ממשלת אחדות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלת אחדות

o07

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לקרירין, הדיבור שלך על טפילים והשרצות מאוד לא יפה.

אם אתה חושב שכל הבעיות הכלכליות במדינה הן בגלל החרדים, זו בעיה רצינית.

השרצה לא כזאת שונה מלידה פשוט זה לא נישמע טוב במישפט שאני מדבר על מישפחות שמבאים ילדים בלי שיש להם יכולת אמיתית לממן אותם

סך הכל השרצה זה שהעובר מיתפתח בתוך ביצה בבטן בימקום בתוך הרחם

וחוץ מיזה דיברתי גם על טיקונים ובעיקר איך הממשלה מוכרת אותנו להם ובזול יש פה ניהול כלכלי מאוד גרוע שלא יכול לימשך לנצח

שרוב החרדים לא עובדים או עובדים בשחור ואז לוקחים כל מיני קיצבאות זה לא דבר שיכול להחזיק לנצח

וזה שיש פה מונופולים על מוצרי יסוד כמו חשמל\מים \וכו וכו דופק פה את רוב האזרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים הם לא הבעיה. הבעיה היא שהשוק לא מייצר מספיק מקומות עבודה לכולם וזה נפתר ע"י אפליה נגד חרדים, ערבים, נשים, אתיופים וכו.

תחפש ירון זליכה ביו טיוב והוא מסביר טוב מאוד מה הולך במדינה הזאת. הוא גן כתב ספר שבו הוא מתאר עד כמה קדימה רקובים מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים הם לא הבעיה. הבעיה היא שהשוק לא מייצר מספיק מקומות עבודה לכולם וזה נפתר ע"י אפליה נגד חרדים, ערבים, נשים, אתיופים וכו.

תחפש ירון זליכה ביו טיוב והוא מסביר טוב מאוד מה הולך במדינה הזאת. הוא גן כתב ספר שבו הוא מתאר עד כמה קדימה רקובים מהיסוד.

ראיתי כבר את ההרצה שלו

נכון שהם לא הבעיה היחידה אבל הם עדין בעיה גדולה

זה מיגזר שגודל הרבה יותר מהציבור הרגיל ורובם לא עובדים ומקבלים קיצבאות מהמדינה

שאתה בודק את זה רק במובן הכלכלי אז אתה רואה שמיגזרים אחרים שלא עובדים ומקבלים קיצבאות לא גדלים בקצב של החרדים והערבים ואפילו לא קרוב לזה

נכון שזה לא יפה להגיד את זה אבל זקנים מתים כל הזמן ,נכים בגלל פחות מילחמות ורפואה טובה יותר יש פחות

ככה שהם לא המיגזר ששואב את הכסף בצורה הולכת וגדלה

חרדים כן

וביחד עם המונופולים של הטיקונים אופך יותר ויותר חרא לחיות פה

משלמים המון מיסים ולא מקבלים תמורה ראויה וגם מאוד קשה ליתחרות בשוק כי הרבה מהדברים מונופולים או קרובים לזה

ואפילו שלמרות הכל חלק מהמונופולים עוד מצליחים להפסיד כסף הם לא מיתפרקים

תיראה לדוגמה את חברת החשמל

וגם שחברה של טיקון נופלת עושים תיספורת ובהמון מיקרים הוא עוד נישאר בעל השליטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אבל אם יש רפואה טובה יותר אז תוחלת החיים גדלה וכך גם אוכלוסיית הזקנים (וזו באמת בעיה).

ונכים לא מבריאים בזכות רפואה טובה יותר (גם נכים פיזית וגם פגועי נפש). לכל היותר איכות חייהם משתפרת ע"י פיתוח של תרופות ועזרים, שבעצם עולים הרבה כסף.

ובכלל, המגזרים האלה לא שואבים כסף, אלה מגזרים שכל חברה בריאה אמורה לתמוך בהם.

וחברת חשמל בכלל לא מפסידה כסף - http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000700995.

