דחוף! אמור להגיע אליי G74SX היום! תוהה ברגע האחרון לגבי חלופות תחת 10K, תודה! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף! אמור להגיע אליי G74SX היום! תוהה ברגע האחרון לגבי חלופות תחת 10K, תודה!

assafb

Recommended Posts

לדעתי ה 3D מאוד מיותר, זה התלהבות של ההתחלה ואז זה רק ידעך... תכלס במשחקים אתה לא תשתמש בזה יותר מידי כי גם אין הרבה משחקים שתומכים וגם אחרי זמן מה יתחיל לך כאב ראש...

אני חושב שעדיף לך לחכות ל G75, אסוס הכניסו הרבה שיפורים קטנים שעושים את ההבדל ולדעתי גם שווה את האקסטרה כסף.

לגבי ה SSD , אז כמו שאמרת אתה תמיד תוכל להוסיף אותו, וזה מאוד פשוט לעשות את זה במחשבי הגיימינג החדשים, לפתוח 2 ברגים.

לגבי הצעות אחרות, הייתי מציע לך להסתכל על GT70, הוא אמור להגיע בקרוב מאוד לארץ, יש עליו ביקורות מצויינות, יש לו כל מיני פיצרים מעניינים שאין לאסוס כמו המקלדת הצבעונית(כמו alienware) שפותחה ע"י steelseries , שידועה כחברה שמייצרת מוצרי גיימינג.

מבחינת החומרה, אז זו בדיוק אותה חומרה, אותו כרטיס מסך אותו מעבד הכל אותו דבר, ויש גם דגמים שמגיעים כבר עם SSD.

מבחינת המחיר? אז ה אמור להיות יותר זול, רק לשם השוואה: ה G74 כמו שאמרת נמכר בארץ בסביבות ה 10K ש"ח, הגרסה המתחרה של GT780 מגיע עם אותו מפרט בדיוק במחיר של פחות מ8K ש"ח. אני מצפה שה GT70 בגרסה הבסיסית יעלה בסביבות ה8K, עם כונן אולי יגיע ל9K. אבל שוב, תמיד אפשר לקנות את הגרסה הבסיסית(שההבדל הוא ה וכמות הזיכרון) ואז להוסיף בבוא הזמן..

בכל אופן אלה שני מחשבים מצויינים

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שאתה בוחר בגרסה שאין לה ssd, תבדוק איזה ממשק יש לכוננים הקשיחים במחשב.

כמו שאמרתי יש לי מחשב , שקניתי אותו עם כונן קשיח hdd 640 gb. הבעיה היא שאחרי חודשיים גיליתי שהממשק של הכונן הוא sata2, ועם היתי קונה את המחשב עם באתחלה, היתי מקבל תמיכה ב sata3 בלוח אם. עכשיו כשמגיע לי כונן , הוא יהיה מוגבל למהירות של sata 2.

ממליץ שתבדוק את העניין בדגם שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות חשובות ומעניינות, אני אכן אבדוק מה החיבור השני אם אני אקנה ללא SSD.

לגבי 3D, כמו שאמרתי זה לא השיקול המרכזי, מה שכן, ה3D הוא דרך טובה לדעת שאתה הולך על המסך היותר טוב של אסוס, גם אם אתה לא משתמש ב3D, הבנתי מביקורות שה-3D הוא בהיר וקונטרסטי יותר מהאלטרנטיבות, כך שזה פיצ'ר נחמד גם בלי להשתמש ב3D.

אבל שוב, זה לא השיקול, רק פיצ'ר בשביל להבטיח לעצמי את הפנל הטוב יותר מבין האפשרויות.

לגבי MSI או אסוס, בדקתי את הת'רד פה לגבי יבוא אישי, אבל אין שם מידע מעודכן, אז למישהו יש ניסיון עם אחריות בינ"ל עם רונלייט או מי שזה לא יהיה אצל או אצל MSI?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אסוס אני לא יודע להגיד לך, אבל לגבי אתה יכול לבדוק עם אייבורי כי הם היבואנים שלהם בארץ, תשאל אם אתה קונה את המחשב בחול האחריות תתפוס לך אצלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר הקבוצתית שלכם נראתה טוב מאד, וראיתי שהיא גם השפיעה על המחירים של KSP אז ישר כח לכם חבר'ה!

אחרי שראיתי את האפשרויות שארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מציעה, ראיתי שכדאי להוריד מעצמי את המגבלה של האחריות :)

הדברים שאפשר לעשות עם התקציב שווים לי את עלות המשלוח שתהיה רק אם וכאשר תקרה תקלה. טעם אישי אני מניח.

