מכתב לסלקום, עקב שיחה שהתנהלה היום - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב לסלקום, עקב שיחה שהתנהלה היום

nineball

Recommended Posts

אין פה איזושהי תלונה או נסיון סחיטה נגד סלקום, כבר הזמנתי את כרטיסי הסים מגולן טלקום ואנחנו נתנייד בימים הקרובים. אבל עקב שיחה שניהלתי איתם היום, סה"כ כדי לברר עלות ניוד של אחד הקוים שנמצא בהתחייבות, אני כותב את המכתב הזה שנשלח גם אליהם ברגעים אלו, אתם מוזמנים לחוות דעתכם, ואולי ללמוד דבר או 2 מהסיפור:

----------------------------------------------------------------------------------

סלקום היקרים, שלום רב.

שמי XXXX, ומכתב זה נכתב אליכם בנוגע למנוי ע"ש XXXX, מס' ת"ז ---------

היום, ה 28/05, בשעה 16:31 בדיוק, התקשרתי למוקד שירות הלקוחות על מנת לברר מה יהיו עלויות ניוד הקו שמספרו --------, שאלה פשוטה לכאורה, רק רציתי לוודא שמה שרשום בחוק, עלות המכשיר+8% מהממוצע של סכום החשבוניות, נכון.

נפתח בקצת מילים טובות- ענה לי נציג ששמו אמג'ד. התנהלה שיחה קצרה עם אמג'ד שבמהלכה נעשו נסיונות להציע לי מסלולים שונים להישאר בסלקום, אבל תשובה לשאלתי לא כ"כ קיבלתי. אמג'ד מסר לי שהוא לא בטוח לחלוטין אם המספרים שהעליתי בפניו אכן משקפים את עלות הניוד, ואמר לי שברצונו להעביר אותי לנציג אחר בשביל להיות בטוח ב 100%. סה"כ, הוא מילא את תפקידו נאמנה, טון השיחה היה יצוגי ומנומס. צל"ש.

הועברתי לנציג בשם דניאל. יידעתי אותו מראש שאמג'ד הציע לי את המסלולים השונים, ונעבור לעניין העלות. דניאל ענה לי בזריזות לגבי השאלה, וניסה לברר מדוע אני מעוניין לעבור וממה לא הייתי מרוצה בסלקום. גללתי בפניו חלק מהתנהלות שלי מול סלקום במהלך השנה האחרונה, הוא ניסה להציע מספר אפשרויות, אבל הודעתי לו שכרטיסי הסים של גולן טלקום כבר בדרכם אלי. הוא הציע שאועבר לקשרי לקוחות כדי לשמוע מה יש להם להציע, הסכמתי, סה"כ אין לי מה להפסיד.

צל"ש גם לדניאל על ההתנהלות ותרבות השיחה.

ועכשיו לחלק הפחות סימפטי של המכתב-

בקשרי לקוחות ענתה לי מישהי שאת שמה לצערי לא שאלתי, הייתי רוצה מאוד לכלול אותו במכתב זה.

אני מודע לכך שבכל החברות, מנחים את הנציגים בקשרי לקוחות/שימור לקוחות לנהוג באסרטיביות כדי להוביל את השיחה, ולהשאיר את הכדור ב "מגרש הבית", לגיטימי לחלוטין. אבל בין אסרטיביות לחוצפה שאינה יודעת גבולות ונסיון לעשות מהלקוח דביל, יש גבול, והגבול אינו קו דק, אלא חומה עבה ומבוצרת שאותה אין לחצות.

