שידרוג ל6850 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג ל6850

guylederer0

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שקניתי קראתי ביקורות בשביל לראות איזה עדיף, הקירור של ASUS פחות טוב.

אפשר למצוא את ה GB ב TMS במחיר שזהה ל ASUS

http://www.tms.co.il/product/9245

דיברתי עם TMS והזמנתי מהם את הGB 6850 OC, בנוסף הם אמרו לי שהם יכולים למכור לי את הSAPPHIRE 6850 ללא OC גם באותו מחיר.

האם כדאי לעשות זאת? כי ראיתי שהקירור שלו בנוי בצורה שהוא זורק את כל האוויר החם מחוץ למארז בניגוד לGB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהביקורות שראיתי הקירור של לא רע בכלל, הוא שקט יותר ומקרר לא פחות טוב.

הכרטיס של (GIGABYTE) הגיע בלי גשר CROSSFIRE, צריך אישור שגם של האחרים הגיע ככה :P

עם ה SAPPHIRE אמור להגיע גשר CROSSFIRE ובחלק מהגירסאות אפילו מגיע DIRT 3 או CABLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן GB מגיע ללא גשר.

חבל שלא חזרו אלי מTMS, הייתי בטוח הולך על הSAPPHIRE.

הקירור של יותר שקט במעט, אך מביקורות ראיתי שהוא קריר פחות. (זניח)

אם לכוון את GB למהירות נורמלית (שיהיה שקט בIDLE) אז איני רואה בעיה כבר.

בעומס מלא שניהם מרעישים באותה מידה.

אחרי בדיקה קטנה הבנתי שבGB משתמשים ברכיבים איכותיים יותר, וגם כרגיל בכמות כפולה של מוליכים. (עובי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לספר לכם כמה הסאפיר טוב בהמהרה בשביל שלא תתאכזבו שלא קניתם כרטיס שיכול להגיע למהירויות של 1025-1060MHZ

אופס...

מזל שראיתי את ההודעה שלך עכשיו, הספקתי להתקשר לTMS לפני שהם שלחו לי את הGB והחלפתי את הכרטיס לSAPPHIRE.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש ;)

כל ההתפלצנות של GB עם המוליכים והדברים האלה זה שקר אחד גדול. גם בלוחות אם מבוססי P67 הם עשו דברים כאלה ובסופו של דבר הלוחות שלהם היו פחות טובים משל וכתוצאה מכל התוספות הלא מועילות גם יקרים יותר.

TMS לא כתבו את זה באתר שלהם >:( ברור שאם הייתי יודע הייתי מזמין מהם ולא יושב חצי שעה באייבורי וחוזר אחרי זה 45 דקות ברגל הבייתה :P

לכרטיס הזה אפשר לעשות OC של 50MHZ בערך :'( המוגבלים עשו כרטיס כל כך טוב ואז מנעו את האפשרות לשינוי המתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור :pissed: ... :)

לא ידענו שיש אפשרות כזו מצד TMS. לא נורא עדיין כ.מסך ב575 ש"ח ברמה שלו וקירור זה מאוד מאוד שווה.

אה, אני מכיר אגב מישהו שיש לו שניים כאלה מקוררים במים

אחד יכול 1100MHZ ואחד 1125MHZ :)

השיפור הממוצע על HD6850 פשוט עומד במקרה הזה על בערך 37 אחוזים, מה שמקפיץ אותו לרמה דומה לזו של HD6950 רפרנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי זה היה חיסול מלאי או משהו בסיגנון... אולי בעצם לקראת פסח.

בדרך כלל המחיר לא יורד משמעותית פשוט המוצר מוחלף בדור הבא באותו מחיר או קצת יקר לו וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...