טלפון בזק - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון בזק

below_z

Recommended Posts

KX-TG6411MBS Panasonic

קצת מעל התקציב (כ 220 שח) אבל שווה ביותר מנסיון אישי.

אמין, נוח לתפעול, טווח קליטה מצויין, רמקול מצויין

מגיע בערכה של טלפון + בסיס

ניתן להוסיף עד 5 שלוחות לאותו בסיס (שלוחה בלבד עולה כ 190 שח).

אחריות לשנתיים לפחות אצל אחת מהחנויות הומפיעות בלינק:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=735843

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרפת להמלצה

יש לי את הטלפון הלה כבר מספר שנים

אמנם אינו מרובה פונקציות (דל בפונקציות תהה הגדרה מדוייקת יותר) אבל

1. שומעים היטב בשני הכיוונים

2. בעל תאורת מסך ולוח מקשים (לדעתי חשוב מאוד בטלפון)

3. תפריטים ברורים וקלים לשימוש. בארץ מגיע גם עם תפריטים בעברית וייתכן שגם ברוסית (שווה לבדוק למי שרלוונטי)

4. אמינות של היצרן + שירות טוב בארץ - דוגמא היתה לי בעיה עם המקשים שמעט נהרסו, הלכתי לתחנת שירות. פתרו אותה במקום, בצורה נעימה וללא תשלום (למרות שתאורטית אם ממש רצו יכלו אולי להתחמק בתירוץ של שימוש לא נכון או משהו בסגנון)

באופן כללי מהמגוון שיש בארץ ממליצה

- להתרחק מג'נרל אלקטריק הכי רחוק שאפשר -הם מציעים טלפונים שחלקם מעוצבים ומרובי פונקציות במחיר לא רע אבל מנסיון שלי (עם שני טלפונים שונים לחלוטין בינהם אחד חוטי) ונסיון של חברים, זה פשוט מתכון לבזבוז כסף ובזבוז זמן במעבדות (ובסוף תמצא עצמך רוכש פנסוניק).

- להתרחק מכל מיני מותגים מוזרים ולא ממש מוכרים. זה מתכון לתקלות ולבזבוז כסף מטורף - ידיד שלי בזבז כך מאות שקלים בשנים האחרונות על טלפונים דפוקים שעלו כ- 100-150 ש"ח ששוב ושוב אכזבו, נזרקו והחלפו בדגמים לא מוכרים ובעייתים לא פחות.

- ללכת על פנסוניק שידועים בטלפונים אמינים ואיכותיים או סימנס שהטובים והפונקציונלים שלהם יקרים בהרבה אבל גם היותר זולים שלהם לא רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נחמד אך אין בו דיבורית.

ולגבי האחריות יותר מדאיג אותי השלב שאם המוצר לא תקין מהקופסה אז אני לא חושב שיהיה בעיה להחליף באייבורי ביום הקנייה בזמן שחנות רחוקה זה טרטורים אם משלוחים לא ברור לאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ המפרט המופיע בחנויות השונות יש דיבורית, ע"פ הבנתי זה דגם שמחליף את KXTG6411 ולכך צריך להיות לפחות לא פחות ממנו.

לגבי דאגתך ממוצר לא תקין מהקופסה, אני חושב שהסיכוי לכך בטלפון הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...