להטעין MP4 מפאנל סולארי נייד - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להטעין MP4 מפאנל סולארי נייד

o07

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה על ההקפצה אבל בדקתי עכשיו על sumsung mini שלפי השנאי שלו הוא צריך לקבל 5V 0.85A.

אז הפכתי את המעגל למקבילי(בלי הממיר אלא רק עם הדיודות) ואז אני מקבל 1A 5.6V ועדיין הוא לא נטען, מה אני עושה לא טוב?

חוץ מהנגן שנראה שהוא כן נטען אף מכשיר אחר לא נטען.

ניסיתי לשחק עם שני הכבלים של ה-DATA אבל ללא הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמדוד את המתח בזמן שמשהוא שלא נטען מחובר. המתח יורד משמעותית מתחת ל 5V ?

יתכן שהוא חושב שהמתח גבוה מידי. תוסיף דיודה בטור כדיי להוריד את המתח

יתכן שהוא צריך דרך משלו לזהות טעינה - תנסה למשל לחבר לו 5V "אמיתיים" (נניח מ USB) רק + ו - ותראה אם הוא נטען

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה ממיר DC DC אתה משתמש?

כי הגיע אלי בדיוק היום הממיר שאני קניתי:

http://www.ebay.com/itm/280863517543?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

והוא ממש טוב (רק שאני לא יודע אם הוא מוגבל באמפרים)

חוץ מזה כמה פאנלים קנית? הצלחת לדבר עם המוכר שיעשה לך את כל הפאנלים במשלוח אחד כדי לחסוך את העלויות על המשלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמדוד את המתח בזמן שמשהוא שלא נטען מחובר. המתח יורד משמעותית מתחת ל 5V ?

יתכן שהוא חושב שהמתח גבוה מידי. תוסיף דיודה בטור כדיי להוריד את המתח

יתכן שהוא צריך דרך משלו לזהות טעינה - תנסה למשל לחבר לו 5V "אמיתיים" (נניח מ USB) רק + ו - ותראה אם הוא נטען

לא, בדקתי כמה פעמים.

אנסה זאת מחר.

אני אנסה לחבר לו מחר 3 בטריות AAA יוצא 4.5V . או שאנסה משנאי אחר... (האם אפשרי לעשות זאת מדיוידי שיש לו , לא יהרוס אותו אני מקווה)

באיזה ממיר DC DC אתה משתמש?

http://www.ebay.com/itm/280863517543?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

חוץ מזה כמה פאנלים קנית? הצלחת לדבר עם המוכר שיעשה לך את כל הפאנלים במשלוח אחד כדי לחסוך את העלויות על המשלוח?

לא קניתי אחד זול יותר, זה נראה ממש טוב.

שלי אני חושב יש לו רק STEP DOWN.

קניתי 2 זה מה שהיה לו, עכשיו הוא מוכר יותר לעזאזל איתו... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במחשב שלך יש מארז גנרי אם קדמי, _יתכן_ שהחוטים בחיבור ללוח הם נפרדים כאלה כלומר ניתן לנתק כל חוט בנפרד

תנתק את ה 2 האמצעיים של כל (הירוק והלבן) כשה 2 בקצוות (המתח) עדיין מחוברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו ניסיתי לחבר כבל זכר למחשב ואת שני הכבלים האמצעיים DATA(שאצלי הם כחול וצהוב) פשוט נמצאים באויר.

המתח שיוצא משם הוא 5.02-5.08 עם המולטימטר הסיני שחבר השאיל לי.

בדקתי גם המתח והזרם שיוצא למכשירים הנ"ל:

0.2A 5V של CANON

0.1A 4.8V פלאפון ERICSON

0.3A 4.6V נגן D2

בכל מקרה הזרם לא עובר את ה- 0.3A.

הפלאפון שלי היה טעון מידי אז אותו בכלל הוא לא יכל להטעין אז קיבלתי 0A. (אנסה מאוחר יותר בכל מקרה)

וכן הוא כנראה מטעין את כולם.

אז משהו מאוד מוזר, אולי כמו שאמרת יש רכיב או משהו במכשירים שגורם להם לא לקבל מתח של מעל 5.1V או זרם מעל 0.5A אולי?

עם מערך של 3 בטריות AAA יוצא 4.5V 0.5A

רק את הנגן D2 הוא מראה שהוא טוען.

SAM_4982.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהקטע כאן הוא משהוא אם זיהוי חוטים של ה DATA. הפלאפון מנסה לזהות אם הוא מחובר למחשב ולתוכנה שלו (שתאמר את זה דרך ה DATA), או למטען מקורי (שכנראה יש בו איזה נגד שלא מפורט בתקן הנפוץ והפלאפון בודק את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי, איך קוראים לך? (אני עומר)

בכל מקרה מחר אנסה עוד כמה פעמים רק עם פאנל אחד או עם כמה ואנסה לשחק קצת עם המתח\זרם.

הבדיקה שהוא עושה עם שני הכבלים של הDATA זה לפי מה שאני רואה רק בשביל שהוא יידע באיזה מצב הוא, לא קשור להטענה.

לגבי הטעינה, הוא מטעין את עצמו בכל מצב שיש חשמל לפי הנתונים שלו.

לפי ההודעה שלי (אחת למעלה) שני החוטים באויר, יעני חתוכים ועדיין הוא מטעין את עצמו או לפחות מנסה.

לפחות לפי הSONY ERICSON , לגבי הנוקיה כאמור אבדוק מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שלי, שלי היה STEP DOWN כזה:

http://www.ebay.com/itm/DC-DC-Converter-LM2596-Buck-Step-Down-Module-Power-Supply-4-40V-1-5-35V-/250954119681?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a6e07fa01

בכל מקרה נראה שאקנה אחד טוב כמו שהציעו פה:

הוא מוגבל ב3 IN & OUT AMP

בדקתי עוד כמה פעמים ולפי מה שקיבלתי כשאני מטעין דרך המחשב המתח לא יורד בצורה משמעותית(אולי 1V), אבל כאשר אני מטעין דרך הפאנלים המתח יורד ל-2V וכנראה בגלל זה המכשירים לא נטענים דרך הפאנלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...