מעוניין להזמין GTX 670 מחו"ל, האם לוקחים גם מכס בנוסף למע"מ ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להזמין GTX 670 מחו"ל, האם לוקחים גם מכס בנוסף למע"מ ?

mickeyz

Recommended Posts

יש לי 6950 אחד שניפתח ל 6970 שיושב היום בתדרים של 935@1375 ... אפילו שיניתי לו את הפרופילים של המאוורר קצת

איזה רעש ? איזה חום ?

הטמפרטורה המקסימלית שאני מקבל (עם הפרופילים שהגדרתי ) הם 76 מעלות ב 46% , שזה ממש לא חם וממש לא רועש ... אם אני מחזיר את המאוורר לסטוק אז אני מקבל 80 מעלות ב 36-37% שזה אם אתה ממש מעדיף את השקט ... למרות שבקושי שומעים את המאוורר גם ב 46%

אלה לא כרטיסים כול כך חמים וגם לא כול כך רועשים ... אפילו עם קיורור סטוק

להבדיל מהקפיצה שראינו בין דור ה 48XX ל 58XX בטמפרטורה, ביצועים ורמת רעש או לקפיצה מי 58XX ל 69XX אני לא רואה אם עוד אפשר להתקדם .... כאילו גם ככה לא שומעים את המאוורר, מה עוד אפשר לבקש ? פסיבי ? מבחינת חום ... חום זה פונקציה של מהירות המאוורר וכמות הרעש .. אתה מתאים את זה לפי מה שאתה חושב שהכי נוח לך ... אני יכול להגיד לך שאפשר למצוא איזון לא רע בכלל

צריכת חשמל ל 670GTX יש יתרון ברור, אין ספק (בכול זאת זה כרטיס בודד)

Micro-stuttering

(אני מתייחס ;D ) זה תופעה שהולכת ופוחתת עם התקדמות הכרטיסים לא ? . . . פעם אחרונה שקראתי על זה הבנתי שבסדרות החדשות עבדו על זה קצת ... אני לא יודע עד כמה זה משפיעה אבל לא נראה לי שזה כבר "כזה" פאקטור :P

אם יש HD 7850 ב 1.3K זו בהחלט אלטרנטיבה לזוג 6950 ...או ל 670GTX (בתמורה ל200 שקל יותר)

הקטע שב1500-1400 שקל זה כבר קצת מוגזם ...(תכפיל בשניים זה 2800-3000 שקל ) כי אז יש לך את 670GTX במחיר נמוך יותר וכרטיס בודד ;D או שני HD 6950 במחיר זהה לזה של 670GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך כרטיס אחד :s07:

צמד כרטיסים זה סיפור אחר לגמרי:

אם אתה לא קונה לוח בעל 4 חריצי PCI-E אחד הכרטיסים נחנק(תלוי בקירור), ז"א שאחד פולט חום על השני או לא מאפשר זרימת אויר טובה כמו שיש בכרטיס יחד.

(אני מתייחס grin.gif ) זה תופעה שהולכת ופוחתת עם התקדמות הכרטיסים לא ?

נכון אך עדיין קיימת ומורגשת.

הכרטיס היחיד היום שיש בו שיפור מדהים זה ה690GTX:

http://www.computerbase.de/artikel/grafikkarten/2012/test-nvidia-geforce-gtx-690/8/#abschnitt_mikroruckler

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שמתי אצלי שני כרטיסים (בדקתי עם חבר ) ... אצלי יש סנטימטר וחצי בין שני הכרטיסים כשהם מחוברים וסירקולציה לא רעה אז לא הייתה לי בעיה של חום (לוח P67A UD3)

תאמת שאני חושב כבר כמה זמן להוסיף עוד כרטיס

אני מחכה שהוא ירד מ 1200 שקל ... ::) או שאני קינה יד 2

כי כבר יש לי כרטיס אחד ... ויעלה לי יותר זול להוסיף עוד אחד ולעבור את 670GTX מאשר למכור אותו (אם אני יצליח בכלל ) ולקנות חדש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להזמין מחו"ל אתה חייב למצוא דרך "לדלג" על המע"מ והמשלוח כי זה מוציא את כל הכדאיות מהעסקה.