אותה נציגה התפרצה לכל אחד ואחד מהמשפטים שניסיתי להוציא מהפה במהלך השיחה, ולא נתנה לי אפילו להציג עשירית מעמדתי בשיחה. הדוגמה הראשונה הייתה שביקשתי לעבור על המספרים במנוי אחד אחד, החל במספר ----------, שמשלם ממוצע של 30-40 ש"ח לחודש על פחות מ 20 דקות שיחה. יידעתי אותה שבחברה המתחרה אוכל לקבל הצעה עדיפה, תגובתה הייתה "אתה תצטרך לשלם שם 100 שקלים בחודש במקום 40"

שסתרתי את טענתה בטענה שיש לחברה המתחרה מסלול זול יותר, היא מיד התפרצה למשפט שלי בטענה ש "אין להם שום דבר זול יותר"

ביקשתי ממנה בנימוס להיכנס לאתר החברה גולן טלקום ולראות בדף הראשי את המסלולים. נעניתי ב

"סליחה אדוני, אל תתחיל להגיד לי "תעשי לי, תיכנסי לי, תראי לי", אני יודעת בדיוק על מה אני מדברת"

אם נציגת קשרי הלקוחות הייתה "יודעת על מה היא מדברת", היא הייתה מכירה את חבילת ה 10 שקלים של גולן טלקום, הכוללת 60 דקות, 60 SMSים, 10MB נפח גלישה, ותעריפי חריגה נמוכים מאוד.

אחרי שסיפרתי לה על החבילה, היא הציעה לי חבילת 49 ש"ח כלשהי, הכוללת 200 דקות, 200SMSים, וקצת גלישה.

הבהרתי לה שמדובר בקו שייעודו בעיקר לשיחות נכנסות, ואינו מדבר במכשיר הזה, אלא במכשיר אחר של העבודה, ולכן למרות שמדובר בחבילה אטרקטיבית ללקוחות מסוימים, היא לא מתאימה לנו כלל וכלל שכן ממוצע השיחות בקו לא חוצה את ה 20 דקות.

תשובתה המלומדת של הנציגה: "אז שידבר יותר"

האם חברת סלקום מנסה להכתיב לי את דפוסי השימוש בקוים שלי? האם מן הראוי שכלקוח אנסה להתאים את עצמי לחברת סלקום במקום שחברת סלקום תנסה למצוא פתרון המתאים לי? חוצפה וחרפה.

בהמשך, אותה נציגה העלתה בפני טענות שונות ומשונות לגבי גולן טלקום, שחלקן אמיתות מסולפות, וחלקן פשוט מגוחכות עד אין קיץ.

הראשונה:

"הקליטה שלהם בעייתית"

באמת? זה מעניין בהתחשב בעובדה שיש להם הסכם נדידה ל 7 שנים עם סלקום.

"אין להם שירות ותמיכה"

כמובן שאין. הכל ניתן לניהול נוח באיזור האישי, זה למעשה יתרון, אני לא צריך לחכות בטלפון.

"במידה שהמכשיר שלך נגנב, לוקח להם שבוע וחצי להגיב, ועד אז יכולים לחגוג לך על הקו"

כאן כבר התרגזתי. מדוע לשקר? ברגע הדיווח באתר המספר נחסם לשיחות, ולאחר מכן נציג החברה חוזר ללקוח להמשך טיפול. זה עניין שנבדק, אז למה לנסות לעשות מהלקוח אידיוט? האם בסלקום משוכנעים שהלקוחות כל כך תמימים וחסרי ידע?

"חבילת הגלישה 10MB של גולן טלקום זה הדבר הכי איטי שקיים"

טיעון מעניין, בהתחשב בעובדה ש 10MB זה נפח גלישה ולא מהירות, מהירות החבילה היא עד 21mbps (כרגע בסביבות ה 5, נבדק ריאלית בחיפה ות"א, עד לפריסה רחבה יותר של רשת גולן טלקום). הנציגה התווכחה

איתי ש 10MB זה מהירות ביחד עם נפח. האם הלקוחות צריכים ללמד את נציגי סלקום מה ההבדל בין Mb (מגה-ביט) ל MB (מגה בייט)?

את הקרם דה לה קרם שמרתי לסוף:

"יש בעיה של באתר של , אתה רוצה להכניס את הכרטיס אשראי שלך במקום שכולם יכולים לראות אותו?"

סלקום היקרים, נסו לשלוט במה שיוצא מפי הנציגים שלכם, הלקוחות אינם אוהבים לשמוע שקרים.

