סאני הודיעה על שחרור הICS לגלקסי 2 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאני הודיעה על שחרור הICS לגלקסי 2

Yossarian22

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרה לי משהו מוזר,

רכשתי מחנות פרטית עם גירסה 2.3.3. לפני בערך חודשיים רציתי לשדרג עם KIES אבל התוכנה רשמה שאי אפשר לשדרג(כנראה בגלל שרכשתי בפרטית ולא דרך סאני)

לפני שבועיים נסיתי עוד פעם לשדרג עם KEIS ודווקא כן הצלחתי לשדרג ל2.3.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתם שלא ימחק כלום בעדכון דרך FOTA, אני רוצה לוודא את (במידת הניתן כמובן) עבור המקרה הבא:

אבא שלי עובד בתעשיה אוירית והם קיבלו עכשיו (בחודש האחרון) מכשירי S2 עם 2.3.6, עכשיו, הקטע עם המכשירים הוא שיש עליהם תוכנה שנועלת את האפשרות להשתמש במצלמה בקרבת המתקנים של תעשיה אוירית. ללא התוכנה הזו, אסור לו להכניס את המכשיר למתחם בו הוא עובד.

האם לאחר העדכון, התוכנה תישאר מותקנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yz, גם אם לא ימחק, מי יכול להבטיח לך שהתוכנה תעבוד בגרסה 4.

האם לאביך חסר את גרסה 4, או שרק אתה רוצה להתקין עבורו מההתלהבות ?

עדיף שיברר קודם לכן בתעשיה שהתוכנה תומכת בגרסה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kalen, תודה על ההתייחסות.

הם זה חסר לו? התשובה פה היא קצת מוזרה. תכלס יש לו SMARTPHONE בפעם הראשונה בחיים שלו, והוא קיבל אותו רק לפני שבוע. הוא אדם באמצע שנות החמישים לחייו וכמו רבים ההסתגלות למכשיר עם מסך מגע ואנדרואיד לא קלה לו. לא הייתי רוצה שהוא יתרגל למשהו אחד ואז יחליף למשהו אחר ויצטרך להתחיל להתרגל למשהו אחר.

מהנסיון שלי השדרוג לICS עשה לGALAXY שלי (הראשון) המון טוב, למעט העובדה שWIFI TETHERING לא מתפקד. השליטה הקלה והאפשרות לנהל משימות פתוחות בICS הן מדהימות לעומת 2.3.5. הביצועים בדרך כלל טובים יותר.

מעבר לזה אבא שלי מחליף מכשיר פעם בתקופה ארוכה, לכן אני בהחלט מעוניין שתהיה לו גרסא עדכנית של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...