מעוניין להזמין GTX 670 מחו"ל, האם לוקחים גם מכס בנוסף למע"מ ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להזמין GTX 670 מחו"ל, האם לוקחים גם מכס בנוסף למע"מ ?

mickeyz

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי האחריות, הרחיבה את האחריות לגלובאלית. השאלה היא אם היא תקפה בישראל (יש יבואן מסודר?)

הכרטיס יוצא לך מחו"ל 1750 ש"ח (כולל מע"מ) לא כולל משלוח, 700 ש"ח פחות מהמחיר בארץ ו-300 פחות מבאילת (שוב, בלי משלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האחריות, EVGA הרחיבה את האחריות לגלובאלית. השאלה היא אם היא תקפה בישראל (יש יבואן מסודר?)

הכרטיס יוצא לך מחו"ל 1750 ש"ח (כולל מע"מ) לא כולל משלוח, 700 ש"ח פחות מהמחיר בארץ ו-300 פחות מבאילת (שוב, בלי משלוח)

אני חושב ללכת על הדגם של , ממה שראיתי הוא הטוב ביותר.

ואני אהיה חייב משלוח, אי אפשר בלי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדגם של אסוס הוא הטוב ביותר? אני באופן אישי אוהב את בגל האחריות (בלי קשר לגלובאליות היא מעולה) ומגוון הכרטיסים שהיא מציעה מרפרנס ועד Classified.

לגבי משלוח, אתה יכול לבדוק דרך מסטופ או USHOPS או אפילו אני אהיה נחמד ואבדוק בשבילך:

תראה אם זה משתלם לך (המחירים נורא יקרים כרגע כי המלאי נחטף, בנוסף יתכנו אי דיוקים במחשבון)

USHOPS:gtx670.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדגם של אסוס הוא הטוב ביותר? אני באופן אישי אוהב את בגל האחריות (בלי קשר לגלובאליות היא מעולה) ומגוון הכרטיסים שהיא מציעה מרפרנס ועד Classified.

לגבי משלוח, אתה יכול לבדוק דרך מסטופ או USHOPS או אפילו אני אהיה נחמד ואבדוק בשבילך:

תראה אם זה משתלם לך (המחירים נורא יקרים כרגע כי המלאי נחטף, בנוסף יתכנו אי דיוקים במחשבון)

USHOPS:gtx670.png

זה יקר, מדי כמה שעות נפתח המלאי במחיר של 419$ ואז כולל משלוח יש לך 2100 ש"ח במקסימום, ויש עוד 10$ הנחה למחזיקי כרטיס CAL מה שהופך את המחיר למצויין יחסית לישראל.

ותסתכל קצת בנצ'מארקים ברשת של הכרטיס של , עובר את כולם ומשתווה כבר ל GTX 680, וזה עוד בלי OC מה שהופך אותו לכרטיס הכי משתלם היום. (כנראה עד ליציאת 660)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משתלם בו בדיוק ? תוסיף עוד 200 שקל כך שני כרטיסים 6950 שעוברים אותו וניתנים לפתיחה וגם ה OC לא רע ...

לא שווה לקנות כרטיס במחיר ההשקה שלו ... הוא לא שווה 2000 שקל , תחכו טיפה תיראו איך הוא יורד ל 1400+- ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משתלם בו בדיוק ? תוסיף עוד 200 שקל כך שני כרטיסים 6950 שעוברים אותו וניתנים לפתיחה וגם ה OC לא רע ...

לא שווה לקנות כרטיס במחיר ההשקה שלו ... הוא לא שווה 2000 שקל , תחכו טיפה תיראו איך הוא יורד ל 1400+- ....

570 עולה יותר מ1400, יקח זמן עד שהוא בכלל ירד למחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה של HD 6950 שמגיעה פתוחה מהמפעל ל 6970 עולה 1200 שקל

שניים כאלה 2400 שקל

אחד כזה עובר בביצועים את 570GTX (פחות או יותר )

שניים כאלה עוברים אותו בלא קצת ... ועולים רק 100 שקל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל 6990 יתרון של 13% (עם שעונים של 6950) על דגם ה 670GTX הרגיל . . .

אם אתה מעלה את השעונים ל 880 שפער יגדל ל 20-22% לפחות

260W זה לא כול כך הרבה . . .

הם גם לא כאלה חמים

בקיצור אין ספק ש 670GTX יותר טוב אבל ביחס למחיר שלו הוא ממש ממש לא משתלם .... לדעתי לפחות

הוא עולה כמו שני כרטיסים ולא נותן ביצועים כמו שני כרטיסים

ככה שלדעתי לכול מי שיש ספק שמסוגל לספר 260W (לא צריך יותר מידי בשביל זה ) ולוח שתומך CF מכול סוג שהוא (אפילו 16X4X שאגב לא מוריד בביצועים יותר מידי ) עדיף לו על 670GTX .... שעולה יקר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6970 רגיל צורך 200W(ממש טיפה יותר מ6950 שהופך ל6970).

