DLNA - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DLNA

jacob300

Recommended Posts

שלום רב

מחפש מידע לגבי חיבור טאבלט Samsung Galaxy Tab 10.1

אל מסך ה LED של Samsung דגם D5500 Smart TV

בצורה של AllShare דרך DLNA

האם יש למישהוא ניסיון בחיבור wireless מסוג זה ומצליח להעביר סוגי מידיה (וידיאו, אודיו)

אל מסך ה Samsung דגם D5500 Smart TV

ישנה חוות דעת מאתר zap של משתמש (גרשון) אשר ניסה וטען שישנו צורך בהתקן מסויים של Samsung שלא נמכר בארץ, ההתקן ככל הנראה samsung smart stick

אני מנסה להבין לפני רכישת 2 המוצרים אם ניתן להזרים מידיה מטאבלט Samsung Galaxy Tab 10.1

אל מסך ה LED של Samsung

לפי ההסבר באתר androidzoom

והאם ההתקן אומנם לא נמכר בארץ (samsung smart stick) אשר מתאים לחיבור AllShare דרך DLNA

שאלה נוספת, האם ניתן לראות On line stream כמו מהטאבלט אל מסך ה LED Smart TV Samsung

בצורה של AllShare דרך DLNA

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו קניתי טלוויזיה שכזו דרך המבצע של , ואכן זה הגיע עם הדונגל האלחוטי. ה ALLSHAREעובד נהדר.

מה שאתה כן יכול לעשות בלי המתאם הזה, זה לחבר את הטלוויזיה עם כבל לראוטר שלך, תקבל בדיוק אותה תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ראוטר יש לך, ובאיזה איכות של סרטים אתה מסוגל לצפות?

יש לי ראוטרDIR-615 DLINK ואני רואה 720P בלי בעיה עם אלחוט. לא ניסיתי עוד 1080P אבל בכל מקרה אני אחבר את הטלוויזיה לכבל רשת פיזית, ברגע שייצא לי לסלול כזה. אני תמיד מעדיף לחבר פיזית אם אפשר.

liiight שאלה אליך...

האם אתה יכול לראות את ה Desktop או כל אתר שמשדר stream וידאו מסוים מהמחשב נייד/טאבלט במסך מלא בטלוויזיה סאמסונג ?

את הדסקטופ אני לא רואה. אני רואה מה שמוגדר מתחת לMEDIA SERVER. לצורך העניין הפעלתי את זה שמגיע עם הווינדוס ובנוסף התקנתי את ALLSHARE. כל קובץ שאני מדיה מגדיר מתחת לALLSHARE אני יכול לטעון בטלוויזיה (ובינתיים הALLSHARE הוא שרת המדיה היחידי שראיתי שעושה סטרים עם כתוביות). כדי לעשות מה שאתה אומר, אם אני מבין נכון, פשוט תחבר את הטלוויזיה למחשב עם כבל ותשתמש בה בתור מסך נוסף.

דרך אגב, אני יכול לראות גם כל קובץ מדיה מכל מכשיר שיש לו ALLSHARE על הטלוויזיה ולהפך. כלומר אני יכול לראות תמונות וסרטונים שיש לי על הGALAXY TAB על גבי הטלוויזיה, ואני יכול לראות שיש לי במחשב על גבי הGALAXY TAB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...