התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים

CyAn1de

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מהלך נכון לפי דעתי.

בסופש תסגור את ההרשמה ועם הרשימה נפנה לחנויות לקבלת הצעה

צריך אבל שהנושא יקבל חשיפה בעמוד הראשי של האתר :jump:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמשתמש הממוצע להוסיף עוד דיסק 2TB באיזור 300 שקל - מצב שהיה לפני המשבר בתאילנד :smile1:

לפני השטפונות דיסק 1T עלה 250-280 ש"ח. דיסקים טובים של 2T היו בסביבות ה-400 ש"ח וצפונה, לא 300.

המכירה הזו לא תתרומם אם לא יהיה מי שיקח אותה על עצמו מבחינת ארגון, ניהול, עדכון ויצירת קשר/מעקב עם חנויות ויבואנים.רק אם יש מישהו שמסוגל ומוכן לקחת זאת על עצמו אני "אנעץ" את הדיון, נאחד דיונים דומים ונפרסם בעמוד הראשון.

אני חושש שמכירה בסדר גודל של 500 איש כבר תהפוך להיות בעייתית אבל ימים יגידו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני השטפונות דיסק 1T עלה 250-280 ש"ח. דיסקים טובים של 2T היו בסביבות ה-400 ש"ח וצפונה, לא 300.

המכירה הזו לא תתרומם אם לא יהיה מי שיקח אותה על עצמו מבחינת ארגון, ניהול, עדכון ויצירת קשר/מעקב עם חנויות ויבואנים.רק אם יש מישהו שמסוגל ומוכן לקחת זאת על עצמו אני "אנעץ" את הדיון, נאחד דיונים דומים ונפרסם בעמוד הראשון.

אני חושש שמכירה בסדר גודל של 500 איש כבר תהפוך להיות בעייתית אבל ימים יגידו...

2T מסידרה F4 של הגיעו למחיר של 300 ש"ח. אני קניתי שלושה ב-330 ש"ח לאחד לפני השיטפונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ומסכים. מתישהוא זה אולי יחזור למחירים ההם (אולי - כי המיזוגים האחרונים הורידו את פוטנציאל התחרות בין שני היצרנים שנישארו, וקל מאוד לגלוש לתאום מחירים, אפילו בלי תיאום מפורש), כמו שמתישהוא יהיה בצורה זו או אחרת חלק מהבאנדל הבסיסי בקנית מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיפות פלטות גבוהה יותר=פחות פלטות=כוננים זולים יותר לייצור= מחיר זול יותר + אמינות גדולה יותר. די פשוט, לא?

מה לגבי הטכנולוגיה עצמה שעלתה כסף לפתח אותה?

זה גם נתון שצריך להתחשב בו במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...