חשבתם פעם איך יכול להיות שיחידת זמן זהה בכל מקום בעולם? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם פעם איך יכול להיות שיחידת זמן זהה בכל מקום בעולם?

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מתכוון באמת להתחיל להטיף פה כמו שנאמר...אבל כל בר דעת מבין ורואה שכן יש דברים חדשים...אז צריך לדעת למה הדברים כוונו ויש מיני ים כאלו... בכל אופן אני לא מתכוון להתווכח ולהגרר פה לכל מיני מקומות שאני לא רוצה להיות בהם אבל אם יש פה מישהו שעדיין לא קרא את הספרים קהלת ומשלי אז מומלץ לו מאד לקרוא אותם...

את הספרים הנ"ל חיבר לא אחר מאשר החכם באדם - שלמה המלך עליו השלום...ואני ערב לכך שכל מי שיקרא אותם וגם אם קרא אותם ויקרא אותם שוב {ויש גם המון פירושים מתוקים מדבש ומדרשים נאים ונוראים} שימצא בהם חכמה בינה ומוסר שלא ימצא בכל ימי חיי הבלו...

כל טוב אחיי היקרים באשר אתם שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתקופות מודרניות יותר ניסו ליישם דברים שונים, לדוגמא בתקופת המהפכה הצרפתית (למשך 12 שנים: 1793-1805) הונג לוח שנה אשר לפיו כל בכל שנה יש 12 חודשים, כל חודש הוא 3 שבועות, כל שבוע הוא 10 ימים, כל יום הוא 10 שעות, כל שעה היא 100 דקות וכל דקה היא 100 שניות. השניות שלהם היו קצרות ב- 14% מהשניות המוכרות לנו. הם הנהיגו את לוח השנה כדי להתרחק מהכניסייה ולהסיר סממנים דתיים מקרבם, אך נפוליאון רצה לרצות את הכנסייה ולכן ביטל את לוח השנה.

250px-Clock-french-republic.jpg

לוח השנה המהפכני בצרפת (@ ויקיפדיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבתא שלי היתה מספרת לי סיפורים כשהייתי קטן.

היא סיפרה שהעולם מלא בפיות ושדים, ושרגע זה ניפנוף הכנף של פיה.

רק מי שמאמין יכול לראות פיות, ורק בזמנים מסוימים.

יש סיפור על קוסם שמו גילגישון (לפני שהולכים לישון) שהיה מיודד עם הפיות ויכל לקרוא להם בכל זמן שחפץ.

גילגישון למד מהפיות הכל על זמן, ולימד את שאר בני האדם.

וכך נוצרה השניה, הדקה, השעה, והשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...