התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים

CyAn1de

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כה הצביעו לקניה של ~110 דיסקים.

מסתמן שהנפח הפופולרי הוא 2T בדיסקים 3.5' עם העדפה לפנימיים מסדרות ה-green בעוד ב-2.5 אינטש חיצוני גם ה-1T פופולרי למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה הצביעו לקניה של ~110 דיסקים.

מסתמן שהנפח הפופולרי הוא 2T בדיסקים 3.5' עם העדפה לפנימיים מסדרות ה-green בעוד ב-2.5 אינטש חיצוני גם ה-1T פופולרי למדי.

וזה עוד לפני הצעות המחירים.

אני בטוח ביותר מ100% שאם ההמחה תיהיה ממש טובה כמו ב הכמות תגיע פה לפחות ל250 כוננים ואולי אפילו יותר (ממש לא בהגזמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/hardware/reviews/storage/Seagate_barracuda

תעברו על זה, ותחליטו מחדש איזה כוננים אתם מעוניינים לקנות ;)

מסכים. סדרת ה DM החדשה בגודל 2TB נמכרת בחנויות בין 635-669 שח אבל עם שנה אחריות - מלבד KSP שנותנים שנתיים.

לדעתי זה הכיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בחו"ל הם נמכרים עם שנה אחריות, מעניין האם השנה הנוספת זה משהו ש KSP נותים בעצמם הוא שיש להם הסכם מיוחד עם היבואן/יצרן.

אני חושב שאם מעל 100 אנשים הצביעו עוד כשהמכירה ידועה רק לחברי הפורום, ולפני שיש מחיר, הפונטציאל כאן הוא דיי עצום.

שלא כמו קניות קבוצתיות אחרות שהיו כאן בעבר, HDD הוא מוצר שכמעט כל אדם עם מחשב יכול לקנות כתוספת. זה לא שהוא קנייה ל"משוגעים לדבר" או מסך שהוא לרוב מחליף אחד ישן. אם נניח שהרבה אנשים דחו קניית הארדיסק בגלל המחירים, המחיר שיוצע יהיה טוב והשמועה תעבור מפה לאוזן בעזרת יש כאן פוטנציאל עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בחו"ל הם נמכרים עם שנה אחריות, מעניין האם השנה הנוספת זה משהו ש KSP נותים בעצמם הוא שיש להם הסכם מיוחד עם היבואן/יצרן.

אני חושב שכמו עם ה SSDים, הם נותנים את האחריות כי הם מביאים בעצמם.

בכל מקרה, אחרי מה שהלך איתם בקבוצתית של ה SSDים, אישית הייתי מעדיף לא לרכוש מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. סדרת ה DM החדשה בגודל 2TB נמכרת בחנויות בין 635-669 שח אבל עם שנה אחריות - מלבד KSP שנותנים שנתיים.

לדעתי זה הכיוון.

זה גם הדגם שתכננתי לקנות מראש, לא שמתי לב לקטע של האחריות... אני מניח שאם הקשיחים שיש לי במחשב עוד לא מתו למרות איזה 3-4 שנים של שימוש, עצם זה שמכוון עליהם מאוורר עושה את העבודה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי דף הרשמה קטן

http://jailbreak.co.il/hwzone/index.php

אפשר לעשות לו אפילו iframe לאתר או להעתיק אותו

בינתיים נירשמתי לכונן 3.5 פנימי בנפח 2 טרה

עריכה:

בגלל שאני חמוד, הוספתי גם אפשרות לראות "תוצאות שלי" ולנהל אותם

והוספתי סטטיסטיקה: "17 הצבעות, 24 כוננים"

עריכה #2:

לא היה אפשרות לבחור בין כונן מהיר וכונן חסכוני...

לכן הוספתי ואיפסתי את המסד

תרשמו עוד פעם בבקשה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLACK ו GREEN זה שמות של דגמים ש WD הנחילו עלינו

אולי כדאי לשנות במקום "מהיר 7200 סיבובים" ו "חסכוני"

חוץ מזה :yelclap:

עריכה: אופס, לא שמתי לב שרשמת "מהיר" ו"חסכוני", אני מניח עדיין שהתכוונת לדיסקים שעובדים ב 7200RPM ולא לסדרת BLACK שהרבה יותר מהירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרתי קשר עם מישהו פה מאיבורי פה בפורום.

אמר שאין לאיבורי בינתיים מה להציע בעניין הזה וכשיהיה הוא יודיע.

מישהו יצר קשר עם עוד מישהו? KSP ? אולי איזה יבואן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...