פרוייקט תחרות המודינג - עניין סגור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תחרות המודינג - עניין סגור

alon_k

לאן אתה מעדיף להגיע (נא לקרוא את ההודעה לפני)  

722 הצבעות

1. 1. לאן אתה מעדיף להגיע (נא לקרוא את ההודעה לפני)

Recommended Posts

בעקבות הנושא שהעלה 10 עמודים ו 100 תגובות, חבל שייגמר כך - This thread is so pointless it's amazing, locked.

החלטתי לקחת עלי את הארגון, במקום לשלוח אימיילים אני פשוט יתקשר לכמה חנויות ונראה מי תסכים לקחת על עצמה חסות

רק נבדוק איפה עדיף לעשות את התחרות וכמה יבואו, אם בסקר ילך טוב ויהיו 30 מינימום אני אריץ את זה

אז זה הולך ככה:

מי שרוצה להשתתף שיצביע בסקר באיזה איזור הוא מעדיף, אם הוא בא עם עוד כמה שיוסיף בתגובות ונסכם בסוף כמה אנשים מגיעים

נעשה את זה אצלי במקלט אם זה במרכז (רמת-גן) או בכפר שם של מישהו שיש לו מועדון בצפון או בחנות שתיקח עליה חסות

דמי ההשתתפות 10 שקל

תהיו רצינים - בלי לכתוב שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד מצטער אך אני לא מוכן לקבל זאת רוצה להצטרף ס22ה אבל אני התחלתי הכל ואני ועוד אחד ששחכתי את שמו אמרנו שכבר נתחיל הכל.

אני רואה שדווקא אתה יכול לעזור בצורה לא רגילה אז ס22ה בו תצטרך ואני ואתה והשלישי ננהל בייחד תתחרות למה להרסו לנו ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף

אבל לעשות, לא לכתוב סתם מלא תגובות, זה לא עוזר

ס22ה אני גם מנהל את התחרות כי אני התחלתי הכל אז אני ואתה כי אתה מבין והכל ואני רוצה ויכול לעזור.

עכשיו דבר איתי באיציק 135299888 ונתחיל לדבר על כל התכנון והפרסום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מנהלים שכונה ובית בושת.... תודה על ההדגמה.

אתם מצחיקים ופתטיים, אתם ילדים קטנים שחושבים שהם תוך שתי שניות יכולים להרים תערוכה שגדולה עליהם במיליון מידות.

שכחו מזה. אתם מנהלים את זה כמו שוק, יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה ושניהן לוקות בפיגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם זה ברור מאליו, אבל כדי למנוע מקרים שכבר קרו בעבר, כל עוד אתם לא מקבלים אישור מחברי צוות האתר אסור לכם להזדהות כHWZone... שוב, מצטער אם זה ברור מאליו אבל זה כדי להמנע מחזרה על אי נעימויות שכבר קרו בעבר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם זה ברור מאליו, אבל כדי למנוע מקרים שכבר קרו בעבר, כל עוד אתם לא מקבלים אישור מחברי צוות האתר אסור לכם להזדהות כHWZone... שוב, מצטער אם זה ברור מאליו אבל זה כדי להמנע מחזרה על אי נעימויות שכבר קרו בעבר. :)

ובמידה ונופלת בידכם טעות שכזאת היא יכולה להוביל לטיפול באמצעים משפטיים, רק לידע כללי.

ובנוגע לרעיון, הוא אכן רעיון יפה ורעיון טוב אבל הסיכוי לארגן דבר כזה הוא מאוד קטן... דרוש הרבה כוח אדם, ידע ומוניטין (חשוב מכל) למטרה שכזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מנהלים שכונה ובית בושת.... תודה על ההדגמה.

אתם מצחיקים ופתטיים, אתם ילדים קטנים שחושבים שהם תוך שתי שניות יכולים להרים תערוכה שגדולה עליהם במיליון מידות.

שכחו מזה. אתם מנהלים את זה כמו שוק, יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה ושניהן לוקות בפיגור.

אני לא ניהלתי שכונה זה שאין לי הכי קשר עם חנויות זה לא בעיה עכשיו יש מישהו ותאמין לי אני לא מארגן שכונה אז עשה לי טובה גם אני אנהל תעסק הזה ואתה לא מי שיבוא ויגיד לי לא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כאחד ממנהלי ומחברי צוות אירגון התחרות!!!

אני אובוא בטוח כמובן.

עכשיו אני אבוא ומביא מקסימום 4 חברים זאת אומרת שאין מצב יותר מ4 כי זה נראה לי מוגזם.

אוקיי אני עושה את רשימת המשתתפים ורשימת ומספר האנשים(כדי שאני יתחיל לעשות ולהשקיעה ותראו שאני יכול)

חוץ מזה על כל משתתף אני יצטרך שם מלא+ שם פרוייקט+האם הוא צרים המצאים מיוחדים כמו גודל שולחן מיוחד או אזור מיוחד(אין לי מושג אולי למישהו יש כאלו)+תמונה של הפרוייקט שלו או כמה תמונות+ מספר אנשים שהוא מביא איתו.

חוץ מזה אני רוצה צריך לדעת מה נעשה אם מישהו לא יביא ת10 שקל.

ועוד שאלה האם כל אחד שנכנס מביא 10 שקל או רק משתתפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לעצבן פה אף אחד, אבל גם אם יהיו 200 איש שמתוכם ל-20 איש (בהגזמה) יהיה שהוא יותר מקתודה קרה ומאוורר לדים ועשיית חלון זה פשוט לא שווה את זה.

אז למה שאנשים עם מודים על רמה יבואו ויעלו קצת את הרף של התחרות?!

מה בכח רוצים לגרום לזה להראות לא טוב מה אכפת לכם קצת לעזור לבוא והכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכו מזה זה לא יצליח... אתם סתם תתאכזבו

אם כבר תחרות תבנו אתר הכולל גלריות המלצות וכל מיני כאלו עם קטגוריות להיכנס לתחרות ושתהייה ההצבעה שם.

תוסיפו פורום קטן או צ'ט והנה הרבה יותר חסכוני מהיר ויותר מבטיח.

תעשו רשימות קודם שתתחילו ב10 משתתפים לפחות וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים שיש להם מודים ששוה לבוא בשבילם לא יבואו לתחרות פרטית. אז תעשו משהו חמוד עם 40 איש (שוב, בהגזמה) והזוכה יהיה בחור שקנה מאוורר לדים שם קתודה וצג טמפ', כל המאמץ לא נראה (לי) שווה את זה.

שלא תחשוב שיש לי רציני... אני מביע דעה... אצלי באמת יש חלון קתודה ומאוורר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים שיש להם מודים ששוה לבוא בשבילם לא יבואו לתחרות פרטית. אז תעשו משהו חמוד עם 40 איש (שוב, בהגזמה) והזוכה יהיה בחור שקנה מאוורר לדים שם קתודה וצג טמפ', כל המאמץ לא נראה (לי) שווה את זה.

שלא תחשוב שיש לי רציני... אני מביע דעה... אצלי באמת יש חלון קתודה ומאוורר ;D

חחח

אבל יש פה אנשים שהם מודרים רציניים שאמרו שהם מוכנים לבוא אם תיהיה תחרות וחוץ מזה מספיק שיהיה אחד שיהיה לו מוד רציני וכל השאר יהיה פחות אז הוא יזקה פשוט מאוד כמה שיותר רציני יותר סיכויים לזכות אז אם זה נכון מה שאתה אומר אז מי שיש לו מוד שווה כדי לו לבוא כי יש לו סיכוי טוב יותר לזכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...