באופן מעניין בעוד פה בארץ ה-3D לא מתבטא במחירי הלפטופים עד הסוף, בארה"ב לוותר עליו חוסך 250-300 דולר בלי וויתורים נוספים. אז לוותר על הופך להיות no-brainer.

בכל אופן, באותו תקציב (וכולל התחשבות במשלוח ובמע"מ), בארה"ב עוברים לivy-bridge, ובעוד זה זניח, בתחום הגרפי עוברים מ560m מעבר ל-670m וגם מעבר ל-675m ועד 7970m! בנוסף הSSD שייכנס באותו תקציב לא יהיה intel 320 160GB כמו בארץ, אלא בדר"כ m4 256gb, ובשתי דוגמאות ספציפיות אפילו טובים ממנו (ועד 830 240gb).

דוגמא ספציפית ללפטופ שאפשר להתאים כך במסגרת התקציב יהיה clevo וכל המותגים שעוטפים את clevo. אצל יש פרמיה נוספת משמעותית למפרטים זהים.

נראה לי שהG74SX חוזר מחר לחנות והלכו מאה שקל קנס :)

חנויות מעניינות עם הרבה מאד גמישות במפרט שראיתי בארה"ב היו hidevolution.com המאד ידידותיים והמאד גמישים גם במחיר וגם בענייני משלוח, יש גם את xoticpc, שתי אלה שולחות גם לארץ,

וקיימות חנויות שצריך בשבילן כתובת בארה"ב או שירות שילוח, אבל מאפשרות אפילו עוד יותר גמישות במפרט כמו mythological או avadirect.com

למישהו יש דיעה על clevo או על המותגים שעוטפים אותו (sager, schenker, myth וכו')? או על החנויות האלה או אחרות מהתחום של customized laptops?

רעיונות נוספים?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לי :nono: .

מה שכן, תודה לך על רשימת החנויות.

בכל מקרה, היות ואתה די פתוח ( ופחות לחוץ :) ) לרעיונות,

אולי תשקול מה שהציעו לך מקודם, מחשב פחות בומבסטי

עם אפשרות שדרוג ( החלפה ) מהירה יותר !

בכל מקרה - מה "תודה רבה" ?

תעדכן ! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאמרת SAGER, CLEVO וכ'ו כבר הקפצת את התקציב הדרוש ל3K דולר, שלא נדבר על כך שלא תהיה לך אחריות בארץ...

לא הבנתי מה גרם לך לקפוץ כל כך גבוהה, שתכלס ן MSI מציעים לך מחשבים שמאוד מאוד קרובים לביצועים האלה במחירים הרבה יותר שפויים. אתה בעצם משלם חצי מהמחיר של על אולי 7-10% שיפור שמאוד בספק אם אפילו תשים לב.

אתה יותר משלם פה על מותג בוטיק יקר...

אם באמת יש לך את התקציב הדרוש ולקחת את הסיכון שלא תהיה אחריות אז זה כבר עניין אחר..

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית מחשב של CLEVO ב 3000 דולר :s05:

אפשר לבנות גם בבפחות.

בכל אופן, באותו תקציב (וכולל התחשבות במשלוח ובמע"מ)

אם אתה עושה משלוח דרך חברת שליחויות אל תשכח להוסיף את העמלות שקר שלהם :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרקול, כמו שפנטום אמר פה, אכן אמרתי שמדובר באותו תקציב, ואם תבדוק באחד האתרים שנתתי, תראה שקונפיגורציות זהות מניבות את אותם המחירים, אלא שקלבו, או מדבקת הסאגר עליו, נותנים לעשות שיפורים משמעותיים עדיין במסגרת העלות-תועלת, וגם אם לוקחים את חלקם, נשארים מתחת ל2K. תבדוק אותי בכל אחת מהחנויות שנתתי (זה אפילו די כיף להרכיב שם מחשבים :) )

לגבי חברות השליחויות, פנטום, בעמלות שקר אתה מתכוון לחברות השליחויות הבינ"ל המוכרות כמו פדקס, DHL וכו', או לחברות שנותנות כתובת בארה"ב ומשלחות משם לישראל כמו ushops, tnt, mustop וכו'? לגבי הקבוצה הראשונה ידוע לי שהם אוהבים לגנוב, לגבי הקבוצה השניה, אני לא מכיר, למרות ששמעתי ניסיונות טובים עם אחד מהם, צריך לבדוק איזה. אז לאיזה קבוצה התכוונת?

