מחיקת היסטוריה בפייסבוק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיקת היסטוריה בפייסבוק

shaithebest

Recommended Posts

מצחיק שקיים פה הדיון הזה, לפני בדיוק שבועיים חבר בר מינן שלי עבר לגור עם חברה שלו, מכשפה רצינית. היא לא ביקשה את הססמה, אלא פשוט נכנסה לחשבון שלו שנשאר פתוח, ומחקה כל אחת ש "לא נראתה לה", שזה משהו כמו 70% מכל האנשים ממין נקבה ברשימת החברים שלו. ידידות מהתיכון, , בי"ס למוזיקה, ועוד.

נראה לך הגיוני?

תתפלא לשמוע כמה התופעה המוזרה הזאת נפוצה.

אבל אני מכיר אותה בעיקר בכיוון ההפוך, בחורות עלובות שנמשכות לאיזה ערס טיפש שמתייחס אליהן כמו סמרטוט (תסמונת ה"נמשכת למניאק" המפורסמת) ומוחקות מהפייסבוק את כל הגברים ברשימת החברים שלהן, כי "זה מפריע לו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא זה שאמר ש"הלך עליו" אם היא תכנס ותקרא.................................. רק לי משהו פה נשמע לא תקין והרבה מעבר לבדיחות פרטיות?

בחיאת.... אם לא היה שום דבר כזה נוראי שם, אז הוא לא היה נכנס לכזאת פאניקה בגלל זה.

אני יכולה לנחש דברים שהיו שם. במינימום פלירטוטים שממש לא לעניין עם בחורות בתקופה שלהם יחד. ובתקופה האחרונה בפרט.

מי אמר "על ראש הגנב בוער הכובע" ולא קבל? (:

תמיד רציתי להשתמש במשפט הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני מכיר אותה בעיקר בכיוון ההפוך, בחורות עלובות שנמשכות לאיזה ערס טיפש שמתייחס אליהן כמו סמרטוט (תסמונת ה"נמשכת למניאק" המפורסמת) ומוחקות מהפייסבוק את כל הגברים ברשימת החברים שלהן, כי "זה מפריע לו".

מצחיק שקיים פה הדיון הזה, לפני בדיוק שבועיים חבר בר מינן שלי עבר לגור עם חברה שלו, מכשפה רצינית. היא לא ביקשה את הססמה, אלא פשוט נכנסה לחשבון שלו שנשאר פתוח, ומחקה כל אחת ש "לא נראתה לה", שזה משהו כמו 70% מכל האנשים ממין נקבה ברשימת החברים שלו.

וואו, איזה שפל! פשוט לא להאמין שיש ייצורים שכאלו..

הוא זה שאמר ש"הלך עליו" אם היא תכנס ותקרא.................................. רק לי משהו פה נשמע לא תקין והרבה מעבר לבדיחות פרטיות?

בחיאת.... אם לא היה שום דבר כזה נוראי שם, אז הוא לא היה נכנס לכזאת פאניקה בגלל זה.

אני יכולה לנחש דברים שהיו שם. במינימום פלירטוטים שממש לא לעניין עם בחורות בתקופה שלהם יחד. ובתקופה האחרונה בפרט.

עם כל הדברים שרצים פה וה Control freaks למיניהם, הגיוני יהיה לחשוב שמדובר בסתם שיחות חולין עם כמה ידידות - דברים לגיטימיים לחלוטין.

אני בכלל הייתי נורא מתאפק לא להוריד סטירה לבחורה שדורשת ממני סיסמא לפייסבוק, אבל מצד שני, לעולם לא אצא עם בחורות שכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, לא מצליח למחוק תכתובות מ ARCHIVE אז מחקתי את הפייסבוק בכלל.

השמדתי את הפרופיל שלי אחרי שנים שהוא קיים (שבוע אחרי שיצא הפייסבוק)

http://www.mako.co.il/digital-magazine/Article-0d1e752712bb521006.htm

שימות הפייסבוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, לא מצליח למחוק תכתובות מ ARCHIVE אז מחקתי את הפייסבוק בכלל.

השמדתי את הפרופיל שלי אחרי שנים שהוא קיים (שבוע אחרי שיצא הפייסבוק)

http://www.mako.co.il/digital-magazine/Article-0d1e752712bb521006.htm

שימות הפייסבוק

ענק!

מה היה כבר כ"כ נורא שם?

אחרי האקט הזה, היא בטח תהפוך למולטי חשדנית ולא תתן לך אפילו ללכת לשירותים בלי לתת הסברים.

אי אי אי.. למה נכנסת.... (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק לך משהו פה נשמע לא תקין והרבה מעבר לבדיחות .

סתם לדוגמה, והיה ואשתו מהטיפוס שנוחר בלילה בצורה שמזכירה בית מלאכה, הוא בחיים לא יגיד לה "אשתי, את נוחרת בצורה שמזכירה את אתר הבניה של בורג' חליפה באמצע העבודות".

לחבר שלו בפייסבוק מצד שני, בהחלט יש מצב שהוא יגיד את זה, כי זה מצחיק, כי אין בזה נזק, וכי לא מדובר במשהו מרוע לב. זו סה"כ בדיחה.

עכשיו תחשבי מה יקרה אם אותה אשה תראה את הבדיחה התמימה הזו. זו דוגמה אחת מרבות שאני יכול לחשוב עליהן בשליף.

תתפלא לשמוע כמה התופעה המוזרה הזאת נפוצה.

"עצוב" זו פשוט לא מילה מספיקה פה, אני כרגע בודק באבן שושן אם יש להם מילה מתאימה למצב הזה, כי לי בהחלט אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שיצא לי להיתקל בזה ממש הרבה..

דווקא המקרה ההפוך, של הת'רד הזה, שבו הבחורה היא הקנאית האובססיבית, זה משהו שעוד לא יצא לי להיתקל בו. אבל אני מניח שהיא ושיUSB הזה הם סוג של "חודדה" הזאת או איך שלא קראו לזוג המוזר ההוא מהאח הגדול, עם הבחורילה הוולגרית ההיא וסמרטוט הריצפה שהיא התחתנה איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :lol:

.. אין מצב שהוא אמיתי.

+1

או לחלופין שבאמת היה שם משהו ממש בעייתי.

הרבה מעבר לבדיחות על האישה בין חברים ויותר לכיוון של שיחות סקס עם בחורות (או בחורים?).

באמת שיצא לי להיתקל בזה ממש הרבה..

דווקא המקרה ההפוך, של הת'רד הזה, שבו הבחורה היא הקנאית האובססיבית, זה משהו שעוד לא יצא לי להיתקל בו. אבל אני מניח שהיא ושיUSB הזה הם סוג של "חודדה" הזאת או איך שלא קראו לזוג המוזר ההוא מהאח הגדול, עם הבחורילה הוולגרית ההיא וסמרטוט הריצפה שהיא התחתנה איתו..

על בחורות קנאיות כבר שמעתי, אבל ממש לא ברמה הזו.

בחורים קנאיים (עיתים גם אלימים) נפוצים יותר לצערנו.

יתרה מזאת, בתת-תרבויות מסווימות בארץ בחורות מחונכות לחשוב שגבר מקנא (ולא נניח בקטנה, או בצורה נורמלית) משמעו גבר אוהב ולא מבינות שקנאה גדולה עלולה להפוך לבעיה גדולה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...