האתר של מאובטח בדיוק כמו זה של סלקום, ואפילו קצת יותר. SSL/HTTP S

בנוסף, פרטי האשראי לא נרשמים בדאטאבייס באתר, אלא נסלקים ישר ע"י credit guard בצורה מוצפנת.

הדבר היחיד שהיה, ועם דגש

היה

אפשר לשלוף מהאתר הוא שמות, עקב פרצה קטנה בשם SQL injection, שסודרה מזמן. אני גם לא רואה את ההאקר שיטרח לשבת שעות כדי לחפש פרצה שבסופו של דבר תביא אותו רק לשמות ומספרי טלפונים של אנשים, בשביל זה קיימים דפי זהב/B144.

ברגע שהובהר לנציגה שהאתר מאובטח כהלכה, תשובתה הייתה "זה לא מעניין אותי, לא בדקתי את זה בדקו את זה אנשים שמבינים"

אם זה לא מעניין את הנציגה, מדוע שתיכנס בכלל לנושא הזה? זה רק מראה שאין פה כלל וכלל דאגה ללקוח, אלא רק השמצה חסרת בושה.

סלקום היקרים, במקום לנסות להציע לי מסלולים אטרקטיביים כדי להשאיר אותי במעגל הלקוחות שלכם, השיחה בקשרי לקוחות נסובה סביב השמצת עם חצאי אמיתות, שקרים מוחלטים, או הפגנת חוסר ידע מובהק בכל הנוגע לתשתיות סלולר ותקשורת. אני מקווה מאוד שזה מקרה נקודתי ולא אסטרטגיית שימור הלקוחות הכוללת שלכם, כי אם כן, מדובר בתעודת עניות גדולה ונוצצת לחברה הנקראת סלקום.

לצערכם, מסע ההפחדה וההשמצה לא הצליח. ללקוח הספציפי הזה ידע נרחב וענף בתחומי המחשוב, תקשורת+תשתיות, מערכות סלולר, והכשרה ברמה גבוהה בהרבה ממנה לה זוכים נציגי השירות, נציגי קשרי לקוחות, ואף נציגי השירות הטכני בחברות הסלולר. הנציגה שלכם אף ניסתה להבהיר לי כי היא זו שעובדת בסלקום אז היא מבינה יותר, ואיני צריך להתווכח- אלא לקבל מה שהיא אומרת וזהו.

טעות רעה ומרה. זכרו, בעוד שהלקוח יודע כי העומד מולו הוא נציג שירות בחברת סלולר, שאת רוב הכשרתו עבר בעברת הסלולר ולרוב אינו בעל נסיון של יותר משנה-שנתיים, זהותו של הלקוח היא סימן שאלה, וגם אם הלקוח מחוסר ידע ונסיון, דיון מתנהל בין שני אנשים, לא בין צד אחד שמדבר לצד השני ששותק.

שימו לב איך שיחה שהחלה במטרה לשמר לקוח עברה ליצירת אנטגוניזם גדול מאוד מול חברת סלקום, במקום לשמר, נציגת קשרי הלקוחות שלכם גרמה לי לא לעזוב את שעריכם בהליכה, אלא בריצה, ללא מבטים לאחור. בעוד מספר ימים יגיעו כרטיסי הסים של חברת , ואני, כמו הרבה מחבריי ומכלל אזרחי ,

אפסיק להיות פראייאר.

למען הסר ספק:

כותב מכתב זה (ומקורביו) אינו עובד או בעל קשר כלשהו לחברת גולן טלקום, או כל חברת סלולר/תקשורת כלשהי.

המכתב משקף את דעתי/נסיוני האישי ואותם בלבד, ולא ניתנה תמורה או טובה בעד כתיבתו.

העתקים: גולן טלקום, המועצה לצרכנות

מכתב זה יפורסם במספר פורומים בארץ במטרה למנוע מצב שבו השמצה או הפחדה מצד חברה כלשהי תמנע מהלקוח לשקול את מבחר האפשרויות המלא שעומד בפניו.

