.

מצפה להסבר שלך גיל!

לזה קוראים עצימת עיניים!

החברות הגדולות יכולות להנות מדף נקי בכל מקרה ספציפי, ואילו אדם פרטי צובר עבר פלילי ?

כאילו לא ידועים כלל מקרים של רמאות מצידם, ואם ידועים אז אין לקשור ביניהם לבין מקרה ספציפי מדובר.

מתי בדיוק אתה מתחיל לקרוא לפשעים שלהם "שיטה"?

תרגיל לישראלי הוותיק

השלם את החסר:

אם זה מריח כמו ... ובאים על זה המון זבובים, אז זה ...

הערה: אין להסיק מן התרגיל אנאלוגיה בין ישראלי לזבוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצפה להסבר שלך גיל!

יש לך הוכחה לכך שחברה X גונבת על בסיס שיטתי? שההנחיה היא לרמות ולשקר?

אולי אלה הנציגים שמשקרים בכדי לקבל בונוסים והשד יודע מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי יש לך הוכחה שהמשטרה מחפשת לדפוק דוחות לנהגים כדי לעשות כסף ולא כדי לשמור על החוק ולמנוע תאונות, ושזה לא כמה שוטרים שחרגו מתפקידם הציבורי?

אם זה היה רווחי מאוד לדרוך לך חזק על אצבעות הרגל שוב ושוב, ומבצעי המעשה היו בטוחים לגמרי מפעולת תגמול, אצבעות הגדל שלך היו נטחנת לאבק תוך זמן קצר מרגע פרסום הידיעה.

כשמערכות המשפט והחוק לא מגנות על הציבור מניצול, הציבור ינוצל.

האם מערכת המשפט מנפיקה קנסות ודוחות לחברות הסלולר על שנציגיהם משקרים ללקוחות?

האם חברות הסלולר מרוויחות מלשקר ללקוחות?

האם הם מרוויחות מטעויות גביה?

האם מערכת המשפט קונסת אותם על טעויות גביה?

הדברים מתקיימים כי מרוויחים מהם וכי הם יכולים להתקיים במצב הזה.

ותמימות היא הסבר שלו רק התמימים יאמינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח מראש שאם אני הולך נגדם לבית משפט אני מפסיד.

אין אחרי(אני) האזרח הקטן של להטוטני מילים שבעד כסף יודעים לכוון שופט לכאן או לכאן, תלוי מי המשלם.

תמוהה מאוד הדרישה שלך להוכחות ספציפיות כאן בפורום, אין לי קייס ספציפי לתביעה, אני לא עומד מול שופט, פה זה לא בית משפט, ואף אתה לא היועץ המשפטי.

זה דיי מצחיק לומר אבל יש היום פורומים מי צריך בית משפט, כאן נעשה את הדין כראות עינינו-- אנו הציבור הוא גם חבר המושבעים.

אולי אלו הנציגים ואולי לא, ואולי כן, ואולי לא, מה זה מעניין בעצם? ושים לב בלשון רבים דיברת, אז אולי המנהלים לא שולטים בהם,

ומה זה משנה בעצם? (כל אדם שמכיר איך עובדים שם יודע שהם נשלטים ביד ברזל שיחות מוקלטות וביקורת ניתנת כל הזמן) אבל גם זה לא משנה

אז אתה אומר שהשד גם לא יודע, ואני אומר מה זה משנה

אנחנו כאן כבר החלטנו- ורק בשבילך אני אתן את הפתרון לחידון שערכתי בתגובה הקודמת כי כנראה אתה לא ידעת לפתור

אם זה מריח כמו חרא ובאים על זה המון זבובים אז זה חרא

עכשיו כשאתה יודע את התשובה אני שואל אותך -- בא לך לדרוך?

אני לא הולך לבדוק אבל עד כמה שזכור לי מדיונים קודמים אתה גם עזבת איזשהו סירחון?

מה פשר הדרישה שלך לעשותם חפים עד אשר תוכח אשמתם?

אתה יודע טוב מאוד כמוני שהם מסריחים!. אנחנו לא צריכים חותמת של בית משפט למסריחותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים בכל מה שאתם אומרים. העניין הוא שחברה X יכולה לתבוע אתכם על הוצאת דיבה והיא תזכה.

