למה בעצם להתחבר ל- YES/HOT ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בעצם להתחבר ל- YES/HOT ?

benor

Recommended Posts

איזו סיבה טובה יש להיות מנוי לחברות האלה? (מדובר על מנוי לטלוויזיה)

שיש עידן+ סטרימר ואינטרנט זמין בהישג יד?

הסיבה היחידה שההורים שלי משאירים את זה בגלל ערוץ 8, ערוץ ההיסטוריה ונשיונל ג'יאוגרפיק, חוץ מזה אני לא חושב שזה מצדיק את קיומו (רוב הזמן אלו הם הערוצים שבשימוש - 10/11/22). אני לא רואה היום שום טעם וסיבה הגיונית להתחבר לשירותים של 2 החברות האלה. למעט אנשים מבוגרים או קשישים שמעדיפים לקבל נוחות יחסית ולא אכפת להם לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

הכל צריך לעבוד לאינטרנט (לפס הרחב).

החשש היחיד שלי שההפקות שעושים ירדו באיכותם עקב כך שלא יהיה מי שישלם עליהם.

אני אסביר יש להוט ויס סדרות דגל כמו עספור או סרוגים.

ואם לא יהיו מנויים לא יהיו סדרות כאלה כי לא יהיה כסף להפיק אותם ונישאר אם בלי תכנים זה כמו צינור ללא מים.

יכול להיות שיקומו חברות לספק ותאמין לי שצטרך לשלם להם או לראות פירסומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סיבה טובה יש להיות מנוי לחברות האלה? (מדובר על מנוי לטלוויזיה)

שיש עידן+ סטרימר ואינטרנט זמין בהישג יד?

הסיבה היחידה שההורים שלי משאירים את זה בגלל ערוץ 8 וערוץ ההיסטוריה ונשיונל ג'יאוגרפיק, חוץ מזה אני לא חושב שזה מצדיק את קיומו (רוב הזמן אלו הם הערוצים שבשימוש - 10/11/22). אני לא רואה היום שום טעם וסיבה הגיונית להתחבר לשירותים של 2 החברות האלה. למעט אנשים מבוגרים או קשישים שמעדיפים לקבל נוחות יחסית ולא אכפת להם לשלם.

פעם אחרונה שהדלקתי את הממיר שמחובר לי למסך זה היה שהייתי חולה כמו כלב לפני כמה שבועות ולא היה לי כוח לגלוש אפילו

אבל במיקרה שלי אני גר עם האמא והיא לא מבינה באינטרנט ורק בגללה יש כבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם פה בשביל נוחות. התכנים שם לא מהפכניים, אבל אם אין לך כח לחפש ערוצים באינטרנט/להתקע עם שלא תמיד זורם, זה די טוב.

האינטרנט הוא חלופה יותר טובה ויותר זולה, אבל הרבה פחות נוחה אם אתה מחפש רק לראות משהו כשאתה עייף אחרי העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כבר ציינת סיבה אחת. ערוץ 8. בהחלט אחד הערוצים האיכותיים שהיו בישראל. חלק גדול מהתכנים שיש שם אי אפשר להוריד דרך האינטרנט או פשוט קשה.

שנית...כשאתה מוריד משהו בחינם, באופן לא חוקי, זה לא חוכמה להשוות אותו עם משהו שעליו חייבים לשלם. כך שזה לא רלוונטי.

מן הסתם, רוב האנשים שכן מנויים לכבלים, הם פשוט אנשים שהחלופות מסובכות להן מדי (ההורים שלי לא מסוגלים לתפעל סטרימר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם פה בשביל נוחות. התכנים שם לא מהפכניים, אבל אם אין לך כח לחפש ערוצים באינטרנט/להתקע עם שלא תמיד זורם, זה די טוב.

האינטרנט הוא חלופה יותר טובה ויותר זולה, אבל הרבה פחות נוחה אם אתה מחפש רק לראות משהו כשאתה עייף אחרי העבודה.

