שאלה טכנית על אייפון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה טכנית על אייפון

dj_horse

Recommended Posts

sim free זה אומר מכשיר שלא נעול לחברה סלולרית מסויימת.

יש דרך לשדרג ללא עדכון המודם.

אתה משתמש בטורבו סים או Ultrasn0w?

לגבי התקלה, היא לא קרתה לי אף פעם.

לא עם 4.3.3 ולא עם 5.0.1.

בשני מכשירים שונים.

בחיפושי בגוגל מצאתי דרכים להיפטר מהמסך כשהוא קורה, אך לא מה גורם לו להופיע.

כך שלעזור לך בנושא אני לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל לא מכיר את סוגי הסים כל כך ואיזה סוג יש לי.

לגבי התקלה היא ממש אפשר להגיד שקוראת לעיטים מאוד מאוד רחוקות.

יכול להיות שהבעיה היא אולי בגירסה ששדרוג שלה פותרת באגים, השאלה איך ניתן לבדוק ממה זה נובע, או שזה יכול לקרות בכל מכשיר מדי פעם?

קראתי פה בפורום למשל על אחד עם הדגם האחרון שיש לו מסך צהוב, השאלה היא ממה הדברים האלה יכולים לנבוע?

אני לא רוצה לשדרג סתם גירסה ללא הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המכשיר שלך לא פרוץ ,אז אין שום סיבה בעולם שלא תעדכן גירסה,בעיות תוכנה נפתרות לרוב על ידי ריסטור פשוט למכשיר ,ככה שאין שום סיבה שלא תשתדרג את מערכת ההפעלה בפעולה פשוטה -במיוחד אם כל המידע מגובה במכשיר, תהליך של כמה דקות לעידכון עצמו ואחרי זה עוד כמה דקות תלוי בכמות המידע שאתה מנסה לשחזר למכשיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב זה לא עונה לי אבל על השאלה מהיכן זה יכול לנבוע?

דברים כאלה מגיעים כבאגים מהגירסה או לא?

והשאלה זה למה אולי בחלק מהמכשירים עם גירסה כזאת עלולה להיווצר הבעיה ובשאר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יכול להיות מצב שנגרמת בעיה בתוכנה והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה -רסטור פותרת את זה . זה למה המליצו לך לעדכן גירסה למכשיר ,אם אתה מגבה את הכל כמו שצריך אז אתה יכול לשחזר את הכל בלחיצת כפתור ככה שככה אתה בקלות יכול לפתור את הבעיה ,ובמידה וזה עדיין נמשך אפילו אחרי העידכון כנראה שזאת בעית חומרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שיכול להיות שזה משהו שנגרם מההפעלה הראשונית של המכשיר?

ודבר נוסף, רציתי לשאול, במידה ואשדרג את המערכת הפעלה אם אקבל את סירי? או שזה משהו שקשור למכשיר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר מהארץ או מחו"ל?

דרך אגב, בפריצה, תוכל להתקין את סירי.

כל הנושא הזה של התקנת "Siri" על המכשירים הישנים ,זה בזבוז אחד גדול ,אתה לא יכול סתם ככה להתקין קובץ והכל יעבוד לך .

צריך להתקין את קובץ ההתקנה של הקבצים לSiri מהסידיה ,אחרי זה צריך להגדיר שרת פרוקסי וכדי לעשות את זה אתה חייב 4S כדי שכל העסק יעבוד - השרתים של אפל שאחראים על מתקשרים רק עם מכשירי 4S ובשביל זה צריך את שרת הפרוקסי . אפשרות שנייה היא לשלם ללך תדע מי כדי להשתמש בפרוקסי אבל באפשרות הזאת אתה תכנית פשוט פותח את המכשיר שלך לציבור הרחב ,אתה לא יודע מה הוא יעשה עם המידע הזה .

בקיצור ,יותר פשוט כבר למכור את המכשיר הקיים ולקנות 4S אם רוצים סירי .. זה המצב כרגע וכנראה שגם לא ישתנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מידע? אנשי קשר? אני מאמין שכל עוד הוא לא איש מוסד, זה לא מפריע.

אין לי מושג איך פורצים

אז צריך לדעת את זה לפני התקנת סירי

פריצה זה עניין של שני כפתורים.

לא מסובך כמו שזה נשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המכשיר שלך פתוח לשרת הפרוקסי הזה, וכמו שכבר אמרתי ,כדי ליצור אחד אתה צריך 4S משלך וגם לא מעט עבודה .. ופרוקסי של אנשים אחרים זה בתשלום ושוב המכשיר שלך פתוח לגמרי ..

כל זה לא שווה בשביל איזה פיצ'ר שהוא ישחק איתו ביומיים הראשונים ואחר כך לא יגע בו יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו הדיון יותר חשוב איך פורצים?

אמרתם שתי כפתורים? מה עושים?

הבנתי שצריך להתקין תוכנה.

השאלהאם יש בעיה במכשיר אז זה יכול לנבוע מהפתיחה הראשונית של המכשיר שהפעלתי אותו?

ולמשל שדרוג גרסה מסדר דברים כאלה?

כי ההפעלה הראשונה כנראה דווקא הלכה בסדר אז איך אפשר לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...