וגבירותי ורבותיי, חדשות מאד לא טובות לכולנו:

http://www.fastcompany.com/1836973/postal-service-usps-bans-lithium-batteries-ipad-kindle-iphone-smartphone-laptop

את המשמעות המורחבת של זה הסבירו לי בטלפון בhidevolution: מיום רביעי אין משלוח של ליתיום או מכשירים שיכולים להשתמש בסוללות ליתיום, וזה אומר שמשלוחים של מחשבים לא יוכלו לצאת בUSPS יותר, אלא רק בUPS, DHL, Fedex וכו'! ספציפית, הבחור הציע לפצות אותי במקום אחר שחוסך לי יותר מאשר ההפרש בעלות (אסביר בפרטית למי שיתעניין), אבל זו הרגולציה החדשה שנכנסת השבוע, מחשבים לא נשלחים יותר בUSPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות חשובות ומעניינות, אני אכן אבדוק מה החיבור השני אם אני אקנה ללא SSD.

לגבי 3D, כמו שאמרתי זה לא השיקול המרכזי, מה שכן, ה3D הוא דרך טובה לדעת שאתה הולך על המסך היותר טוב של אסוס, גם אם אתה לא משתמש ב3D, הבנתי מביקורות שה-3D הוא בהיר וקונטרסטי יותר מהאלטרנטיבות, כך שזה פיצ'ר נחמד גם בלי להשתמש ב3D.

אבל שוב, זה לא השיקול, רק פיצ'ר בשביל להבטיח לעצמי את הפנל הטוב יותר מבין האפשרויות.

לגבי MSI או אסוס, בדקתי את הת'רד פה לגבי יבוא אישי, אבל אין שם מידע מעודכן, אז למישהו יש ניסיון עם אחריות בינ"ל עם רונלייט או מי שזה לא יהיה אצל ASUS או אצל MSI?

תודה!

שלום אסף! קודם כל בהצלחה בבחירת ורכישת המחשב החדש.

לגבי שאלת האחריות ו-MSI, למיטב ידיעתי אם יש ברשותך קבלה על המוצר אתה יכול לקבל שירות בחברת סרב-פרו, שתומכת רשמית בניידי בארץ. ניידי הנרכשים באייבורי מקבלים שירות ותמיכה אצלנו במעבדות.

מקווה שעזרתי ואשמח לענות לשאלות נוספות

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי, תודה רבה! דיברתי איתם והם אכן מכסים את MSI, מעולה! הם גם מכסים את Asus מסתבר, ובבדיקה שעשיתי על הדרך בדל ישראל, נראה שהם מכסים את ה m17x, שזה כבר ממש הפתיע.

מעניין פה.

ופנטום - תודה רבה על האזהרה, במיוחד עכשיו שUSPS עושה בעיות, אבל מה לעשות, עדיין הפרשי ענק מישראל, אז אין ברירה אלא לשלם לבני הבליעל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגבירותי ורבותיי, חדשות מאד לא טובות לכולנו:

http://www.fastcompany.com/1836973/postal-service-usps-bans-lithium-batteries-ipad-kindle-iphone-smartphone-laptop

את המשמעות המורחבת של זה הסבירו לי בטלפון בhidevolution: מיום רביעי אין משלוח של ליתיום או מכשירים שיכולים להשתמש בסוללות ליתיום, וזה אומר שמשלוחים של מחשבים לא יוכלו לצאת בUSPS יותר, אלא רק בUPS, DHL, Fedex וכו'! ספציפית, הבחור הציע לפצות אותי במקום אחר שחוסך לי יותר מאשר ההפרש בעלות (אסביר בפרטית למי שיתעניין), אבל זו הרגולציה החדשה שנכנסת השבוע, מחשבים לא נשלחים יותר בUSPS.

הי ושלום לכולם.

האם מישהו בבקשה יכול להגיד לי אם חברות משלוח כגון USHOPS שולחים מוצרים עם ליתיום כרגיל?

או שגם אצלהם זה נהיה מוגבל?

אני רוצה לדעת דווקא היום כי יש מוצר שאני רוצה להזמין דחוף. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להגיד לך לגבי ushops, אבל אני יכול לתקן חוסר דיוק ממה שנמסר לי בזמנו - אכן אי אפשר לשלוח סוללות ליתיום, אבל USPS כן מאפשרים לשלוח ללא , ואז אפשר לבקש משלוח נפרד של הסוללה, בלגן אבל כרגע זה המעקף היחיד.

אם אחד מהשירותים הישראליים של כתובת אמריקאית משתמש בUSPS, עקרונית הוא גם יהיה חשוף למגבלות האלה, השאלה אם יעלו עליהם, ואם השירות הישראלי בכלל ירצה להתעסק עם זה מלכתחילה. על זה אני כבר לא יכול לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...