Windows 7 לא מזהה כונן 3TB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 לא מזהה כונן 3TB

yossibm

Recommended Posts

היי,

קניתי מחשב חדש עם הרדדיסק 3 טרה בייט. אבל 7 (64bit home premium) שמותקן עליו מזהה רק 2tb.

אני רואה שלא עבדו עליי משום שמצויין על הדיסק שהוא 3 טרה. מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתקן את עצמי -

משום שהתקינו לי בעברית (אני חושב שהאו"ם קבע שזה פשע מלחמה לכשעצמו) לא הצלחתי למצוא את המקום שמראה את ה paratitions. עכשיו הצלחתי למצוא, ואני רואה שפשוט הדיסק מוגדר על מחיצה של 2 טרה, בעוד שהשאר לא מוקצה. (חוץ ממאה מגה מסתוריים ששמורים "למערכת").

השאלה המעודכנת שלי היא - איך להגדיל את המחיצה? או לכל הפחות איך להקצות את השטח הלא מוקצה?

עריכה: לא מרשה לי להרחיב את המחיצה מעל 2 טרה. (ואני לא רואה אפשרות לפתיחת מחיצה חדשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את multicore..

קניתי 4 דיסקים של 3 טרה.. גם לי בהתחלה אף אחד לא גילה שצריך לפרמט את הדיסקים בתצורת GPT ..

תוריד תוכנת עריכת מחיצות (לא חסר, חפש בגוגל) ותשנה את טבלאת המחיצות.

התוכנה שהשתמשתי בה זו partition_recovery

גגל את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על המחשב שלי לחצן ימני לאחר מכן לחץ על ניהול ובניהול תלחץ על המחיצה שמסומנת בשחור לחצן ימני ותמחק את המחיצה לאחר מכן אם תרצה , תוכל ליצור מחיצה חדשה על ידי לחיצה על כונן c לחצן ימני ולכיווץ כונן אם לא נפתרה הבעיה , כנס לאתר החברה של הלוח אם ותחפש את הדגם שלך ואם יש גרסת ביוס שמוסיפה לו את האפשרות .

לפי דעתי המקצועית תיקח את האפשרות הראשונה והאפשרות האחרונה ואם לא נפתרה הבעיה אז כנראה את צריך את גרסאות Ultimate אך לפני שאתה עושה התקנה מחדש של מערכת הפעלה , תשלוף את המפתח אקטיבציה של ורק אז תתקין כי כך הווינדוס נשאר מקורי .

על הפעולה האחרונה אני ממליץ לך אחרי שמיצאתה את כל האפשרויות שאמרתי .

מקווה שעזרתי .

תוכל לפנות אלי לעוד שאלות בנוגע לבעיות אם תתקל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן מעל 2TB דורש פירמוט ב-GPT. יש אפשרות לבצע זאת גם דרך ה-Device Manager של (ווינדוס 7 תומך בכך) ותוכל לעשות זאת בקלות במידה ולא מדובר בכונן OS. אחרת - השתמש בתוכנת צד שלישי כפי ש-Weihenstephan ציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הכונן מוגדר כ MBR. ווינדוז לא נותן לי לנסות להמיר אותו ל GPT משום שזהו הכונן שעליו הוא מותקן. אני אנסה מחר לפרמט אותו לGPT ולהתקין ווינדוז מחדש. תודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה..

אבל הווינדוז לא יכול להיות מותקן על כונן שמוגדר כ GPT לפחות לא ווינדוז 7 (לא בדקתי לגבי 8 )

אני די בטוח שצריך להיות לך דיסק MBR רגיל למערכת הפעלה, וכדיסק משני את ה 3 טרהבייט מפורמט כ GPT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...