לפני הזמנה, מה דעתכם על המפרט מחשב הבא ? אשמח לביקורת (נערך + מצויין מפרט הזמנה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני הזמנה, מה דעתכם על המפרט מחשב הבא ? אשמח לביקורת (נערך + מצויין מפרט הזמנה)

mickeyz

Recommended Posts

Core i5 3570K 3.4Ghz s1155 6MB, GPU , Tray

לגבי הקירור של המעבד עוד לא סגור, אשמח להמלצות עד 200 ש"ח, שיתאים ל OC אם אצטרך בעתיד.

Z77X-D3H s1155 i3/i5/i7, Intel Z77, 1600, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI

2x4GB Kingston Dual Channel CL9-9-9-27 מדגם XMP

OCZ Vertex 4 2.5'' 128GB SATA III

500GB של סיגייט + 1TB של שאני מעביר מהמחשב הנוכחי

כרטיס מסך אני מחכה מחר להכרזה על GTX 670 ואזמין אותו ברגע שיגיע לארץ

צורב אבחר בחנות, לא קריטי הדגם

מארז וספק של Antec:

Sonata IV Quiet Mid Tower Case with 620W PSU

הזמנתי אתמול את המפרט, תגובה ראשונה בעמוד השני, תודה לכל מי שעזר.

אשמח לביקורת, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שהמחיר ההתחלתי של GTX670 יהפוך אותו ללא פופלרי במיוחד. אין לשכוח שגם GTX570 היה יקר מאד בהשקה. לא הייתי מסתמך עליו.

מבחינת יש לך את הMUGEN החדש את ה212 של COOLERMASTER.

לגבי צג, GTX670 או אפילו 7850 שמסתמן ככרטיס עם יחס עלות / תועלת הגבוה ביותר בהחלט מספקים ביצועים מצוינים בFHD - שזו חווית גיימינג טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שהמחיר ההתחלתי של GTX670 יהפוך אותו ללא פופלרי במיוחד. אין לשכוח שגם GTX570 היה יקר מאד בהשקה. לא הייתי מסתמך עליו.

מבחינת קירור יש לך את הMUGEN החדש את ה212 של COOLERMASTER.

לגבי צג, GTX670 או אפילו 7850 שמסתמן ככרטיס עם יחס עלות / תועלת הגבוה ביותר בהחלט מספקים ביצועים מצוינים בFHD - שזו חווית גיימינג טובה יותר.

7850 מתמקם לו איפשהו בין 560 TI לבין ל ה570, לאחר יציאת סדרה 6 מחירו של ה570 צפוי לרדת במעט מה שיעשה אותו משתלם יותר מ7850.

ואני מעדיף מאשר להתעסק עם ATI והדריוורים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא צודק, מבחינת עלות מול תועלת נכון לעכשיו ה7850 הוא הכרטיס המשתלם ביותר, אבל ברגע שתצא סדרה 6 הכרטיס המשתלם ביותר יהיה ה570 לדעתי.

ושוב, מעדיף רק בגלל הדריוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

הזמנתי אתמול את המפרט הבא:

1f76bb2715.jpg

בנוסף אני מחבר לו 1TB של מהסדרה הירוקה מהמחשב הישן + 500GB של שיושב לי בצד הרבה זמן ללא שימוש.

מה דעתכם ?? אעלה באנצ'מארקים שיגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון יקר ללא סיבה. כרטיס מסך לא משתלם במחירו הנוכחי, רוב הסיכויים שעוד חודש המחיר ירד בכמה מאות שקלים. לפי דעתי ה-, לא משתלם, במחיר הזה ניתן לקנות את ה-256GB של ה-M4 (אומנן זמני כתיבה נמוכים יותר, אך אתה מקבל יותר נפח ואמינות).

אני לא מכיר את החברה של הספק, אז אני לא יכל להגיד אם הוא משתלם, אבל במחיר הזה יש לך ספקים של סיסוניק שכנראה עדיפים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון יקר ללא סיבה. כרטיס מסך לא משתלם במחירו הנוכחי, רוב הסיכויים שעוד חודש המחיר ירד בכמה מאות שקלים. לפי דעתי ה-SSD, לא משתלם, במחיר הזה ניתן לקנות את ה-256GB של ה-M4 (אומנן זמני כתיבה נמוכים יותר, אך אתה מקבל יותר נפח ואמינות).

אני לא מכיר את החברה של הספק, אז אני לא יכל להגיד אם הוא משתלם, אבל במחיר הזה יש לך ספקים של סיסוניק שכנראה עדיפים עליו.

אתה לא מכיר את ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...