ממשלת אחדות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלת אחדות

o07

Recommended Posts

המהלך מצויין עבור מופז. בעוד קדימה צפוייה להתרסק בבחירות שהיו מתקיימות בארבעה בספטמבר, כעת הוא זוכה להשתתף בממשלה,

לכהן כשר ועשוי אפילו לעשות משהו. בכך הוא יכול רק לשפר את המעמד של קדימה, הוא גם מרוויח יותר משנה כדי למנף את הפופולריות של המפלגה

הכושלת שלו.

אני לא יהיה מופתע בכלל עם קדימה והליכוד יתהחדו אחרי הבחירות הבאות

ואתה צודק לפי כל הסימנים קדימה היתה מפסידה המון מנדטים ואז היו מדיחים את מופז מראשות קדימה ובחירות אחרי זה רוב הסיכוים שהיה בחוץ

עכשיו מופז יכול לישון בשקט שנה וחצי עד הבחירות

בגדול אני רציתי שמיפלגת אחדות תיהיה אחרי הבחירות הקודמות של קדימה והליכוד ועוד מיפלגה קטנה

בקיצור ממשלת אחדות חילונית

בפועל יש לנו מיפלגת אחדות עם חרדים שזה אומר תצפו לחוק מופלץ בימקום חוק טל שלא באמת יתן שיוויון בנטל

והתקציבים לחרדים עדין יזרמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המהלך מצויין עבור מופז. בעוד קדימה צפוייה להתרסק בבחירות שהיו מתקיימות בארבעה בספטמבר, כעת הוא זוכה להשתתף בממשלה,

לכהן כשר ועשוי אפילו לעשות משהו. בכך הוא יכול רק לשפר את המעמד של קדימה, הוא גם מרוויח יותר משנה כדי למנף את הפופולריות של המפלגה

הכושלת שלו.

לא מסכים. המהלך גרוע עבור מופז. הוא איבד סופית את קמצוץ האמון שנותר בו עקב הסתכלות לטווח קצר.

להזכירכם כי בבחירות שאולמרט עלה לשלטון הליכוד החזיקו ב11 מנדטים ובמקום להיכנס לקואליציה נשארו בחוץ ועכשיו תראו איפה הם. להיכנס לממשלה תוך ויתור על "עקרונות"(לא שכ"כ ברור לי אילו עקרונות יש לקדימה) זה מתכון די ודאי להיעלמות מהמפה הפוליטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמופז הימר כאן על כל הקלפים שלו. הוא ראה שבבחירות הבאות הוא הולך לחטוף תבוסה כואבת והעדיף להשליך את יהבו על מהלך פוליטי מפתיע שאו שיקפיץ אותו חזרה לצמרת או שיקבור אותו סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לציבור יש קצר.

אני עדיין לא מבין איך המפלגה הזאת קיבלה 28 מנדטים (תקנו אותי אם אני לא מדייק במספר).

בזמן שנותר עד הבחירות יעברו עוד הרבה מים בירדן, לדעתי קשה לנבא מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה זוכה רק בגלל שאין לו בעצם מתחרה בימין. ליברמן לא מתאים להנהיג..

אני חושב שביבי פחד מלאבד מנדטים או לא להצליח להרכיב קואליציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח פה זה שמופז יצא חתיכת נקניק.

אם יש משהו שאני שונא זה צביעות וכל הסיסמאות ההחלטיות שלו לאורך השנים שוות לתחת, וכל השקר והתעמולה הזאת זה פשוט הדבר שהכי מרגיז אותי בפוליטיקה... אבל היי, זו עדיין פוליטיקה.

נראה איזה פירות תניב הממשלת אחדות הזאת, אם בשנה וחצי הקרובות לא יקרה כלום, ביבי אצלי שרוף סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה המהומה. כן צביעות, לא צביעות. בסופו של דבר בשיטה של קואליציה אי אפשר ללכת דוך אחרי מה שאתה מאמין בו

ומה שאתה מייצג כי בשיטה הזאת אתה תמצא את עצמך מהר מאוד מחוץ לממשלה.

ראו למשל מה קרה לליברמן בזמן ההתנתקות - התכוון להצביע נגד ולהכריע את ההצבעה לשלילה. מה עשה שרון? פיטר אותו ומינה את

מי שיצביע בעד. מה יצא לליברמן? עמד על שלו. אבל בסוף ההתנתקות כן עברה ומחוץ לממשלה כבר לא הייתה לו השפעה.

ממשלה רחבה שכזאת תוכל לחוקק ולהעביר החלטות מהר מאוד ועם רוב מספיק גדול כך ששום איום מצד שום מפלגה לא ישפיע על ההחלטה.

חוק טל? ש"ס כמובן יתנגדו. האם יאיימו ביציאה מהקואליציה? תפאדל, הם יכולים ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, ממשלה עם קדימה ושאול מופז.