יש לכם חשדות? תגישו תלונה במשטרה, תתארגנו על תביעה ייצוגית, פנו למבקר המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה אני אומר בראש חוצות שחברות התקשורת הגדולות בארץ שקרנים רמאים וגנבים.

שיתבעו אותי אם הם חושבים שאין בדברים אמת.

נעשה משפט ראווה גדול עם סיקור מלא בתקשורת.

נביא דוגמאות לבית המשפט של שקרים, רמאויות, וגניבה.

אני בטוח שיש מספר עצום של עדים, חלקם אפילו עם הקלטות ומסמכים שיוכיחו שיש בדברים הרבה אמת.

באופן אישי אני יכול להעיד שבזק בינלאומי שיקרו לי פעם אחר פעם, ובאופן לא חוקי גבו ממני יותר ממה שסיכמתי, ולא ניתקו אותי בזמן על פי חוק, וגם על זה גבו ממני כסף.

עכשיו שיתבעו אותי אם הם רוצים.

אני אזכה בטוח.

אם הייתי מוצא עורך דין שיתבע אותם כנגד הוצאות המשפט, הייתי מזמן תובע אותם.

וכמוני יש הרבה אנשים שחברות התקשורת עברו על החוק נגדם, ומקרים שלא הגיעו וכן הגיעו לבתי המשפט.

אין שום בעיה לומר את האמת כשהיא גדולה וברורה.

כל העם מאחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנו למבקר המדינה.

;D ;D ;D :clown: תגיד מה אתה :alcoholic: ?

אתה מתכוון לזה שכותב שירים למגירה?

מתוך ויקיפדיה:

המבקר אחראי בפני הכנסת בלבד – מקיים עימה קשרים והתיעצויות, ופעמיים בשנה – מגיש לה "דין וחשבון על ממצאיו"(מילים חזקות) כפי שנתגלו בתוך "תהליך הביקורת"(שוב מילים חזקות) הנמשך, לעתים, מעבר לשנה אחת(פששש הוא ממש משקיע), וכן המלצותיולתיקון הליקויים

במילים אחרות הוא מקבל משכורת מהמדינה. במילים אחרות ג'ובניק שמגיש פעמיים בשנה את הפלצותיו לכנסת.

וככה הכנסת יודעת מה לא טוב במדינה וגם מקבלת הצעות לאיך לתקן את הליקויים.

נקודה

כל העם מאחורי.

חכה לי טנטום אני בדרך ,עצרתי שניה לקנות סיגריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפר לי משהו פעם שעבד אצל חברת תקשורת בהנהלת חשבונות דברים מזעזעים.

כל מיני חיובים ותביעות קולקטיביות רק בגלל מכנה משותף שבו ובין התביעה או החיוב יש רק נוחות של וודאות סטטיסטית.

קודם הם עושים טעות מטעמי נוחות, ואחר כך מתקנים אם יש צורך ואין להם ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שההנחיה היא לרמות ולשקר?

בהחלט. פוסט שכתבתי בדיון המרכזי של מפעילות הסלולריות החדשות:

להלן מייל שרץ בתחנות מכירה של ("דינמיקה סלולר"), שבו העובדים משתשמים כדי לשכנע את הלקוחות למה לא לעבור לגולן טלקום.

השגתי את המייל ממקור ראשון, לא נגעתי בכלום, רק צינזרתי כתובות והעלתי את התמונה שהגיעה בתור attachment ל Imgur.

---------- Forwarded message ----------

From: B בילו 421 רשת

Sent: Wednesday, May 23, 2012 ******

To: B ************ – אחראי פעילות רשת; B אשדוד 440 רשת; B באר שבע 434 רשת; B ביג חדרה 420 רשת; B ביג יכין 422 רשת; B ביג פולג נתניה 424 רשת; B בילו 421 רשת; B גולדה חולון 413 רשת; B גלילות 426 רשת; B גרנד קניון 415 רשת; B דיל חוצות נהריה 431 רשת; B הר יונה 436 רשת; B הרצל אשדוד 407 רשת; B חולון 433 רשת; B חוצות כרמיאל 404 רשת; B טבריה 406 רשת; B טירת הכרמל 432 רשת; B יהוד 423 רשת; B כנפי נשרים 410 רשת; B מודעין 402 רשת; B מרכז השלום 412רשת; B נס ציונה 435 רשת; B נתניה דרום 438 רשת; B סגולה 439 רשת; B עפולה 419 רשת; B ערן מלול – מנהל איזור דרום רשת; B קניון תלפיות 425 רשת; B קריון 429 רשת; B קריית מוצקין 403 רשת; B קרית גת 408 רשת; B קרית שמונה רשת; B ראשון לציון 416 רשת; B ראשון לציון מערב 430 רשת; B רחובות 418 רשת; B רמז אשקלון 409 רשת; B רמלה לוד 411 רשת; B רננים 428 רשת; B שדרות 441 רשת; B תל חנן 437 רשת

Subject: FW:

עכשיו אתם יכולים להראות ללקוחות שלא יחשבו בכלל שיש מה להשוות!

