שידרוג ל6850 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג ל6850

guylederer0

Recommended Posts

אהלן

עקב המחירים האטרקטיביים של ה 6850 של גיגבייט גירסת OC אני שוקל האם לרכוש אחד חדש ... העניין הוא הפחד מצוואר בקבוק ...

המערכת שלי היא

Q6600 OC 3.4

4GB

P43-DS3L

CORSAIR 550W

HD4870 1GB + ACEELERO S1

T220P - 1920X1200

רשום גם ליד השם שלי המפרט המלא

כמובן שהכרטיס מיועד למשחקים בעיקר ל BF3 ... השאלה כמה אחוזי ביצועים אני אקבל והאם הכרטיס ינוצל עד הסוף ...

מערכת חדשה כנראה תבוא בשנה - שנתיים הקרובות ...

תודה לעוזרים

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרזולוציה שאתה משחק גבוהה, גם אם יהיה איזה שהוא צוואר בקבוק הוא יהיה שולי...

תוכל לנסות להרים את התדר מעבד בכמה מאות מגה הרצים...

ככה או ככה זה יעבוד בסדר גמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שתיראה פה הבן אדם הזה משחק את כל המשחקים על הרזולוציה הכי גבוהה.

ותיקרא את התגובות מה הוא רושם שמה.

ויש לו עוד סירטונים תהנה.

לגבי צוור בקבוק אין לי מושג אבל מה שכן הוא הצליח להריץ את כל המשחקים על 1080P. עם הגדרות שלULTRA ככה הוא רשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות ...

אם הצוואר בקבוק יהיה שולי אז זה מצויין ...

בקשר לסירטון ולתגובות ... העניין מדובר שם על קמפיין ולא מולטי ...

אני עם ה HD4870 מריץ בקמפיין על HIGH - ULTRA גם ללא בעיה ...

המולטי הוא מאד בעייתי ... הכל על LOW וכל הפילטרים מבוטלים ואני בקושי מנגב את ה 35 עם ירידות ל 20 ...

הרעיון שלי הוא להגיע במולטי למדיום ו 60 FPS יציב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון שהביא GMTK הוא חסר כל משמעות, כי באמת מדובר על SINGLE PLAYER.

בקשר לשדרוג, אני עם מפרט דומה, אבל יש לי E8400. אני משחק 1680X1050 הכל על LOW ומקבל סביבות 40 FPS.

נראה לי ש HD 6850 זה שדרוג לא הכי אופטימלי מ HD 4870 עם אתה תשחק FHD.

אתה צריך HD 6870 מינימום ו HD 6950 או GTX 560 TI נראה לי יהיו עדיפים.

BF 3 צריך את QUAD ויש לך אותו. אולי הוא קצת מיושן, אבל עדיין הוא טוב. אם היה לי QUAD הייתי משדרג כרטיס מסך בלי לחשוב על קניית פלטפורמה חדשה. לכן, נראה לי אל תפחד מצוורי בקבוק. כך משהו חזק יותר, כי HD 6850 לא יהיה טוב ל FHD עם BF 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על SINGLE PLAYER שוב, כי זאת משימה מהקמפיין. בתור בן אדם שמשחק את BF 3 אני צריך להגיד שוב שהמשחק חייב את QUAD אם רוצים לשחק את MP נורמלי. אני משחק עם E8400 אבל אני לא עם FHD, הכל על LOW ויש לי 40 FPS מקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MP\SP זה ממש לא משנה. המנוע הגרפי זה אותו מנוע גרפי ושוני העומסים נובע נטו מהכח הגרפי בכרטיס המסך. זה לא כאילו המשחק נהיה חכם יותר ומבין שיש לו הזדמנות להשתמש בליבות נוספות כי הוא פשוט לא יעשה את זה, לא מ-2 ל-4, לא מ-2 ל-6 ולא מ-2 ל-8 ליבות, סוף סיפור.

וכן, גם אני משחק BF3 לפעמים, לא זר לי המשחק ואיך שהוא פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט זה מורגש אחרת לגמרי אם אתה בשרת עם 64 שחקנים, מלא הרס סביבתי ופיצוצים.

אני יודע שאתה מומחה לחומרה ולא רוצה להתווכח אתך.

בו נעשה ניסוי פשוט. קח מפרט עם כפולה ותשחק BF 3 במפה כמו נגיד CASPIAN BORDER 64 שחקנים FHD אפילו על מדיום. ותגיד איזה FPS תקבל.

אני בטוח הוא לא יהיה שחיק.

אולי רק אני צריך להוסיף שתחת ליבה כפולה אני מתכוון ל DUAL 2 הישנים ולא דו-ליבתי 2100 I3 שהוא מפלצת קטנה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם

E7400 @ 3.5GHZ

HD6850 של גיגהבייט (הגירסא שאתה רוצה לקנות)

ומשחק עם הגדרות AUTO (אצלי זה איפשהוא בין Medium ל High) ברזולוציה של 1280 על משהו, לא זוכר ,ויש לי בד"כ בין 50-60FPS

אצלי צוואר הבקבוק הוא הזכרון, היה לי 2 והמשחק היה קורס כל החלפת מפה, גירדתי עוד גיגה מאיפשהוא והמשחק רץ חלק עד הפאץ האחרון לפני כמה ימים ומאז שוב המשחק קורס כמעט כל פעם שמחליפים מפה ופתאום גם יש נפילות בFPS :'( ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני שוקל לקנות את הכרטיס מסך הזה, אבל לאחר קריאה של כמה ביקורות ישנם שני דברים שמטרידים אותי מעט:

• מהירות המאוורר במצב AUTO היא גבוהה מדי (ולכן רועשת), ניתן לכוון אותה ידנית אך היא תישאר קבועה לכן אם רוצים שהוא יווסת את המהירות אוטומטית הוא ירעיש יותר מדי. מישהו נתקל בזה? יש פתרון?
  • בגרסת הOC הנוכחית אין אפשרות לשנות את המתחים בגלל שGB השתמשו בVR לא סטנדרטיים, ולכן לא ניתן להגיע לOC טוב. לעומת זאת בגרסה הרגילה (לא OC) יש אפשרות לשנות את המתחים. לא כדאי לקנות את הגרסה הרגילה וכך להגיע לOC יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים אפשר לעשות פרופיל למאוורר ב ATT או ב msi afterburner.

ממה שראיתי המאווררים האלה בכל מקרה יחסית שקטים.

אתה מוזמן לבדוק גם את הכרטיס של שעולה 595 ולבדוק אולי ל IVORY יש גם כרטיס של במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל התגובות ... כמה דברים ...

בקשר ללמה לא ללכת על 6870 כי אני ברזולוציה FHD זה בגלל המחיר ... אני שוקל לקנות 6850 אך ורק בגלל המחיר האטרקטיבי וההפרש בינו לבין 6870 לדעתי לא מצדיק את התמורה ...

רעש זה לא פרקטי אצלי אני אסתדר ... אלא OC זה דבר שכן הייתי רוצה ... אני לא מכיר תכרטיס אבל ניסיתי לסחוט מה4870 כמה שרק אפשר ...

שוב פעם זה כרטיס ביניים בישבילי הוא כדי לשפר טיפה את הרמה ולסחוב עוד שנה +- עד לקניית מחשב חדש ... ( אגב מפסיקים לייצר ... )

אני שואל ובא להתייעץ ולראות האם זה המהלך הנכון או לא ... שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...