WINDOWS 7 אין סאונד דרך HDMI - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINDOWS 7 אין סאונד דרך HDMI

fakeman

Recommended Posts

אומנם אין לי רסיבר שתומך בDTS-HD אבל תודה על המדריך הקצר.

בגדול קשה לי לעזור לך שאני בבסיס (במיוחד עם שבקושי זז)

אז אני במקומך הייתי שואל בפורומים אמריקאים (אין יותר מידיי פורומים בארץ בנושא הזה)

וחוזר לפה עם הפתרון כדי לא להשאיר אותנו במתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לפני שתשלח אותי לפורומים בחו"ל נראה לי שלא הבנת אותי.

הבעיה שנשארה לי זה רק הגדרה ב-. כשיש לך 2 מסכים אתה יכול לבחור להציג הכל במסך 1 להציג הכל במסך 2, לשכפל תמונה(ואז נכפית עליך הרזולוציה הנמוכה מבין 2 המסכים לפי מה שאני רואה), או לעבוד במצב הרחב(EXTENDED). כאילו ששני המסכים אחד ליד השני. זה מה שאני רוצה לעבוד במצב הרחב.

הבעיה היא שבמקום לבחור להציג את כל שולחן העבודה במסך הראשי שלי, משום מה 7 מחליט להציג הכל ברסיבר(שלא מחובר לשום מסך).

כל מה שאני צריך לעשות בשביל לסגור את הפינה הזאת זה שהוא יבחר להציג את שולחן העבודה במסך מחשב במקום ברסיבר(שלא מחובר לשום מסך). אתה יודע אולי איך עושים את זה?

תודה מראש על העזרה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי את זה ממקודם... אתה צריך לבחור את המסך של המחשב שלך כprimary ואת הרסיבר כמסך המשני, מאוד פשוט אבל אין לי מושג איך לאמר לך לעשות את זה בעל-פה... סורי שיש ״העפתי״ אותך ולא אמרתי לך את הפרט השולי הזה [=

אגב, עדיף בהרבה לפי מה שעוד איכשהו זכור לי שתעשה את זה דרך הדרייבר של הכרטיס מסך שלך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אין עליך בעולם פשוט תותח..!

זה הפתרון. להגדיר EXTENDED דרך הדרייבר של הכרטיס מסך ולא דרך WINDOWS 7!

ושאלה אחרונה..

יש סיבה שאני לא מצליח לשמוע 5.1 ממשחקים(כמובן שהגדרתי מערכת 5.1 בהגדרות האודיו של המשחק)?

יכול להיות שאני צריך להוריד איזה תוסף כלשהו שיאפשר לי לקבל 5.1 ממשחקים?(לדוגמא NFS THE RUN, MODERN WARFARE 3 שאלו משחקים שתומכים ב-5.1 אבל מוציאים לי רק סטראו)

*עריכה: נראה לי שאני כבר אפתח שרשור חדש על זה כי זה לא קשור לנושא.

תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...