מחפש ספק אינטרנט אחר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק אינטרנט אחר

amadey

Recommended Posts

הסיפור הוא כזה:

התקשרתי ל 014 על מנת לעדכן חבילה ( יותר נכון להוריד את המחיר שאני משלם כיום - 89 ש"ח ל 30MB).

לאחר שיחה של 15 דקות שבה הנציג ממלמל על כך ש014 היא הספקית היחידה שמאפשרת 30 MB בצרה הטובה ביותר .. ועוד כל מיני דברי שקר לא מעניינים.

מפה לשם - ההצעה שקיבלתי כלקוח ותיק של 9 שנים - 49 ש"ח עבור 30M.

כמובן שלא הסכמתי ודרשתי 29 ש"ח עבור 100M - הנציג אמר לי שאין אפשרות לכזה מחיר... ושזה "

שקר" שאנשים גולשים במחיר כזה.

אז פשוט אמרתי לו " סבבה, תרגיש חופשי לנתק אותי". ושלחתי פקס לניתוק החשבון תוך 72 שעות.

עכשיו אני מחפש ספקית אחרת - איך HOTNET?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלקוח תשתית HOT. איום ונורא. HOTNET, רק בגלל שזה קשור לHOT, לא הייתי הולך עליהם.

וכשאני אומר איום ונורא, צריך חיבור חייגן כדי לקבל שאתה באמת משלם עליו בספק (בזק בינלאומי במקרה שלי), כי חיבור ישיר לHOT לא רק שבשעות הערב לא זז, אלא גם בשעות הבוקר והצהריים עושה בעיות.

היה פה נציג שאמר לי שיסדרו לי הכל. התקשרו אלי משימור לקוחות (או איך שלא רושמים את זה), אמרו לי שהחשבון שלי יהיה במעקב לשבוע כדי לראות מה הבעיה. מאז? לא שמעתי מהם. והאינטרנט נשאר אותו זבל כמו שהיה. מזל שספק שלי וחיבור חייגן מצילים אותי מהקטסטרופה של HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי amadey,

אשמח לדאוג לבדיקת הנושא וחזרת נציג.

אנא שלח בהודעה פרטית או במייל שבחתימה שלי את הפרטים הבאים:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה.

לוטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור הוא כזה:

התקשרתי ל 014 על מנת לעדכן חבילה ( יותר נכון להוריד את המחיר שאני משלם כיום - 89 ש"ח ל 30MB).

לאחר שיחה של 15 דקות שבה הנציג ממלמל על כך ש014 היא הספקית היחידה שמאפשרת 30 MB בצרה הטובה ביותר .. ועוד כל מיני דברי שקר לא מעניינים.

מפה לשם - ההצעה שקיבלתי כלקוח ותיק של 9 שנים - 49 ש"ח עבור 30M.

כמובן שלא הסכמתי ודרשתי 29 ש"ח עבור 100M - הנציג אמר לי שאין אפשרות לכזה מחיר... ושזה "

שקר" שאנשים גולשים במחיר כזה.

אז פשוט אמרתי לו " סבבה, תרגיש חופשי לנתק אותי". ושלחתי פקס לניתוק החשבון תוך 72 שעות.

עכשיו אני מחפש ספקית אחרת - איך HOTNET?

אני למדתי כבר איך לדבר עם 014 בשפה שהם מבינים אבל בגלל שאני לא שקרן ותמיד מוצא אלטרנטיבה. את הוטנט עדיין לא ניסיתי אבל אפשר לפתוח חשבון דרך האתר hotnet.net.il . זה ממש קל ואפשר למלא את הפרטים בזמן היבוש עד שמגיעים לשימור לקוחות. אם הם לא רוצים להוריד את המחיר למשהו חצי סביר כמו 30 שקל לכל מהירות תגיד להם שינתקו אותך ואם גם בשימור לקוחות לא ירצו אותך פשוט תפתח חשבון בהוטנט .אם לא תהיה מרוצה תוכל לחזור ל014 , ואז שוב להתנתק ואז לקבל הצעה נורמאלית . עדיין אני לא בטוח שהם ישמרו על הקרקס הזה לאורך זמן. עם כבר מאומן היטב לקפוץ דרך הטבעות הנכונות. הנציגים של 014 מעבירים אותך לשימור לקוחות באופן אוטומטי כשהם שומעים משהו עם השורש נ.ת.ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...