התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים

CyAn1de

Recommended Posts

צריך דגם שטוב לכולם.

הרשימה תיהיה ככה.

ב512 אין צורך קטן ולא מעיל יש לי 1 והוא היתמלא לי תוך 3 ימים.

מה שצריך זה .:

1T.

2T.

3T.

אלא הכוננים להיסגר על דגמים לעשות הצבעה ויאלה הרוב קובע.(:

יש כאלה שאומרים בואו נילך על הגירסה הירוקה זה רק לאיכסון.

למה ללכת על הגירסה הירוקה עם אפשר ללכת על דיסק נורמאלי יותר ומהיר יותר? אני מדבר על הדיסק של WD.

תעשו הצבעה על הכוננים ובערך הטווח מחירים ומי שרוצה יצביע וברור שנגיע למחיר שאפילו לא חלמו עליו.

מאז הSSD השמעות רצות ברשת על הקנייה הקבוצתית הבאה ואני מתאר לעצמי כמה אנשים יקפצו.

יאלה תתחילו לחמם מנועים.

ותגידו ליבואן מי שדואג לזה שאנחנו לא קונים 100 אלא יהיה פה לפחות את ה200 כוננים!! בדוק.

ממש עפת על עצמך, אם נגיע ל50 כבר יהיה טוב =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הענות ראשונית בלי להראות מחירים הביאה כמעט 70 כוננים. עם הצעת מחיר טובה ודגם קבוע לכולם יעברו בכיף את ה150 כוננים.

גם הקניה של הSSD התחילה בקושי עם 30 וסיימה עם 160 כוננים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת לא הייתי בקניה של של פשוט כי אני מחכה שתהיה הוזלת מחירים משמעותית לטכנולוגיה הזאת וגם לא ביודק יש לי זמן עכשיו להעביר .

אבל אם תהיה הנחה משמעותית , מעבר לשניים שכבר לקחתי אוכל להכניס לענין גם כמה חברים שלי. הכל שאלה של מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחי ככה מתחילים אנחנו כבר עכשיו עוברים ת50!

אז עכשיו צריך לא לפנות לחניות אלא לפנות ליבואן ולעשות כמו שעשינו עם הSSD.

ועם יבואו עוד אנשים כמוך שלא לוקחים סיכון ויעזרו לא תיהיה מכירה קבוצתית ונמשיך לקנות מחניות במחירים מופקעים.

להבא לפני שאתה מגיב ושולל תיקרא תגובות ותיראה כמה יש בעינין אני לבד לוקח 2 של 2T זה יוצא 4T ועם המחיר יהיה טוב אני אפילו יקח 3.

אז בוא נגיד ככה אף אפחד לא עף על עצמו ראה את הצלחת הSSD שאני בהתחלה אמרתי למה אני צריך ראיתי תמחיר וחשבתי שזה לא יצליח וחברי האתר שיחקו אותה בענק וגרמו אפילו לKSP להיתעצבן קשות.

מה שנאמר הכוח לאנשים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחי ככה מתחילים אנחנו כבר עכשיו עוברים ת50!

אז עכשיו צריך לא לפנות לחניות אלא לפנות ליבואן ולעשות כמו שעשינו עם הSSD.

ועם יבואו עוד אנשים כמוך שלא לוקחים סיכון ויעזרו לא תיהיה מכירה קבוצתית ונמשיך לקנות מחניות במחירים מופקעים.

להבא לפני שאתה מגיב ושולל תיקרא תגובות ותיראה כמה יש בעינין אני לבד לוקח 2 של 2T זה יוצא 4T ועם המחיר יהיה טוב אני אפילו יקח 3.

אז בוא נגיד ככה אף אפחד לא עף על עצמו ראה את הצלחת הSSD שאני בהתחלה אמרתי למה אני צריך ראיתי תמחיר וחשבתי שזה לא יצליח וחברי האתר שיחקו אותה בענק וגרמו אפילו לKSP להיתעצבן קשות.

מה שנאמר הכוח לאנשים!!

"לא לוקחים סיכון"? אם הקנייה הקבוצתית תצליח אז היא תצליח, אם לא אז לא.... איפה הסיכון פה? אני בכל אופן כבר אמרתי שאני לוקח 1 של 2TB ואין לי שום סיבה בעולם לפעול נגד הקנייה הזאת ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 עמודים בפחות מיומיים ..

היום כמעט כל אחד צריך עוד איזה טרה במחשב או אפילו 2\3 טרה טרה כפוך כמה כוננים

אני כמעט בטוח שהמכירה הזאת תהיה הרבה יותר גדולה מכונני SSD

בכל מקרה, אני צריך כמה שיותר 2\3 טרה או אפילו 2x2 תלוי במחיר !

ירוק \ שחור \ פנימי \ חיצוני ? אתם תחליטו

עדיפות לפנימי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשנות את הנושא של הדיון , במקום "יש מצב למכירה קבוצתית לדיסקים קשיחים?" למשהו כמו "רכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים"

זה יצרף יותר אנשים לקבוצה ויגרום להתעניינות של מישהו שיכול לספק את הסחורה הזאת.

דרך אגב, אני לא רואה סיבה שרכישה כזו לא תצא מחוץ לכותלי הפורום הזה, כל אחד יכול לכתוב בפייסבוק שלו שחברים שלו יבואו, יצטרפו לפורום הזה וירשמו לרכישה הזאת

מציידינו שיהיו 500 אנשים בעניין, זה רק יעשה את העניין יותר זול לכל מי שבפבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 עמודים בפחות מיומיים ..

היום כמעט כל אחד צריך עוד איזה טרה במחשב או אפילו 2\3 טרה טרה כפוך כמה כוננים

אני כמעט בטוח שהמכירה הזאת תהיה הרבה יותר גדולה מכונני SSD

בכל מקרה, אני צריך כמה שיותר 2\3 טרה או אפילו 2x2 תלוי במחיר !

ירוק \ שחור \ פנימי \ חיצוני ? אתם תחליטו

עדיפות לפנימי

9 עמודים תוך יומיים - כי השוק צמא לדיסקים קשיחים :alcoholic:

היום הרוחב פס גורם ברשת לדיסקים קשיחים של פחות מ1TB להיות די צפופים+התייקרות הדיסקים הידועה עקב ההצפות בתאילנד, שמנעה מהמשתמש הממוצע להוסיף עוד דיסק 2TB באיזור 300 שקל - מצב שהיה לפני המשבר בתאילנד :smile1:

הבעיה היא גם עכשיו, הביקוש קיים, וההיצע די מצומצם

ולדעתי זה אחת מהסיבות שעדיין לא קבלנו פה שום הצעות מחנויות...

לדעתי אם לא יהיו הצעות עד סופ"ש, אסגור/אמחוק את השירשור כדי שאנשים לא יחכו סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...