חייב להזמין לאיזה חבר\משפחה שיביאו לך שהם באים. אם אתה מגיע להפרש של 1000 שקל כבר עדיף להביא מחו"ל ולהתמודד עם חו"ל במידה וצריך אחריות. "נניח" שתהיה חייב לממש אחריות דרך חו"ל, תשלח את הכרטיס עם דואר , זה זול ומגיע יחסית מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק :xyxthumbs:

הייתי גם ממתין לראות איך המחיר ישפיע על כרטיסים אחרים.

לגבי ה670 מסתבר שישנם בעיות עם דגמי הREFERENCE במיוחד עם אלו של , לפי דיווחים בפורומים שלEVGA הרבה כרטיסים הגיעו DOA (ארטיפקטים, התחממות, קריסות ETC).

ממליץ לתת לכרטיסים האלו טיפה זמן ל"הבשיל" ולראות איך הם מתפקדים אצל כל הבעלים הטריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שמתי אצלי שני כרטיסים (בדקתי עם חבר ) ... אצלי יש סנטימטר וחצי בין שני הכרטיסים כשהם מחוברים וסירקולציה לא רעה אז לא הייתה לי בעיה של חום (לוח P67A UD3)

תאמת שאני חושב כבר כמה זמן להוסיף עוד כרטיס

אני מחכה שהוא ירד מ 1200 שקל ... ::) או שאני קינה יד 2

כי כבר יש לי כרטיס אחד ... ויעלה לי יותר זול להוסיף עוד אחד ולעבור את 670GTX מאשר למכור אותו (אם אני יצליח בכלל ) ולקנות חדש ..

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6950-crossfirex-review/16

האתר ממוקם בהולנד ששם לא ממש חם כמו פה...

אז כמה אתה קיבלת?

*הכרטיסים בעלי סטוק שזה יתרון בצפיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי את הטמפרטורות יותר מידי כששמתי את שניהם

אבל ממש ממש לא קיבלתי 89 מעלות ... זה אפילו מסוכן לכרטיס

מותר לכרטיס להגיעה ל 80 -85 גג ךפי מה שאני יודע

הכרטיס השני (לא שלי ) היה הגרסה של ספיר עם שני מאווררים ושני ביוסים והוא היה מותקן על הסלוט השני . . . הוא לא עלה מעל 75 להערכתי , לרוב במצב בודד הוא יושב על 70 בערך במעמץ

הכרטיס בסלוט הראשון הוא סטוק

הפרופילים שלו לא מאפשרים לו להגיעה ל 80, אני לא יודע בדיוק כמה הוא היה כששניהם היו, אבל גם ככה הם לא רצו יותר מידי זמן ביחד (זה היה רק לצורך בדיקות שיפור הביצועים ב 16X4X )

אני מקבל איתו גג 82 מעלות בלי לשנות פרופילים של המאוורר עם OC 935@1375 ב פיור מארק ... שהוא בנץ' שמחמם ומעמץ את הכרטיס הרבה יותר מידי גם ככה ... לדעתי פיור מארק הוא לא מדד לעבודה שותפת ...

קשה לי להאמין שהכרטיס הזה יגיעה ל 89 (!!) מעלות עם אני ישים איתו עוד אחד ... זה גבוהה יותר משמעותית מכול מדד שאיי פעם בדקתי על הכרטיס והוא עוד פתוח ל 6970 + OC ...

כשיהיה לי שניים שלי ומספיק זמן להתעשק איתם אני יגיד לך בדיוק מי נגד מה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירם, יש דרך לקנות דרך tiger direct בלי להתקשר אליהם?

http://www.tigerdirect.com/sectors/help/faqsearch.asp?searchTerms=international

לא צריך להתקשר אליהם, תחפש את החלק שאתה רוצה ותעשה ADD TO CART > אחרי זה תיכנס לעגלה שלך, ואז תעשה צ'ק אאוט ואז תעשה SUBMIT YOUR ORDER ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...