ההבדל בין Geforce4TI4600 ל-Geforce4TI4400 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Geforce4TI4600 ל-Geforce4TI4400

Ewingum

Recommended Posts

ידוע לי שההבדל היחיד בינהם הוא מהירות השעון. אבל: האם מקבלים איתם גם מאווררים שונים? (אם זה אותם מאווררים והיטסינקים כמובן שאין בעיה לעשות לTI4400 לTI4600, אבל אם זה לא...)

השאלה מתייחסת גם לזיכרון וגם לGPU...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידוע לי שההבדל היחיד בינהם הוא מהירות השעון. אבל: האם מקבלים איתם גם מאווררים שונים? (אם זה אותם מאווררים והיטסינקים כמובן שאין בעיה לעשות לTI4400 לTI4600, אבל אם זה לא...)

שניהם מגיעים עם כמעט שיא היכולת לאוברקלוקינג (אבל עם עוצמה מטורפת שכזו, מי צריך את זה בכלל?!?!)

ז"א -אם אתה מחפש כרטיס להמהרה - זה לא זה...

ההבדל במחיר הוא מעל 100$ (וזה בארה"ב) אז לא ממש משתלם היום לקנות את ה TI4600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מגיעים עם כמעט שיא היכולת לאוברקלוקינג (אבל עם עוצמה מטורפת שכזו, מי צריך את זה בכלל?!?!)

ז"א -אם אתה מחפש כרטיס להמהרה - זה לא זה...

ההבדל במחיר הוא מעל 100$ (וזה בארה"ב) אז לא ממש משתלם היום לקנות את ה TI4600

כן אני יודע, אבל אני שואל אם שתיהם מגיעים עם אותם היטסינקים ומאווררים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל לפי מה שהבנתי הג'יפרס 4 T4400 הוא בעצם 4600 שהוא downclocked, כך שאם לשניהם יש בדיוק את אותם מאווררים והיטסינקים, לא צריכה להיות בעיה להאיץ את ה4400 לאותה מהירות שעות כמו ה4600. אז אני מצתרף ושואל, האם לשניהם יש את אותם מאווררים והיטסינקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבדקתי ברשת, הבנתי שקשה לענות על השאלה שלך,מפני שהיא מנוסחת לא נכון:

ראשית תחליט על היצרן שאיתו אתה רוצה לעבוד,ואז תשווה לוחות.

ישנם יצרנים שמשתמשים במאוורר המקורי (אותו עיצוב) ש רשמו עליו פטנטים כמו או קריאטיב (עם הצורה המוזרה כמו של מייבש שיער) ומסתפקים בזה

אך ישנם יצרנים אחרים ששמים מפלצות מטורפות בתור פתרון כמו שני מאווררים וראםסינקים על המעבד וכל הזיכרונות מלמעלה ומתחת לכרטיס כמו חברת לידטק למשל (הכרטיס נראה בגודל של גלשן בוגי משוריין...!!).

בקיצור תנסה למקד את השאלה ואז נוכל לעזור לך יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... אצל כולם?

זה לא משנה ממש... אתה יודע מה:

VISIONTEK

GAINWARD

ASUS

MSI

אסוס עדיין לא השיקו Ti 4400 (ולכרטיס שמבוסס על ה 4600 אין ראמסינקס על הזיכרונות).

גיינוורד השיקו ממש לא מזמן את הכרטיס שמבוסס על ה 4400,ושנקרא Gainward GeForce4 PowerPack ! Ultra/700XP Golden Sample ועדיין אין כתבות שמשוות או תמונה כלשהיא (אני לא מצאתי)

MSI יש אותו מאוורר בשניהם (המבוסס על הפטנט של ) אך גם ללא ראמסינקס בשניהם.

VISIONTEK - הוציאו את שניהם אבל אני לא מוצא מידע על מאווררים או ראמסינק...

מקווה שזה עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעליתי על זה :)

http://www.gainward.de/gwnewsite/gwimages/gwboxes/gwGainward_GF4_PP_ULTRA_750_GS.jpg

תסתכלו בתמונה.. זה נראה כמו הקירור הרגיל של .

עריכה=זה לא ממש עוזר, אבל פה כתוב:

Gainward kept its design flexible, and in order to run at the highest clock settings possible most of Gainward's 3D graphics accelerators also feature a very efficient heat control including a large, high performance cooling fan.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצאתי עוד משהו, לGeForce4 Ti4600 של ולידטק יש משלהם (לא המקורי של nVidia), ולקראטיב דווקא יש את הרדיל.

תוכל לראות את זה בלינק שצירפתי, בתמונה הראשונה, ושים לב לקירור של לידטק על הזכרונות והצ'יפ :).

http://www4.tomshardware.com/graphic/02q1/020304/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...