סלח לי, אני מניח שאנחנו באותה דיעה בחלק מהנושאים, אבל בלי להעליב, בבקשה אל תמציא עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין לאברך אסור לעבוד על פי החוק. איאפשר מכל צד להכנס בהם :kopfpatsch: . בכל אופן 80 אחוז אחד מבני הבית עובד. ואין ספק שהרבה הרבה רוצים לעבוד (ואף עובדים בשחור ) . נראה איזה חוקה 'חכמה' ההמשלה תביא עכשיו.

הקיצבאות זה ממש כסף קטן ורובם גם אתה מרוויח כמו קיצבת ילדים.

כאילו אני מדבר מתוך גרונו של אמנון לוי.

http://docu.nana10.co.il/Article/?ArticleID=893856&TypeID=0&sid=186

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אבל אם יש רפואה טובה יותר אז תוחלת החיים גדלה וכך גם אוכלוסיית הזקנים (וזו באמת בעיה).

ונכים לא מבריאים בזכות רפואה טובה יותר (גם נכים פיזית וגם פגועי נפש). לכל היותר איכות חייהם משתפרת ע"י פיתוח של תרופות ועזרים, שבעצם עולים הרבה כסף.

ובכלל, המגזרים האלה לא שואבים כסף, אלה מגזרים שכל חברה בריאה אמורה לתמוך בהם.

וחברת חשמל בכלל לא מפסידה כסף - http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000700995.

סלח לי, אני מניח שאנחנו באותה דיעה בחלק מהנושאים, אבל בלי להעליב, בבקשה אל תמציא עובדות.

חברת החשמל בחובות של מיליארדים ככה שבגדול היא כן בהפסדים

עם אני זוכר נכון חובות של 60 מיליארד

והמיגזרים האלו כן שואבים כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה שהכסף ילך רק לאנשים כמוך ובעיקר לגננים. תתעורר, כל אזרח שווה זכויות. ויקבל חינוך וכדו'..

כל מה שמפריע לך זה 700 שח לאברך כפול 60,000 = 42 מיליון שנעגל לחצי מילארד שנעגל אפילו לפי שתים למיליארד שח.. שזה הסכום שתמיד מדברים שהולך לציבור החרדי הכולל חינוך חובה .מטוס אחד של F30 או משהו כזה שנפל שווה כמיליארד שקל בתור התחלה והמדינה הזמינה כמה עשרות.

תקציב המדינה 313 מילארד שקל .הולך מ100 שח של מיסים שלך 30 אגורות לאברכים. לקבצן ברחוב אתה מביא 5 שקל.

אקח אותך ואנשים כמותך ברצינות מתי שתתלוננו בראש ובראשונה על כספים רבים מאוד שנשפים כמו מים לריק. ולא רק התבכיינות על מישהו שנראה קצת שונה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, כמו שאתה רואה, אני לא שטוף ב"אנטי" על חרדים, אבל גם לא רואה צורך להגן עליהם בכל מחיר.

המספרים לגבי הבטחת הכנסה לאברכים נמוכים כנראה יותר ממה שאתה מציין. לא כל אברך מקבל קצבה, יש קריטריונים מאוד נוקשים לגבי זה - ככל הידוע לי איסור בעלות על דירה ורכב, מספר ילדים מינימלי וכו'.

אבל אל תשכח להכפיל ב-12 חודשים. מדובר בערך ב-100 מיליון שקל בשנה מתוך תקציב של כ-300 מיליארד.

כ-0.03 אחוז.

בנוסף יש גם את קצבאות הילדים. היו שנים (עד לפני כמה שנים) שהקצבה עבור ילד חמישי והלאה היתה גדלה באופן משמעותי, כלומר חוק מוטה בצורה מובהקת בעיקר לטובת הציבור החרדי.

מאז הקצבאות קוצצו בצורה דרסטית, ויש פחות או יותר שויון בעניין הזה.

חוץ מזה, יש מגזרים חרדיים מסויימים שבהם מי שעובד נחשב סוג ב. האשה עובדת, אבל אם הגבר יוצא לעבודה זה משפיע על המעמד שלו.

מצד שני, אם כל החרדים יצאו לעבוד, אני רוצה לראות מי יספק להם עשרות אם לא מאות אלפי מקומות תעסוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...