--------------------------------------------------------------------------

אני שוקל אם לשלוח את המכתב גם ל YNET, ממש לא מוצא חן בעיניי שחברה כלשהי משמיצה חברה אחרת, בעיקר שמדובר בשקרים חסרי ביסוס או החבאת חצי מהאמת. אני לסלקום אמרתי שלום, וממליץ לכם לערוך בדיקה בין כל חברות הסלולר בארץ ולראות איפה הכי משתלם לכם להיות-

החברות החדשות מציעים מחירים שידועים לכולם, הותיקות יצאו במבצעים מיוחדים שצריך להתקשר כדי לשמוע. בדקו הכל, ואולי תחסכו קצת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער להודיע לך, אבל המכתבים האלו לא מועילים בשום דבר.

יכול להיות שיעבירו לאותה נציגה כמה חידודים פה ושם, יכול להיות יורידו לה את הבונוס קצת או יפסלו אותו לחודש אחד,

אבל לשנות את המערכת אתה לא תשנה.

אל תשכח שסלקום משלמת מינימום לנציגים שלהם (אולי מקבלים קצת יותר על ותק), ואותם נציגים שונאים את העבודה שלהם

בדיוק כמו שהלקוח הישראלי שונא מוקדי שירות אם לא יותר.

הדבר היחיד שיש לנציגים לצפות לו הוא הבונוס הקטן שיוצא סוף חודש מעבר למינימום שהם מקבלים, ותמורת אותו

בונוס הם ימכרו את סבתא שלהם, ויגידו כל דבר שעולה להם בראש, גם אם הם לא מבינים לגמרי על מה הם מדברים.

המנהלים של אותם נציגים, צריכים לעמוד באותם יעדים, וגם הם יגידו כל דבר ויעגלו כל פינה אפשרית כדי לעמוד ביעדים,

וכך גם מנהלי מוקדים וכו.. וכו...

כן אתה יכול ליפול על נציג אחד מתוך 100 שבאמת אכפת לו, וכן יכול להיות שיש מנהל כזה או אחר שכן אכפת לו, אבל מעטים המקרים, כי

אנשים שכן אכפת להם, לא נשארים לעבוד בעבודה כזאת לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בשקרים שלהם כשעברתי לרמי לוי.

הנציג שאל איזה מכשיר יש לי, וכשעניתי Samsung S, הוא אמר "אה! רמי לוי לא תומכים בזה, תצטרך לקנות מכשיר חדש רק דרכם".

שאלתי למה הוא מתכוון, אז הוא אמר שרמי לוי תומכים "רק בכמה מכשירי פשוטים שחייבים לקנות דרכם, הוא לא תומך במכשירים מתקדמים"

שזה כמובן שטות מכמה סיבות:

- רמי לוי תומכים ברשת דור 3, שבין השאר תומכת ב-Samsung s (עובדה, אחרי שעברתי אליהם המכשיר עבד כמו שצריך)

- הנציג חזר כמה פעמים על העובדה שחייבים לקנות מכשיר מרמי לוי כדי להיות ברשת שלהם, שזה שקר מוחלט

- למרות שרמי לוי מוכרים מכשירי , מכשירי פשוטים, הכוונה בדר"כ למכשיר דור 2, שזה בדיוק המכשירים שרמי לוי לא תומך בהם.

כמובן ביקשתי שיברר כמה פעמים את העניין של התאימות של s לרשת של רמי לוי, הוא שם אותי על המתן, חזר ואמר שדיבר עם מישהו בכיר יותר, וזה בדוק ש- s לא עובד ברמי לוי.

כמובן שאיך שסיימתי את השיחה גיגלתי קצת ונתקלתי בפוסט הבא (מצורף הלינק ל-cache כי האתר הזה עכשיו בשדרוג או משהו בסגנון):

'>www.pocket.co.il/community/showthread.php%3Ft%3D288298+&cd=2&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7ngWAkQd-t0J:www.pocket.co.il/community/showthread.php%3Ft%3D288298+&cd=2&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a

ככה שזה לא נקודתי ולא נעליים.

עריכה:

תגובה ל-v3rtigo מעלי - יש הבדל מהותי בין לעגל פינות, לא לברר פרטים עד הסוף, ובין לבצע הטעיה באופן מודע ובוטה.