אלא אם כן יש משהו גדול מאחורי הקלעים ואנחנו לא יודעים, לא הייתי רוצה שממשלה כזאת תעביר חוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המיקס של נוי אלוש וניסיתי להבין מאיפה הוא הביא את החומר של גלעד ארדן ומצאתי :

בנאום זה ארדן מציג לכנסת כל מני דברים שאול מופז עשה בעבר ואז שואל את מופז " בן אדם כזה הוא שקרן או שהוא לא שקרן?"

אגב ראיתי גם סטיקר מצחיק שמצאו למופז בכתבה בwalla על כל הדברי המחאה שעשו בעקבות המהלך:

1260559-5.jpg

כל מי שרואה את זה צוחק חוץ מהבוס של אשתי שלא אוהב שפה גסה כזאת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני ימני ומהלך כזה קצת ממתן את הממשלה לכיוון המרכז, אני בהחלט בעד. שיטת הממשל פה כמעט אף פעם לא יציבה, בכל פעם שרוצים להזיז משהו איזה כלומניק מאיים לפרוש ולפרק את הממשלה. ככה גם חסכנו חצי מליארד שקל על בחירות, גם נקבל שיטת ממשל חדשה (הגיע הזמן), יבטלו את חוק טל, דבר שאמור למנוע מדינת הלכה ב-20 שנה הקרובות (הרי לפני 10 שנה היו פה רק 20,000 אברכים שלתקצב אותם זה גרושים, אבל היום 400,000 זה מחר 2 מליון וזה כבר נטל). בקיצור, אני חושב שביבי שיחק אותה. חשבתי שאין לו עמוד שדרה, לא יודע, אולי טעיתי. כי זה בהחלט מהלך נועז.

יש כ60 אלף אברכים , החוק יבוטל אך יקום אחר בצורה שונה (שלדעתי גם נחוץ ) .אז בנושאים הללו אתה לא בין גדול כמו גם במדינת הלכה.

חוק טל זה עניין מרכזי פה בתקשורת ופולטיקה אבל משום מה יש גם דברים שלא פחות חשובים ואף יותר אבל מה נעשה מקבלים פחות יחס, אלימות ,חינוך וכו'...

לא חסכו כלום מביטול הבחירות הכסף ממלא יתנדף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה איזה פירות תניב הממשלת אחדות הזאת, אם בשנה וחצי הקרובות לא יקרה כלום, ביבי אצלי שרוף סופית.

אני יגיד לך מה יקרה הם ידפקו אותנו החילונים העובדים עוד יותר

וימצאו תירוצים לתת לטיקונים וחרדים אפילו עוד יותר ,כי הם יודעים שיש להם עוד שנה וחצי לימצוץ לנו את הדם

בימקום חוק טל הם ימציאו עוד חוק מטומטם אחר עד שבסוף המדינה תיפול כלכלית והם ילכו לחול עם המיליונים

כי בסופו של דבר יש גבול לכמה הציבור העובד יכול ליסחוב על הגב טפילים שמשריצים עוד הרבה טפילים

רק היום שמעתי אחד מהביטוח הלאומי שרוצה עוד כסף כדי לתת יותר למישפחות מרובות ילדים והוא עוד דיבר בפירוש על ערבים וחרדים וזה לא שיש לנו אלטרנטיבה נורמלית ליבחור

יאיר לפיד הכין דרישות למי שרוצה להיות ברשימה שלו שלי ניראות כמו דרישות של דיקטטור

ושלי יחימוביץ ניראת לי כמו פימינאצ... מהסוג הגרוע ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם עומדים מאחורי קונספירציות למלוך על הארץ? :facepalm:

גיל, קח אותי ברצינות...

לדעתי המפלגה הזו נולדה בחטא, ע"י מישמש של חברי כנסת מפוקפקים מכל מיני מפלגות, ואין לה שום אידיאולוגיה אמיתית או כיוון.

ראה מי עמדו בראשה מיום הקמתה ועד עכשיו.

משאול מופז לא הייתי קונה קורקינט משומש, ובטח שלא כרטיס מסך משומש, וכשבן אדם כזה נמצא במקום שעלול להאפשר לו להעביר חוקים זה לא עושה לי טוב.

מצד שני, זאת המפלגה הגדולה ביותר, אז או שיש המוני אידיוטים במדינה, או שכנראה אני האידיוט הגדול.

לגבי האברכים, אני רק רוצה להבהיר למי שלא יודע, שאברך זה גבר נשוי שלומד בכולל (מקום כזה שלומדים בו תורה).

לא כל חרדי הוא אברך, וגם לא כל אברך הוא חרדי.

לקרירין, הדיבור שלך על טפילים והשרצות מאוד לא יפה.

אם אתה חושב שכל הבעיות הכלכליות במדינה הן בגלל החרדים, זו בעיה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...