האם ל-HTC one X יש בעייה בדפדפן? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ל-HTC one X יש בעייה בדפדפן?

Animor

Recommended Posts

אהלן,

צפיתי וקראתי לאחרונה ביקורות על ה- one X החדש, אשר טוענות שהשימוש בדפדפן שלו בעייתי: "גליצ'ים", פעולה ותצוגה לא חלקה בעת גלילה, קפיצות ב-zoom וכו'.

האם זה נכון? אם כן, האם זה משהו שצפוי להסתדר עם עדכון תוכנה עתידי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בעיה שנובעת כנראה ממשק הסנס. אחרי שהדף נטען אז הדפדפן מיישר את התצוגה על הטקסט בלי קשר לאיפה שהיית.

עוד בעיה היא המולטיטסקינג של ה X - שוב בגלל הסנס. די ביטלו והרגו את המולטיטסקינג ועכשיו החלפה לאפליקציה אחרת ואז חזרה לדפדפן לדוגמא תגרור טעינה מחדש של הדף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האזהרה לגבי בעיית המולטיטסקינג!

זה לא הופיע בשום סקירה שקראתי, ממש מוזר. כנראה שכולם חיפפו בבדיקות שלהם. רק כשחיפשתי בגוגל מצאתי דיונים על העניין הזה. מבחינתי זה חיסרון משמעותי, מצחיק ש- קוראים לזה פיצ'ר.

האם ידוע אם מתכננים לסדר את זה בגרסה עתידית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם המולטיטסקינג ממש חשוב, ואם כדי לאפשרו יש לבטל את הסנס זה מוריד משהו מההתלהבות מה- X ONE. בכל אופן זה אחד היתרונות שלו ע"פ הסמסונג. זאת גם בהתחשב בכך שלא ניתן להכניס כרטיס או להחליף .

אגב, אם יש עוד כל מיני בלגנים איתו, אני ושאר העוקבים אחר שירשור זה נשמח אם אתהDaySleeper ואחרים שמכירים את המכשיר תשתפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית כנראה הולך על ה One S - ה X גדול לי מדי.

הוא אמור לסבול מאותן בעיות כי הם די אותו מכשיר, אבל אני הולך להעיף את הסנס הזה כנראה אז זה לא הכי משנה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בעיה שנובעת כנראה ממשק הסנס. אחרי שהדף נטען אז הדפדפן מיישר את התצוגה על הטקסט בלי קשר לאיפה שהיית.

עוד בעיה היא המולטיטסקינג של ה X - שוב בגלל הסנס. די ביטלו והרגו את המולטיטסקינג ועכשיו החלפה לאפליקציה אחרת ואז חזרה לדפדפן לדוגמא תגרור טעינה מחדש של הדף.

יש ברשותי ONE X עם Dolphin והבעיות שציינתם לא קיימות כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...