ממשלת אחדות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלת אחדות

o07

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4226100,00.html

ביבי פשוט גאון.

חסך לנו מיליונים על בחירות.

הליכוד רק תתחזק ממהלך כזה.

ה"מפלגה" של יאיר לפיד תשקע בינתיים עד המועד הבא.

"נתניהו ומופז כינסו הלילה את סיעותיהם בכנסת כדי להודיע על המהלך. ראש הממשלה הודיע לחברי סיעתו כי נחתם מזכר קואליציוני שבמסגרתו תוגש הצעה חלופית לחוק טל עד סוף יוני, ייערכו שינויים בשיטת הממשל ותקציב המדינה יאושר. לדברי נתניהו, השרים אביגדור ליברמן ואלי ישי בירכו על ההסכם."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיגעון :screwy: - 94 מנדטים וקדימה המשוגעים בפנים. אם היה ספק בקשר למלחמה באיראן עכשיו אפשר להיות בטוחים - רק צריך לבדוק את הסטטיסטיקה.

מדברים על זה שמופז התאבד פוליטית באופן סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופז העדיף להיות בממשלה עוד שנה וחצי עם 28 מנדטים, ולקוות שבמשך השנה וחצי האלה יצליח למצוא את הדרך חזרה לליכוד, מאשר להתרסק בעוד 4 חודשים ל10-15 מנדטים ולהיות בדרך לסוף פוליטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהוא בור לגמרי בכל הקשור לפוליטיקה הישראלית, מישהו מוכן להסביר לי בשני מילים מהן ההשלכות של הצעד הזה?

הכנסת אמורה הייתה להתפזר והבחירות היו אמורים להתקיים ב-4 לספטמבר הקרוב, עקב כניסת קדימה לממשלה פיזור הכנסת התבטל והבחירות יתקיימו במועדן בנובמבר 2013.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה גם מוכיח עד כמה ביבי (ושאר החליפות) משנים גוונים כמו זיקית. יש כאלה שקראו למהלך מבריק, אחרים קראו מפתיע. לדעתי כל המהלך הוא מלוכלך ולא מביא חסד לאף אחד מן המשתתפים בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה גם מוכיח עד כמה ביבי (ושאר החליפות) משנים גוונים כמו זיקית. יש כאלה שקראו למהלך מבריק, אחרים קראו מפתיע. לדעתי כל המהלך הוא מלוכלך ולא מביא חסד לאף אחד מן המשתתפים בו

הוא כן, ביבי זוכה להעביר כמעט כל חוק שהוא ירצה, ומופז לא מקבל כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני ימני ומהלך כזה קצת ממתן את הממשלה לכיוון המרכז, אני בהחלט בעד. שיטת הממשל פה כמעט אף פעם לא יציבה, בכל פעם שרוצים להזיז משהו איזה כלומניק מאיים לפרוש ולפרק את הממשלה. ככה גם חסכנו חצי מליארד שקל על בחירות, גם נקבל שיטת ממשל חדשה (הגיע הזמן), יבטלו את חוק טל, דבר שאמור למנוע מדינת הלכה ב-20 שנה הקרובות (הרי לפני 10 שנה היו פה רק 20,000 אברכים שלתקצב אותם זה גרושים, אבל היום 400,000 זה מחר 2 מליון וזה כבר נטל). בקיצור, אני חושב שביבי שיחק אותה. חשבתי שאין לו עמוד שדרה, לא יודע, אולי טעיתי. כי זה בהחלט מהלך נועז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהלך מצויין עבור מופז. בעוד קדימה צפוייה להתרסק בבחירות שהיו מתקיימות בארבעה בספטמבר, כעת הוא זוכה להשתתף בממשלה,

לכהן כשר ועשוי אפילו לעשות משהו. בכך הוא יכול רק לשפר את המעמד של קדימה, הוא גם מרוויח יותר משנה כדי למנף את הפופולריות של המפלגה

הכושלת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני ימני ומהלך כזה קצת ממתן את הממשלה לכיוון המרכז, אני בהחלט בעד. שיטת הממשל פה כמעט אף פעם לא יציבה, בכל פעם שרוצים להזיז משהו איזה כלומניק מאיים לפרוש ולפרק את הממשלה. ככה גם חסכנו חצי מליארד שקל על בחירות, גם נקבל שיטת ממשל חדשה (הגיע הזמן), יבטלו את חוק טל, דבר שאמור למנוע מדינת הלכה ב-20 שנה הקרובות (הרי לפני 10 שנה היו פה רק 20,000 אברכים שלתקצב אותם זה גרושים, אבל היום 400,000 זה מחר 2 מליון וזה כבר נטל). בקיצור, אני חושב שביבי שיחק אותה. חשבתי שאין לו עמוד שדרה, לא יודע, אולי טעיתי. כי זה בהחלט מהלך נועז.

יש לך מושג על מה אתה בכלל מדבר?

מדינת הלכה? 400000 אברכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המהלך באמת מלוכלך אבל לאריכות ימים הוא יוכל להתברר כטוב מאוד למדינת אם רק ישתמשו בו נכון.

עכשיו להעביר חוק לא יקח מליון שנה ולא יהיה כל כך הרבה פילוג שיכשיל כל מהלך שיכול להיות טוב והכרחי לעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...