From: **********

Sent: Wednesday, May 23, 2012 *****

To: B בילו 421 רשת

Subject:

kJRRXm.png

המייל הגיע מ "אחראי פעילות הרשת" ונשלח CC לכל עמדות המכירה בארץ. הנציגים מאמינים במה שכתוב ומוכרים את השטויות האלו הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים נציגי שירות לקוחות, הם כמו מרגלים, המדינה ("חברה X") שולחת אותם לבצע משימה מסוימת, תוך כדי הבטחה שאם קורה משהו הם לבד... :lol:

סיפר לי משהו פעם שעבד אצל חברת תקשורת בהנהלת חשבונות דברים מזעזעים.

כל מיני חיובים ותביעות קולקטיביות רק בגלל מכנה משותף שבו ובין התביעה או החיוב יש רק נוחות של וודאות סטטיסטית.

קודם הם עושים טעות מטעמי נוחות, ואחר כך מתקנים אם יש צורך ואין להם ברירה.

אחת הבעיות של חוסר ההגינות שאנשים וחברות מתנהלים בו, היא שזה מוביל לכך שאנחנו מחוקקים את עצמנו לדעת, ויוצרים כל מיני חוקים ספציפיים והוראות שעה. במקום להפעיל היגיון ולפעול בהגינות... (נאיבי שכמותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הוכחה לכך שחברה X גונבת על בסיס שיטתי? שההנחיה היא לרמות ולשקר?

או שאתה בן 12, או שאתה מאוד מאוד תמים ונאיבי, או שאתה סגור באיזה מקלט אטומי ללא קשר לעולם שבחוץ,

אבל מניסיון ( בתור איש מכירות - מודה באשמה רמאי וגנב) 90% ממה שאומרים לך זה לושקים זה שקרים

כל עוד אתה לא מבין כלום בנושא , אני יכול להגיד לך שהמקרר שאני מוכר לך יש לו מעבד HD ששומר על האינזימים והמולקות של האוכל טריות,

ואתה "וואו זה מקרר עם מעבד HD, לאף מקרר אחר אין כזה מעבד! והאוכל שלי יהיה טרי !"

אני אומנם לא מוכר מקררים , וגם האמת אני גם ההפך המוחלט ממוכר רגיל, שזה נדיר, אבל אני כן מנסה להתאים את המוצר

ללקוח, ואם אין לי את המוצר שהוא רוצה , אני אף אפנה אותו לחנות מתחרה .

אבל כמוני האנשים נדירים, רוב האנשים שאני עובד איתם ימכרו לך לוקשים ושקרים רק בשביל לעשות את החצי אחוז עמלה.

לרק לידע כללים, 90% ממה שאתה שומע בחדשות וקורא בYNET זה שקרים עם הרבה מאוד אינטרסים מאחוריהם.

אז בוקר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. פוסט שכתבתי בדיון המרכזי של מפעילות הסלולריות החדשות:

להלן מייל שרץ בתחנות מכירה של ("דינמיקה סלולר"), שבו העובדים משתשמים כדי לשכנע את הלקוחות למה לא לעבור לגולן טלקום.

השגתי את המייל ממקור ראשון, לא נגעתי בכלום, רק צינזרתי כתובות והעלתי את התמונה שהגיעה בתור attachment ל Imgur.

המייל הגיע מ "אחראי פעילות הרשת" ונשלח CC לכל עמדות המכירה בארץ. הנציגים מאמינים במה שכתוב ומוכרים את השטויות האלו הלאה.

מה לא נכון בזה? גם היום ועל אחת כמה וכמה ביום שזה פורסם (יומיים אחרי שגולן יצאו).

אגב זה פורסם בממון זה לא נכתב על ידי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...