לקוחות הוט מובייל - מישהו הצליח להפעיל את ה-imessage? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקוחות הוט מובייל - מישהו הצליח להפעיל את ה-imessage?

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור, כי לכולם יש . איזו בורות.

:facepalm:

מה הבעיה שלך?

מזה? אולי אני הבדוק...

iMessage הוא שירות של אפל המאפשר שליחת הודעות על גבי רשת האינטרנט (בדומה ל-Whatsapp). זמין ב- 5 וב- OS X Mountain Lion.

(ודרך אגב, ** אבדוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא מכיר את המושג? תשתמש בגוגל. באותה מידה, אני יכול לכתוב "רום" או "רוט" והאייפוניסטים (והאנדרואידיסטים הלא מתקדמים) לא יבינו. מה הבעיה?

ב. המקום של הדיון הוא לא בפורום , הפורום (יחד עם פורום אנדרואיד) נועדו לדיונים על מערכות ההפעלה. הדיון הזה דן ברשת של ובנושא כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא שאני לא מבין את המושג (יש לי אייפון), פשוט ההנחה הגורפת שלכולם יש אייפון הפריעה לי ועל זה הערתי. למה סתם לעשות מזה סיפור?

עריכה: אתה חושב שזה נורמלי שעל כל מושג שלא מבינים המשתמש ילך לחפש בגוגל, רק כדי לראות שמדובר במערכת הפעלה שהוא לא משתמש בכלל?

לא יותר פשוט לכתוב "לכל מי שיש אייפון ונמצא בהוט מובייל - ה iMessage עובד לכם?" ולחסוך מכולנו חיפוש מיותר?

ב. אני דווקא לא מסכים - "סלולר וטאבלטים" = בכללי, "Android" = כל מכשיר אנדרוידי, "IOS" = אייפון, , אייפוד וכו'.

מהי אופציית ה iMessage אם לא פונקציה בלעדית של מערכת ההפעלה עצמה? (הרי אף אחד לא שאל אם החומרה של X עושה Y - דובר על תוכנה בלבד, לכן IOS).

בנוסף, אם אתה חושב שהשאלה נוטה יותר לכיוון של מובייל, אז לדעתי מקום מתאים יותר זה בת'ראד הראשי של המפעילות החדשות או הת'ראד הייעודי להוט מובייל (יש כזה? לא בדקתי).

Peace..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך עכשיו- תתי הפורומים נועדו לדיונים על מערכות ההפעלה. דעתך האישית למה יש או צריך להיות, לא רלוונטית. סמוך עלי, אני יודע מה אני אומר.

מספיק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקלתי במישהו שכתוב לו בטלפון "ממתין להפעלה" כלומר משהו באקטיבציה נדפק/נשאר מהמפעיל הקודם

הוא הצליח לשלוח לי imeesage בעזרת הapple id

האם גם אצלך כתוב ממתין להפעלה?

האם מוגדר לך בהודעות ,קבל ב- האפל id שלך?

שי הזכרת לי תרבי מארץ נהדרת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך עכשיו- תתי הפורומים נועדו לדיונים על מערכות ההפעלה. דעתך האישית למה יש או צריך להיות, לא רלוונטית. סמוך עלי, אני יודע מה אני אומר.

זו באמת דעתי האישית. אבל אם iMessage לא קשור ל , אז אנחנו בבעיה רצינית.

מספיק עם זה.

הפסקתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקלתי במישהו שכתוב לו בטלפון "ממתין להפעלה" כלומר משהו באקטיבציה נדפק/נשאר מהמפעיל הקודם

הוא הצליח לשלוח לי imeesage בעזרת הapple id

האם גם אצלך כתוב ממתין להפעלה?

האם מוגדר לך בהודעות ,קבל ב- האפל id שלך?

שי הזכרת לי תרבי מארץ נהדרת :lol:

אני בדיוק באותו מצב. כנראה יש איזה בעיה בהפעלה של השירות (האייפון מנסה לשלוח הודעה לחו"ל ולקבל אישור חזרה מאפל), יכול להיות

שהוט חסמו מראש קווים לשליחת הודעות לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

imessage אמורה גם לעבוד עם wifi אולי תנסו לבחון את האופציה הזאת כאופציה זמנית ??

תוכלו לגשת לשירות הלקוחות של ולבחון את העניין.

אני מאמין שאם הם יכלו להגביל את האנטרנט בעזרת יכולות ה"נקודה החמה" הם גם יכולים לחסום שרותים כאלה ואחרים כדי שנשתמש בחבילה שלהם לחו"ל.

כדי כם לבדוק זאת באחת מהנקודות או מרכזי השירות שלהם.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kurt ,ישנו כלי בסידיה שנקרא sam prefs.

אם בא לך לעשות ניסוי הכלי הזה מוחק את האקטיבציה ואז חיבור לאייטיונס יבצע אקטיבציה מחדש, זה יראה לך פחות או יותר מה עושים,במידה ואתה לא מצליח לעשות אקטיבציה עם הסים של תוכל להשתמש בסים הישן שלך.

http://www.ibl0g.com/2012/04/fix-waiting-for-activation-imessage.html

זה לא מוחק כלום בלבד האקטיבציה וכדאי לנסות,יחד עם זאת על אחריותך בלבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה yonik אבל הסים של זה הסים היחיד שיש לי ואני לא רוצה לסכן אותו :)

דיברתי היום עם הוט והם אמרו שהם מודעים לבעיה, כנראה שכחו להרשם אצל ,

בכל מקרה ההודעות ללא הגבלה אז זה לא קריטי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...