פרוייקט תחרות המודינג - עניין סגור - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תחרות המודינג - עניין סגור

alon_k

לאן אתה מעדיף להגיע (נא לקרוא את ההודעה לפני)  

722 הצבעות

1. 1. לאן אתה מעדיף להגיע (נא לקרוא את ההודעה לפני)

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב.., מה הקטע?

אתם מארגינים או לא?

זה התארד השני על הנושא כבר, וכל התגובות פה זה רק "נגד",

הכוונה להראות כמה זה מסובך, אז אם מארגינים, לא צרכים לחשוב על כמה זה מסובך,

אלה צרכים להתגבר על הסיבוך..,

נגיד יבואו 20 ילדים, דמי כניסה 20~10 שקל, סה"כ ירוץ על 200~400 שקל..,

ותשלמו עם זה את הדברים שאתם צרכים, לא יודע מה..,

מיניבוס יכול לעלות יותר מידי כסף.. ::)

דרך אגב - חבל שהתארד הראשון נסגר בתגובה ה-99, רציתי שיגיע ל100 :D:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...אני מחשיב את עצמי מודר רציני (לא קטודה וחלון)

בניתי ת'מארז מלגו אם מישו ממכם ראה (ויש אפילו עוד פרויקט נחמד בדרך:) )

בכולופן אני מוכן להגיע לתחרות "אמיתית" לא אינטרנטית...אני אפילו מאוד אשמח (אני אביא איתי עוד חבר שבנה את המארז מלגו שיקבל קצת תהילה שמגיעה לו ועוד בטח חבר או שניים שסתם נהנים לראות כאלה דברים) כל עוד זה יהיה במועד נוח (איזה שבת רגועה או משהו בסגנון)

בכולופן יש פה כמה אנשים עם גישה ממממממממממש דפוקה...כאילו מילא להגיד להם שלא יצליח או להגיב בביקורת בונה (כמו שחלק מהמודרים עשו פה) אבל להגיד להם: "אתם אפסים פאטתיים זה גדול עליכם תוותרו לפני שסוף העולם יגיע וכולכם תמותו כי לא הצלחתם להרים תחרות מודינג"

מ'כפת לכם לעזאזל שהם מנסים? למה לעזאזל לדכא אותם? אז יופי ירדתם על עוד שני ילדים...אתם לא רק גברים אלא עכשיו כל העולם חושב שאתם הרבה יותר גבריים.:\ יותר פאטתי לרדת על אנשים שיש להם אמביציה להצליח...

מקסימום יכשל...צ'מעו לא סוף העולם גם אני ניסיתי לארגן כל מני דברים דומים...

אני באמת מאחל שיצא מזה משהו רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הייתה פה תגובה שהיא מצויינת באמת צריך להפסיק לחשוב על כמה קשה ולהתחיל עכשיו לחשוב על מה בדיוק עושים אללה איך פותרים הכל ובסוף גם להצליח אז עכשיואני אומר שנסגור את הסקר ביום רביעי כאילו התוצאה האחרונה ביום רביעי בשעה 8 בערב קובעת איפה יהיה עכשיו בקשר למי שאמר שיעמום אז נראה לי שמוזיקה ואיזה מערכת הגברה יעשו תעבודה אז אני מתחיל לפתוח הרשמה למשתתפים כל משתתף שרוצה להירשם כותב לי הודעה כזאת לאחד מהיעדים הבאים:

1. מייל interneton@walla.co.il

2. איסיקיו 135299888

3. מגיב כאן

אז מה צריך לכתוב בעצם כדי להירשם:

1. שם מלא

2. שם פרוייקט

3. להביא של הפרוייקט

4. רעיונות לתחרות(מה הוא רוצה ומדיף שיהיה ופה בלי הגזמות)

5. עם כמה אנשים הוא מגיעה

6. האם הפרוייקט שלו זקוק לאיזה מקום מיוחד(הכוונה לגודל שולחן,כיוון של מזגן,חושך,ועוד.... גם פה בלי הגזמות)

טוב אז נתחיל מזה נקווה שלפחות פה תיהיה הענות גדולה ואנחנו נמשיך בפרסום בעוד מקומות רבים

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ילדים קטנים, הנה שעת סיפור, אני אנסה להסביר לכם למה אתם חיים באשליות.

אולם, הכי קטן, במקום הכי מעפן שיש שאני הצלחתי למצוא, עולה בערך 500 שקל ליום, וזה עם קצת התווכחות על המחיר.

כמובן שאתם אחראים לזה שכלום לא ישבר ונותנים פיקדון של לפחות 1500 שקל. אחרי זה כיבוד, צריך דברים נורמאלים לא סתם במבה ביסלי, נגיד פיצות, קולה וכו', זה נגיד יעלה איזה 300 שקל? כבר הגענו ל-2300 ש"ח בלי כלום.

בואו לא נשכח שאתם צריכים שם קצת, הגברה, שולחנות... חברת הגברה או מישהו לשכור ממנו יקחו מכם בערך 500-1000, תלוי באנשים.