לעגל פינות אפשר לומר באמת "הנציג לא ידע, נתדרך אותם בהתאם" ולחמוק מעונש. כשזה נעשה באופן מודע, מישהו כאן צריך להיכנס בהם. ייצוגיות וכאלה. חבל שאין מספיק עורכי דין בארץ :(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הכבוד אני מצטרף ל- v3rtigo.

אני לא מבין את התכלית של המכתב הזה.

1. המכתב הזה לא נותן *לך* כלום.

2. שסלקום יעשו מה שהם רוצים בשירות לקוחות שלהם. אם הם רוצים, שיבטיחו לאנשים את הירח. לשמחתך אתה לא לקוח שלהם יותר.

3. אם המטרה של המכתב שלך היא לשפר את רמת השירות בסלקום (בין אם באמת אכפת לך ובין אם אתה נאיבי) - המכתב מנוסח לא נכון.

4. אם הטרוניה שלך היא על הטעיה של נציג שירות, בשביל מה אתה שולח את המכתב לסלקום? שלח תלונה למשרד התקשורת או ל-ynet.

עריכה - שמתי לב שכיתבת כל מיני גורמים וגם כתבת שאתה מפרסם את הנוסח בפורומים. עדיף כבר שתכתוב בנדון "בבקשה תתבעו אותי בלשון הרע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי כלקוח ותיק מאוד בסלקום עדיין לא הציעו כל עיסקת שימור ראויה לשמה ועוד לא חזרו לפנייתי באתר.

נראה...

עם זאת, חייב לציין שעד היום קיבלתי שירות מצויין ואדיב מסלקום, אורנג' ו... רחמנא ליצלן.

רק לא מבין מה הקטע עם "לפרסם ב-YNET" :nixweiss: ... מה מיוחד שם? זה מדור פרסומי אחד גדול, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר האחרון שהם צריכים עכשיו זה פרסומים בעיתונות על בעייתיות בשירות לקוחות.

הם מנסים לבדל את עצמם מהחברות החדשות באמצעות שירות הלקוחות.

וכן ynet זה בבחינת מדור פרסומי/צהובון.

אבל שוב, קודם כל שיחליט מה המטרה של המכתב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

תגובה ל-v3rtigo מעלי - יש הבדל מהותי בין לעגל פינות, לא לברר פרטים עד הסוף, ובין לבצע הטעיה באופן מודע ובוטה.

לעגל פינות אפשר לומר באמת "הנציג לא ידע, נתדרך אותם בהתאם" ולחמוק מעונש. כשזה נעשה באופן מודע, מישהו כאן צריך להיכנס בהם. ייצוגיות וכאלה. חבל שאין מספיק עורכי דין בארץ :( .

ממקור ראשון, כל החברות (ואני מדבר על כולם בלי יוצא מן הכלל) מעל פני השטח "מעגלות פינות" מתחת לפני השטח עושות דברים שאתה אפילו לא תדמיין.

מנהלים לא רק משתתפים בזה כנגד הלקוחות כדי לקדם אינטרסים אישיים (בונוסים,קידומים וכו..), אלא גם נגד המנהלים שנמצאים מעליהם.

אחת הסיבות לכך, היא השיטה שבא מתוגמלים העובדים במקצוע המכירות.

לשנות את זה כמעט בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הכבוד אני מצטרף ל- v3rtigo.

אני לא מבין את התכלית של המכתב הזה.

1. המכתב הזה לא נותן *לך* כלום.

2. שסלקום יעשו מה שהם רוצים בשירות לקוחות שלהם. אם הם רוצים, שיבטיחו לאנשים את הירח. לשמחתך אתה לא לקוח שלהם יותר.

3. אם המטרה של המכתב שלך היא לשפר את רמת השירות בסלקום (בין אם באמת אכפת לך ובין אם אתה נאיבי) - המכתב מנוסח לא נכון.

4. אם הטרוניה שלך היא על הטעיה של נציג שירות, בשביל מה אתה שולח את המכתב לסלקום? שלח תלונה למשרד התקשורת או ל-ynet.