עכשיו תכפיל בשניים?

גם את ה670 אפשר להמהיר לקלוקים של 680 ועדיין יצרוך פחות מזוג 6950.

למה אתה לא מתייחס ל7850 שדיי צמוד ל6970 וצורך כחצי ממנו?

וכמובן שלא התייחסת לMicro-stuttering...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעלה טיפה למעלה תיראה שהסתמכתי על מידע שאתה הבאת בכול מה שקשור לצריכת חשמל ... בסדר, אז 200W לכרטיס

400W ביחד ... שיהיה . . . אז צריך ספק של 600W

אתה יכול להמהיר 670GTX אבל לא לקחתי את ה "פתיחה" של ה 6950 בתור OC ... אלה סתם תוספת חמודה של ביצועים שמקדמת אותו ... כי גם ככה אחרי הפתיחה תוכל לעשות עוד OC גם ככה (בערך אותה כמות של תוספת ביצועים שתקבל עם 6970 אחרי OC ) אז אתה בעצם מרוויח פה פעמיים תוספת ביצועים . . . לא יודע איך זה משתווה ל 670GTX אחרי OC .. אבל אני לא מתייחס ל OC בנתיים (חוץ מהפתיחת שאדרים והעלאת התדרים ל 880 שאפילו לא מורידה אחריות )

המחיר של HD 7850 יקר יותר ב 200 שח .... שניים כאלה זה אומר שזה יקר יותר ב 400 שח .... וזה בדיוק אותם ביצועים, אז זה פחות משתלם

שני 6950 שניפתחים ל 6970 יותר משתלמים ביחס ביצועים לכסף ...

670GTX עולה אותו הדבר נותן 22% פחות במידה ואתה פותח את הכרטיס או 13% במידה ואתה לא פותח אותו (מסיבות לא מובנות :nixweiss: ) וצורך פחות מחצי חשמל . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtx 670 הרבה יותר שווה מ cf של 6950 מכמה סיבות:

* microstuter שלהרבה מאוד אנשים מפריע נורא, ולא נותן להם להנות מהמשחק. אז גם אם יש להם 60fps הם עדיין לא יכולים לסבול את חווית המשחק. בנוסף, מערך cf דורש עידכון מתמיד ולעיתים קרובות למשחק חדש לוקח הרבה זמן עד שיוצאים פרופילים מתאימים למערך כרטיסים.

* gtx 670 פולט הרבה פחות חום משני כרטיסים, צורך הרבה פחות חשמל וכמובן שקט בהרבה.

* תמיד בעתיד ניתן להוסיף עוד gtx 670 כש- 6950 cf כבר די מיצית את האופציות שידרוג.

* גם לgtx 670 ניתן לעשות oc ויש לו פוטנציאל עצום (תסתכל בסקירות). הוא יכול להגיע ואף לעקוף מבחינת fps ממוצע את ה-6990.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעלה טיפה למעלה תיראה שהסתמכתי על מידע שאתה הבאת בכול מה שקשור לצריכת חשמל ... בסדר, אז 200W לכרטיס

400W ביחד ... שיהיה . . . אז צריך ספק של 600W

שזה אומר יותר מפי 2 לW פר שקל!

אתה יכול להמהיר 670GTX אבל לא לקחתי את ה "פתיחה" של ה 6950 בתור OC ... אלה סתם תוספת חמודה של ביצועים שמקדמת אותו ... כי גם ככה אחרי הפתיחה תוכל לעשות עוד OC גם ככה (בערך אותה כמות של תוספת ביצועים שתקבל עם 6970 אחרי OC ) אז אתה בעצם מרוויח פה פעמיים תוספת ביצועים . . . לא יודע איך זה משתווה ל 670GTX אחרי OC .. אבל אני לא מתייחס ל OC בנתיים (חוץ מהפתיחת שאדרים והעלאת התדרים ל 880 שאפילו לא מורידה אחריות )

המחיר של HD 7850 יקר יותר ב 200 שח .... שניים כאלה זה אומר שזה יקר יותר ב 400 שח .... וזה בדיוק אותם ביצועים, אז זה פחות משתלם

לא חסר ב1.3K(מחירי השקה היו כ1.4K-1.5K) בניגוד ל6950 שעד היום לא ירד מ1200...

שני 6950 שניפתחים ל 6970 יותר משתלמים ביחס ביצועים לכסף ...

אם לא אכפת לך מרעש, חום, צריכה וכמובן Micro-stuttering(שאתה לא מתייחס באף פוסט שלך)...

670GTX עולה אותו הדבר נותן 22% פחות במידה ואתה פותח את הכרטיס או 13% במידה ואתה לא פותח אותו (מסיבות לא מובנות :nixweiss: ) וצורך פחות מחצי חשמל . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...