Galaxy S3 i9300 אז מה דעתכם? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S3 i9300 אז מה דעתכם?

noodle

Recommended Posts

אתמול הוכרז ה- S III וראיתי שאין דיון רשמי, אז הנה.

samsung-i9300-galaxy-s-iii-ofic.jpg

samsung-i9300-galaxy-s-iii-glossy-white.jpg

מפרט: (נלקח מ-GSMArena)

• מערכת הפעלה: 4.0.4 (ICS)
  • מסך: 4.8" בטכנולוגיית Super AMOLED HD (מטריצת pentile) וברזולוציית 720X1280 (דחיסות פיקסלים: 306 PPI) חיפוי מסך גורילה גאלס 2.
  • מצלמה: 8 מגה פיקסלים התומכת בצילום ווידיאו ברזולוציית FHD ב- 30FPS - צילום סטילס תוך כדי צילום .
  • מצלמה קדמית: 1.9MP, עד 720p ב-30fps.
  • מעבד: 4212 מרובע ליבות במהירות 1.4Ghz
  • מעבד גראפי: Mali 400MP מרובע ליבות
  • זיכרון: 16GB/32GB/64GB, עם חריץ הרחבה SD בנפח של עד 64GB.
  • זיכרון גישה אקראית: 1GB
  • זמינות: מה-29 במאי באירופה.
  • סוללה: 2100mAh
  • מימדים: 136.6 x 70.6 x 8.6 mm ומשקל של 133 גרם
  • אחר: מכיל שבב NFC, נפח איחסון 50GB ב-, טכנולוגיית S-BEAM(שיתוף קבצים בעזרת שבב ע"י הצמדת 2 מכשירים גב אל גב), עוזרת אישית שמופעלת ע"י פקודות קוליות, מעקב אחרי עיניי המשתמש למניעת כיבוי המסך בזמן קריאה, התקשרות לאיש קשר ע"י הצמדת המכשיר לאוזן (כאשר נמצאים במסך של איש הקשר).
  • צבעים: כחול ולבן.

קצת השוואות של מסכים:

Galaxy S3 vs. One X

galaxy-s-iii-microscope-one-x.jpg

Galaxy S3 vs. Nexus

galaxy-s-iii-microscope-nexus.jpg

Galaxy S3 vs. S2 LTE vs. S2 vs. Galaxy S

galaxy-s-family-microscope.jpg

Benchmark:

Galaxy-S-III-benchmark-2.jpg

דעתי: אולי הגעתי עם ציפיות מוגזמות אבל קצת התאכזבתי.

אני אישית ללא אבל עוקב מקרוב אחרי השוק.

קודם כל מטריצת ה-pentile, אני מאוד בספק עד כמה הדבר ישפיע עקב דחיסת הפיקסלים הגבוהה אבל אכן משפיע מבחינת דעת הקהל ולדעתי יפגע במכירות.

מבחינת החומרה הדברים היו די צפויים, מעבד מרובע ליבה (שדי מיותר לדעתי - ראו S4).

איכות המצלמה כמעט לא השתנתה אבל לפי הבנתי שינו את החיישן והתמונות מצולמות מאוד מהר, וניתן להגיע ממסך הפתיחה למצלמה ע"י לחיצה על המסך וסיבוב המכשיר לצורה אופקית - מאוד נוח, צילום סטילס בזמן צילום גם פיצ'ר מאוד נוח, חבל שלא הכניסו כפתור יעודיי.

לגבי השינויים התוכנתיים - העוזרת האישית, שטות גמורה (במיוחד בארצנו) סתם גימיק שמשתמשים בו ביומיים הראשונים עם המכשיר ואז נוטשים אותו, היתרון היחיד שלו על סירי זה שניתן להפעיל את את העוזרת ללא נגיעה במכשיר.

מעקב אחרי עיניי המשתמש יכול להועיל לאנשים שמרבים לקרוא במכשיר, התקשרות ע"י הצמדת המכשיר לאוזן לדעתי פיצ'ר שיתפוס.

אין עדיין נתונים לגבי הסוללה - לא הייתי מצפה יותר מדי.

לטעמי מימדי המכשיר גדולים מדי, והידיים שלי בינוניות.

המכשיר עדיין נשאר עם גב פלסטיק, למרות שאומרים שמרגיש יותר יוקרתי מהגב של ה-S2.

אני חושב לקנות S2, אחרי שישיקו את ה-S3 למכירה.

אז מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי טוב ויפה. לקח את התחרות מול האיפון כמה שלבים קדימה.

אבל לדעתי האישית, כשיש לי s i9000 לא רואה לנכון לשדרג אליו.

ח"ח על ה"עוזרת האישית" אבל לא רואה לנכון לקנות בגלל הגימיק הזה.

סה"כ מכשיר שידחוף את השוק לשאוף ליותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית קצת מאוכזב. נראה שהזניחו את הניסיון להיות בחזית הטכנולוגיה (העתידית) שאיפיין את המכשירים הקודמים ופנו במקום זאת ליצירת כל מיני שירותי תוכנה מקושקשים שמתאימים יותר לאייפוניסטים מאשר למשתמשי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, חלקית.