עריכה - שמתי לב שכיתבת כל מיני גורמים וגם כתבת שאתה מפרסם את הנוסח בפורומים. עדיף כבר שתכתוב בנדון "בבקשה תתבעו אותי בלשון הרע".

1- אני לא מחפש שיתן לי משהו. כמו שכתבתי, אני לא מנסה לסחוט מסלקום עסקה טובה יותר, כבר הזמנתי לפני שבוע כרטיסי סים מגולן.

2- לא, הם לא יעשו מה שהם רוצים. אין מקום לעוד שקרים והשמצות במדינה הגם ככה בעייתית שלנו, במיוחד שיש כ"כ הרבה אנשים תמימים שעוד עלולים לקנות את זה.

3- למכתב אין מטרה, הוא פרסום של מקרה, שכל אחד יסיק מזה מה שהוא רוצה.

4- נשלחו עותקים ל YNET ולמועצה לצרכנות. משרד התקשורת מטפל בחברות בגדול, לא בשירות הלקוחות שלהן.

לשון הרע? איך בדיוק יתבעו אותי על לשון הרע אם כל הנכתב הוא אמת לאמיתה, ויש להם הקלטה של השיחה כדי לוודא את זה?

אני לא אומר פה "סלקום שקרנים", אני אומר שהנציגה שיקרה לי בפרצוף, ואני מקווה שזה מקרה נקודתי ולא משהו כוללני. זה הכל. אין פה שום דבר שחושף אותי לתביעה, עברתי 3 פעמים על המכתב לפני שהתחלתי לפרסם אותו במקומות שונים.

tmpsur- בתכל'ס, כן, YNET זה פחות או יותר מדור פרסומי ענק, יש שם מספר שיא של כתבות אורחות, מקרים פרטיים, ושאר דברים בסגנון שמפורסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scorn, אתה ילד גדול, תעשה מה שאתה חושב לנכון.

אני לא מתכוון להתחיל עכשיו איתך דיון בהתכתבות. אני גם לא חושב שבאמת לקחת לתשומת לב את הדברים שכתבתי.

רק שים לב לעובדות הבאות מהפוסטים עד עתה.

1. התכלית של המכתב הזה הוא לפרסם את מקרה הבוחן (חוויה שלילית) שלך.

1.1. מכאן נובע שהמטרה שלך היא לעשות פרסום שלילי לסלקום.

1.2. זה יכול להיות לגיטימי אם יש לך אינטרס כלשהו. אולי זה אינטרס ציבורי (ליידע את הציבור על השמצות שווא), אולי זה אינטרס אישי (יצר נקמה או כל דבר אחר). באמת שלא אכפת לי ואני לא חושב שזה משנה.

1.3 רק שתהיה כנה עם עצמך ותנסח את המכתב בצורה שתשרת את האינטרס שאתה מנסה לקדם. המכתב ייצא הרבה יותר טוב ככה.

2. משרד התקשורת ועוד איך מטפל בעניינים של שירות לקוחות. למשל ניתוקים. למשל איחור של מתקינים (הוט/יס), למשל הבטחות שווא של נציגים.

3. המועצה לצרכנות היא גוף חסר שיניים ובכל הכבוד, גם רפה שכל.

4. אמת דיברתי היא טענת הגנה בלשון הרע. דהיינו הפרסום מהווה לשון הרע ואתה טוען לאחת ההגנות. מה שאומר שאפשר לתבוע אותך בלשון הרע - פשוט אתה תטען טענת הגנה שבמקרה שלך כנראה שהיא גם תוציא אותך בלא פגע. עדיין יתבעו אותך.

תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציגה התווכחה איתי ש 10MB זה מהירות ביחד עם נפח. האם הלקוחות צריכים ללמד את נציגי מה ההבדל בין Mb (מגה-ביט) ל MB (מגה בייט)?

האם אתה מודע לכמה שהמשפט המצחיק הזה מציג אותך באור מגוחך, במידה ומי שיקרא את ההודעה שלך מבין משהו מהחיים שלו בניגוד לנציגה הזאת?

