האם שווה להזמין Meizu M9 3.5 מדילאקסטרים לארץ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה להזמין Meizu M9 3.5 מדילאקסטרים לארץ?

xytkhi

Recommended Posts

המכשיר עולה כ 400 $ האם זה משתלם?

ובקשר להזמנת הפלאפון, האם יש חשש שיעצר במכס, ואאלץ להיפרד מסכום נוסף של כסף?

שתפו קצת מניסיונכם תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עונה על הדרישות שלך, הוא משתלם. זה תלוי בעיקר במה אתה מחפש.

המכשיר נשלח מסין ב EMS ששם יש 99% שהוא יתפס במכס וידרשו ממך תשלום מכס+מע"מ מלא, שזה 33% מערכו של המכשיר.

אם זה ישלח בדואר רשום רגיל, הכל תלוי בהצהרה על החבילה, אבל עדיין יש סיכוי גבוה למדי שזה יתפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עונה על הדרישות שלך, הוא משתלם. זה תלוי בעיקר במה אתה מחפש.

המכשיר נשלח מסין ב EMS ששם יש 99% שהוא יתפס במכס וידרשו ממך תשלום מכס+מע"מ מלא, שזה 33% מערכו של המכשיר.

אם זה ישלח בדואר רשום רגיל, הכל תלוי בהצהרה על החבילה, אבל עדיין יש סיכוי גבוה למדי שזה יתפס.

היי תודה רבה על המשוב.

בדר"כ זה נשלח בדואר רגיל, אני לא מתעסק עם EMS.

יש מצב שאם אפנה לחנות ואבקש מהם להצהיר שזה עלה כ 70 דולר / מתנה

אז הסיכוי להימנע מתשלום הגזל בארץ גדול יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח להם שאלה בנושא המשלוח והצהרת המחיר.

ה M9 עולה 318 דולר, לא 400, והאמת? קצת יקר בשביל מכשיר ברמה של S1, אתה יכול לקנות בארץ את ה S1 שיהיה עדיף במחיר נמוך יותר.

לרגע התבלבלתי וחשבתי שאתה מדבר על ה MX ב 400 דולר, שזו עסקה לא רעה.

M9 ב 320- חד וחלק, יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח להם שאלה בנושא המשלוח והצהרת המחיר.

ה M9 עולה 318 דולר, לא 400, והאמת? קצת יקר בשביל מכשיר ברמה של S1, אתה יכול לקנות בארץ את ה S1 שיהיה עדיף במחיר נמוך יותר.

לרגע התבלבלתי וחשבתי שאתה מדבר על ה MX ב 400 דולר, שזו עסקה לא רעה.

M9 ב 320- חד וחלק, יקר.

אופס כן אז טעיתי, טוב שהבהרת לי את זה. מרוב היצע הבן אדם יוצא מבולבל.

כמה נראה לך שיעלה הגלקסי S1 ? שווה אולי להזמינו מח"ול?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשירים כדוגמת הגלאקסי 1 ונגזרותיו (קאפטיבייט וכד'.. ) נמכרים חופשי במצב טוב+ ב-IANDROID. תעבוד על פורום יד"ש שם, תתעזר בסבלנות ותדוג לך עיסקה טובה של ב-1200 בערך (זה היה המחיר פעם אחרונה שבדקתי).

אישית אני לא רואה טעם לקנות מכשיר שכזה חדש. באמת שהוא יחסית מיושן והמחירונים תקועים על מחירים של לפני כניסת ה-S2 לשוק. מעניין מה יקרה עם כניסת ה-S3. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לרכוש MX כעת:

http://m9on.com/meizu-mx-16gb-white-hk.html (ניתן גם בדואר רשום)

http://meizumxon.com/meizu-mx-16gb-white-hk-version.html

http://www.liaow.com/meizumx.asp

מחיר טוב :) (קניתי את הMeizu M9 שלי לפני קצת יותר משנה ב430 דולר)

אבל לא הייתי ממהר לרכוש את הMeizu MX כעת, ביוני השנה יוצא הMeizu 4MX מרובע הליבות העוצמתי של החברה הסינית האיכותית, המבטיח ביצועים לא מתפשרים ואיכות מעבר למצופה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ה-4MX צפוי להציע ובאיזה עלות? מתי הוא ישווק לשוק הרחב?