יש מספיק תוכנות שעושים את כל העבודה במקומך (RSS + פילטר וכשאתה חוזר הביתה, כל הקבצים אצלך במחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כבר ציינת סיבה אחת. ערוץ 8. בהחלט אחד הערוצים האיכותיים שהיו בישראל. חלק גדול מהתכנים שיש שם אי אפשר להוריד דרך האינטרנט או פשוט קשה.

דווקא יש באינטרנט, לא מעט תכנים משם:

http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-7461,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שנים לא מזיז את הממיר מערוצים 10/22... מידי פעם מעביר ל-11 או 55 כשמשודר שם איזה משחק מעניין.

אז כן, זה בהחלט מיותר, עידן+ נותן לך כמעט כל מה שאתה צריך ליומ-יום, והאינטרנט נותן לך כל מה שאתה צריך (ויותר!) מבחינת סדרות.

הדבר היחיד שכרגע חסר בעידן+ זה בעיקר ערוצי , לפחות בשבילי. אבל גם ככה ערוץ הספורט כבר מזמן פוצל לאיזה 5 ערוצים נפרדים, בתשלום נפרד. אז..

הסיבה היחידה שאני עדיין מנוי לשירותי הטלוויזיה של HOT היא דווקא מאוד פשוטה - טריפל עולה כמעט כמו אינטרנט+קו טלפון בסיסי.

התוספת על הטלוויזיה היא לא גבוהה, אז מה אכפת לי להוסיף עוד כמה שקלים בשביל הטלוויזיה? לא ביג דיל ואני מקבל את האופציה להשתמש בזה בעת הצורך, אם במקרה יש צורך (אורחים?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל האוכלוסיה יודעת/רוצה/מסוגלת להשתמש באינטרנט. תסתכל על אנשים מבוגרים או סתם אנשים שרוצים לשבת מול הטלוויזיה, ללחוץ על כפתור ולראות משהו - יש הרבה יותר כאלה ממה שנדמה לך.

בנוסף, הזרמת כל המידע דרך האינטרנט דורש רוחב פס עצום (בוודאי בHD), שלא בטוח שהחברות היום יכולות לספק לכל עם עקב בעיות תשתית כאלו ואחרות (בטח לפני הנחת שני הכבלים החדשים לאירופה). זו הסיבה, אגב, שהיום יש לך הגבלת רוחב פס תיאורטית בחוזה עם ה-ISP שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מכיר אנשים בגיל שלי (28), כולל אנשים ש"מבינים במחשבים", שטוב להם שיש להם את האפשרות פשוט "להזרק" מול הטלווזיה ושיהיה שם משהו. זה לא רק "זקנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כבר בלי יס אולי 4 שנים. לאשתי היה רעיון שהיא תהיה פחות דבוקה לטלויזיה אם לא היה לנו יס . אבל באותו הזמן היא גילתה את הlive streaming וכו ויצא שהיא ראתה יותר סדרות בלי היס. :lol: גם ככה שנינו לא צריכים שום תרגום בשביל לראות משהו אז תוכן ישראלי לא הכי מעניין.

לפני איזה שנתיים קניתי מסך למחשב שבמקרה גם קולט שידורים דיגיטאלים (הוא קצת גדול 26" אבל הוא ברזולוציה 1920X1200 ואת זה רציתי) . בסך הכל מה שראיתי בו זה את המונדיאל והיה נחמד. רוב הזמן אני לא יודע מה לראות ומתי לראות אותו. אני בכלל מנותק מעולם הטלויזיה.

עדיין הבת שלי בת 4 ואוהבת כל מני דברים כמו פיניוס ופרב (יש לזה פתרון לא אידאלי בנתיים) . זה קצת מפריע שאין לנו ערוץ לילדים. חוץ מילדים כמו שמישהו אמר למעלה הסיבה העיקרית לטלויזיה רב ערוצית היא . אין הרבה אלטרנטיבות לזה.

הבעיה העיקרית עם רב ערוצית היא שאתה משלם על ערוצים שאף פעם לא תסתקל עליהם. בקרוב אמורים להצתרף כמה ערוצים לעידן+ . בתאוריה ישווקו לנו גם כמה חבילות זולות יותר בעתיד. אולי כשאנשים יתחילו לברוח הם יתעוררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...