מה הקשר בין Mb/MB למהירות/נפח? מהירות אפשר למדוד גם ב-Mb וגם ב-MB, וגם נפח אפשר למדוד גם ב-Mb וגם ב-MB. אין קשר בין זה ובין זה.

"ההבדל בין Mb (מגה-ביט) ל MB (מגה בייט)" - כמו שאמרת שצריך "ללמד את הנציגה", הוא ש-MB גדול פי-8 מ-Mb. זה הכל. אין קשר לנפח או מהירות או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתייחס גם למה שמסביב, ולהקשר של המקרה (סלולר, חבילות סלולר, החבילה המפורסמת באתר גולן טלקום)

בחבילות סלולר, המהירות נמדדת בלעדית ב Mbit, בעוד שהנפח נמדד בלעדית ב MB. (או GB, בכל מקרה יחידות של בייטים ולא ביטים)

נעשה נסיון להסביר לנציגה ש 8bit=byte כדי שהיא תקבל קצת מושג למה אני מתכוון, זה כמובן כשל.

יכול להיות שהייתי צריך לכתוב גם את זה, אבל בנושא המכתב, תכלית השורה הזו מובנת בהחלט.

אם הייתי שולח שורה כזו לספקית לדוגמה, זה היה מוציא אותי טמבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORN!

הבנתי מהמכתב שלך שאתה מומחה גדול ועל זה מגיע לך מחיאות כפיים, כמו כן קבל עוד שתי מחיאות כף על הכתיבה השנונה, סידור הנושא, שמירת הפאנצ' ליין לסוף. יפה לך! יכולת להיות גם עורך דין.

רק לא הבנתי, מה הייתה המטרה? מה רצית לספר לנו?

זה שהחברות הגדולות והוותיקות "שוכחות"(זו המילה בה מותר להשתמש ב HWZON) לבטל חיובים, "שוכחות" לנתק לקוחות, מתעללות בלקוח שבא להתנתק, זה כל ילד חסר כל מוסר בישראל יודע.

אני מניח שאתה לא ילד, ובטח לא חסר כל מוסר, ובכל זאת עשית טעות(לא לראייתך), ממנה מתבקש שתעבור את כל מה שעברת, שהרי הסכמת למלכודת של שימור לקוחות :kopfpatsch:

מי שמסכים למלכודת הזאת, הוא לא אדם אשר יש בליבו על ספק השירות, והוא לא כנה במיוחד ברצונו להתנייד, אלא כל רצונו הוא לסחוט למינימום את התשלום החודשי, לקבל שיחות וSMS ללא הגבלה, וגלישה במהירות האור על חדש.

נציגת החברה מבינה את זה, ויודעת ששלל המשפטים האוטומטתיים המובנים בה מותרים(לא לראייתך אבל במדינה שלנו זה כבר אופי) למטרה הקדושה שלה , ושאחד מהמשפטים האלה עשוי לרכך את סוג הלקוח אשר מולה, או שמריבוי המשפטים שלה הוא יתעייף יתבלבל ויוותר.

על מה בדיוק אתה מלין?

זו העבודה שלה, היא יודעת את העבודה שלה(לפי המסופר טוב מאוד, היא נלחמה עליך ממש) , וגם אתה מכיר אותה מאחר ולא נולדת אתמול.

הרשת מלאה בסיפורים האלה!

אלא שהיום יש אלטרנטיבות, מה שלא היה בעבר. אבל לך האלטרנטיבות לא ממש קרצו אלא היוו לך משענת לדיאלוג(כביכול אתה הקטן סוחט את הענק) עם שימור לקוחות.

בכל אופן אני מברך אותך ביום חג זה על שנפטרת(אני מקווה מאוד בשבילך וממליץ לך לבדוק את החשבונות בחודשים הקרובים ובכל מקרה לדאוג בבנק לבטל את האופציה של החברה הזאת לחייב אותך בעוש) מהספק הנ"ל

ואני מאחל לכל עם שהספקים החדשים יהיו מוסריים, אע"פי שאני קצת סקפטי.

שמתי לב לכמה תגובות בזמן שכתבתי וכולם כיוונו ל.. מה הייתה מטרת הנושא הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...