ICS יגיע מובנה במכשיר? (בכוונה לעברית מובנית) מעולם לא יצא לי להיתקל ברום של מייזו, אבל איך הרום סטוק שלהם ביחס למתחרות? (סנס,טאץ'-וייז וכו'...)

אור, האם לקחו לך מכס על המכשיר וכיצד שלחת אותו ארצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMX4 צפוי להציע את כל מה שהMX הציע, חוץ מזה שיש לו מעבד 4 ליבות (זה לפחות מה שידוע לנו בינתיים)

אני יותר מתלהב מכך שהם החזירו את הוולפסטון בחזרה למכשיר, הקורץ לאודיופילים שביננו שהתגעגעו לאיכות הסאונד בMEIZU M6

העלות שלו תיהיה משהו כמו 560$ וביוני יתחילו למכור אותו (אני לא יודע כמה זמן יקח עד שהוא ימכר לשוק הרחב אבל אני מעריך שכבר באותו יום-מקסימום חודש)

ICS יגיע מובנה במכשרים (למעשה מדובר בFLYME OS 1.0, סוף סוף מערכת הFLYME של עם ליבת ICS)

אני לא מאמין שתיהיה עברית מובנית (עם ROOT ומישהו עם קצת סבלנות אפשר להכין ממשק עברי, אבל לMEIZU M9 לעולם לא יצא ROOT, בניגוד לMEIZU MX) בכל מקרה ניתן לכתוב בעברית עם מקלדות אשר תומכות בעברית אז אני לא רואה בכך שום בעייה.

רום הFLYME OS 1.0 של מעולה, אני אישית מאד נהנה ממנו, חווייה וממשק מדהים שלא תתקל בשום מכשיר אחר.

לא לקחו לי מכס, הזמנתי את המכשיר שלי ישירות מהמפעל הMEIZU בדואר רשום (זוהי מילת המפתח) עם ערך מוצהר נמוך.

אגב גם בשלב מסויים הייתה לי תקלה במכשיר אז הייתי צריך לשלוח אותו לMEIZU בסין לתיקון, אכן חווייה מעניינת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר מ EMS / USPS Express. בנוסף למכס / מס קניה (באמת שאני לא יודע איך הם קוראים לזה כבר היום, אבל תכלס זה אותו הדבר) + המע"מ, אתה תשלם 130 ש"ח על עמלות שחרור שקריות ופקטיביות. לך על בטוח - Registered Mail.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הדביל שיקנה meizu mx ב 400 דולר שיש גלקסי נקסוס באותו המחיר?

ה 4mx אמור להגיע לשוק בתחילת יוני, במחיר של כ 600 דולר.

ושוב, צריך להיות אידיוט מדופלם בשביל לקנות אותו לנוכח העובדה שהגלקסי S3 נמכר ב pre order ב 690 דולר, ואחרי ההשקה המחיר אמור להיות 630-650 דולר.

אור, ידוע הרבה יותר על ה 4mx, הוא משתמש ב החדש של סאמסונג, התצוגה שלו היא עדיין ASV LCD ברזולוציה של 960X640, קר שהפעם ב 4" ולא 3.5, והסוללה שלו היא 1700 מיליאמפר מאכזבת למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כנראה שיקח זמן עד שאני אמצא מכשיר חזק וזול יחסית. לעת עתה אני אסתפק בINSPIRE (מקביל אמריקאי ל-DHD) שלי שמספק אותי לא רע, רק שהוא טיפל'ה כבד ומרגיש מעט איטי וחלש ביחס לשוק. :P מחלת "השדרגת" מכה בי... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...