לדעתי אחרי שסמסונג רואה שאפילו אחרי שנתיים ממשיך להוות סמל של "דה בסט" היא מחקה את אפל עם גימיקים ודברים נוצצים שלא באמת גורמים לטלפון לחדש יותר מיד, עם זאת יש כמה דברים ממשקיים שאני אישית חושב שהם ממש נוחים כמו לענות עם הרמת הטלפון לאוזן וצילום סטילס תוך כדי צילום וידאו, הנגן הנשלף ועוד כמה..

בגדול הטלפון הזה כן מחדש, יותר ממה שה4אס חידש לעומת ה4 זה בטוח, אבל עדיין לא קלע לקהל גדול מספיק.

אישית, אם לא היו מגדילים את המסך כל כך, היה סיכוי שהייתי רוכש אותו, אבל 4.8 זה גדול מידי במיוחד כשיש לי אצבעות קטנות יחסית.

ולכן, עם 5 ייצא עם מסך 4 אינטצ' הוא יגנוב בחזרה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית קצת מאוכזב. נראה שהזניחו את הניסיון להיות בחזית הטכנולוגיה (העתידית) שאיפיין את המכשירים הקודמים ופנו במקום זאת ליצירת כל מיני שירותי תוכנה מקושקשים שמתאימים יותר לאייפוניסטים מאשר למשתמשי .

אני מסכים, מילה במילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלקסי 1-2 הצליחו מאוד פשוט כי החומרה ותוכנה היו מספיק טובות והמסך הגדול נתן יתרון גדול על המיתחרים בדברים מסוימים

גלקסי 3 הולך באותו הדרך

לי עדיין אין סמארטפון ואני לא הולך ליקנות 3 פשוט רק בגלל המחיר

אני לא חושב שהוא מישתלם לאנשים שיש להם כבר סלולרי טוב לדוגמה איפון 4 או 1 או מעבר לזה

אבל אני גם לא חושב שהאיפון 4S מישתלם למי שיש כבר טוב

אבל בגדול חוץ מהמחיר מי שצריך יש פה מיפרט מספיק חזק תוכנה מספיק טובה ומסך גדול ואיכותי

אני יותר חושב על הגלקסי ניוט ומחכה להורדת מחיר פשוט כי אני לא קונה את הדור החדש ביותר

עלות תועלת זה לא מישתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת באמת עדיין על הסמארפון הזה. אני אחכה לביקורות של משתמשים ותקלות שתמיד איכשהו צצות במכשירי דגל.

כמו לא תקין ובעיות של "אחיזת מוות" למינהם.

אפשר כמון כן לציין שיש לו את זכוכית גורילה גלאס 2 שנחשבת ליותר עמיד מאשר הגירסה הקודמת אליה.

וגם יש את עניין הפרטיות שלא ברור מבחינה של פונקציונליות (מצלמה שדלוקה כל הזמן? או ספיקר שיהיה דלוק כל הזמן) בשביל להפעיל את אחד

הפיצרים של הטלפון.

בכל מקרה כמו שאומרים

TIME WILL TELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע... קיבלו את המכשיר עם החומרה הכי קרנפית בשוק ועכשיו מחפשים בכח איך להתאכזב.

לאיזו מהפיכה ציפיתם? מבחינתי הדבר המהפכני היחידי הבא בתחום המחשוב הנייד הוא טעינה בניעור, או כל LEAP אחר בתחום אספקת הכח, שנכון לעכשיו שווה לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיאכזב אותי :

pentile matrix - מזה הכי התאכזבתי , ציפיתי למסך super plus HD .

אותו מבנה פלסטיקי מוכר ומעצבן

אותו מאיץ גרפי (לא שהוא לא טוב פשוט הם מחשיבים את עצמם ל iphone killers ויש מצב שלאייפון הבא יהיה את המאיץ הגרפי שכרגע נמצא באייפד החדש שהוא הרבה יותר טוב)

מה שאהבתי :

-החידושים והתוספות בsoftware כמו הsiri הזה וכל מיני דברים קטנים. זה לא כל כך משנה אך נחמד למדי.

-כמו שנראה לי, עם סוללת ה 2100 mah שהם שמו שם אנחנו נזכה לחיי סוללה טובים מאוד.

-סמסונג לא הלכו אחרי חברות מסוימות (htc, ) שבוחרות לא לתת לנו slot .

-שמירה על כפתור הבית המסורתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבנה הפלסטי נותן לו עמידות גבוהה יותר, עלות נמוכה יותר ומשקל נמוך.

המרדף אחרי ליבות ובנצ'מארקים די מיותר כאשר עדיין אין יישומים שבאמת מנצלים את הכח הגדול שיש היום לסמארטפונים.

אני לא מאוכזב עד שאני לא אראה מחיר. למרות שבתמחורים כל גלקסי היה killer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...