כבר מינימום 2800 ש"ח, ומינימום!

הגענו לפירסום, זה בטח תעשו באינטרנט, אבל מה עם דומיין נורמאלי?כי בואו נודה בזה, אף אחד לא יקח אותכם ברצינות עם דומיין של לייקוס או טריפוד. עוד 99$ שזה בערך 400 שקל.

עכשיו הגענו סכום כולל של 3200 ש"ח.

ומה עם מישהו שיעצב אתר יפה? יעלה הכל? ינהל את כל האתר? זה עוד כמה ג'ובות.

בקיצור, אתם תגיעו ל-5000 ש"ח מינימום, וזה הכל במחירים הכי מעפנים שיש.

ועכשיו, שום חנות לא תקח על עצמה כזה סיכון. כי חנויות מחפשות רווחים, הן לא יסכימו לכל פלוץ קטן שרוצה להרים תערוכה או וואטאבר, הן צריכות לדעת מי הבנאדם, מה המתרות בידיוק, והאם יש סיכוי, ולכם אין.

קיצר, פסיקו לאכול גבישי LSD, צאו מהסרטים שלכם ותשכחו מהם.

אגב, אני מרים עכשיו את כל תערוכת דטרויט מתחת לספה של הזולה שלנו, אתם מוזמנים לבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunterעכשיו הבנתי הכל.....

עד כדי כך כואב לך לראות אנשים שמארגנים משהו?

ואל תזרוק סתם מספרים באוויר כי אתה לא יודע עם מי יש לנו קשרים ועם מי לא(הגברה וכו')

אז אני יודע כמה קשה לך וכמה אתה סובל מזה שאנחנו מארגנים את זה אבל בבקשה תתאפק טוב?

ד.א - אם ניסית להצחיק בסוף הסיפור המסכן שלך אז ממש לא הלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunterעכשיו הבנתי הכל.....

עד כדי כך כואב לך לראות אנשים שמארגנים משהו?

ואל תזרוק סתם מספרים באוויר כי אתה לא יודע עם מי יש לנו קשרים ועם מי לא(הגברה וכו')

אז אני יודע כמה קשה לך וכמה אתה סובל מזה שאנחנו מארגנים את זה אבל בבקשה תתאפק טוב?

ד.א - אם ניסית להצחיק בסוף הסיפור המסכן שלך אז ממש לא הלך....

אוקי, בוא אני אסביר לך ילד קטן ומסכן,

לא איכפת לי מה אתם מארגנים, פשוט צאו מהסרטים שלכם, אין לכם שום קשרים, אין לכם כלום, אתם בכלל לא מכירים אחד את השני ולא נעליים.

אני הייתי באתר הזה עוד לפני שבכלל ידעת איך מפעילים מחשב, והייתי חלק מהצוות וניסינו פעם לארגן תערוכה, אין לך חצי מושג איזה כאב ראש זה וכמה כסף וזמן זה עולה, פשוט צא מהסרטים המסכנים שלך ותמשיך לחיות את החיים שלך.

חוץ מזה, היום צריך גם שמירה, לפחות שומר אחד אתה צריך, עוד 100 שקל מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אם לא איכפת לך,

אז אל תגיב כאן ותהרוס כרגיל תראדים!!!

יאללה לא מבין שנמאסת?!?!?

אהה, יופי של ארגון ויחס לביקורת והערות.

מה קרה, כואב לך האמת?

אני לא בידיוק שואל אותך איפה להגיב, אני לא עובר על שום חוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי בחיים שלי לא ראיתי בן אדם כזה קשה קליטה!!!

תבין אמרת שאנחנו לא נצליח זה יקר ואנחנו לא יודעים כלום ,ואתה יודע הכול כי אתה יותר חכם מאיתנו,

אבל לא נמאס לך להגיד את זה בפעם האלף?!? תקלוט הבנו כבר תקטע שלך אתה לא חייב לחזור עליו מיליון פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם TheHunter, בקשר לכך שלארגן דבר כזה, זה לא פשוט, ולא משהו שעושים בציק,

זה עסק די גדול, אם חשובים על הצדדים האחרים.. ::)

אבל תן להם לנסות, הם רוצים לארגן, אז תן להם, הם נהנים מזה, ואולי הם יצליחו להוציא את זה לפועל,

מפריע לך שהם מנסים? ::)

תן להם.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי בחיים שלי לא ראיתי בן אדם כזה קשה קליטה!!!

תבין אמרת שאנחנו לא נצליח זה יקר ואנחנו לא יודעים כלום ,ואתה יודע הכול כי אתה יותר חכם מאיתנו,

אבל לא נמאס לך להגיד את זה בפעם האלף?!? תקלוט הבנו כבר תקטע שלך אתה לא חייב לחזור עליו מיליון פעם.

קח רגיעון של הדס.

קשה לי להאמין שהבנת משהו, כי אתה סתם מתעצבן מהאמת. שכואבת לך ואתה מתכחש אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...