The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies

nat64x

Recommended Posts

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אין לי מושג על מה מדברים פה, אם אתה אוהב את הסרטים של מארוול אז קפטן אמריקה החדש מעולה. בין הטובים בסדרה.

מה זה הסרטים של מארוול? העולם? כן. הגיבורים? כן. הרעיון? כן. הביצוע? מייקל ביי.

לא יודע מה כל כך קשה ליצור סרט טוב עם תקציבי המיליונים שיש להם. שישקיעו בעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המקסימום שאפשר לדרוש בסרטי גיבורי על הוא שהעלילה לא תהיה גרועה מדי. זה לא המקרה בספיידרמן 2. זו אחת הסיבות שאני מתלבט אם לצפות בXMEN החדש. קו העלילה של DAYS OF FUTURE PAST זכור לי מאוד לטוב מהקומיקס והסדרה המצויירת ואני לא רוצה שהסרט יהרוס את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד.

לצערי זה קיים במיוחד בסרטי המד''ב\פנטזי. ובעיקר בגיבורי על למיניהם.

הסיבה לדעתי מתחילה מזה שהחנונים - הקהל הרב ביותר של סוגים אלו מעריצים את הדמויות מחוברות הקומיקס שלהם, ולכן הם יגדפו את הסרט אבל יראו אותו.

כחובב מעט של הז'אנר (חוברות לא מכיר כלל וסרטים מכיר קצת - לא שאפשר לבחון אותי) זה מתסכל אותי שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני מוצא את עצמי נהנה יותר מהחידוש של ספיידרמן מאשר סרטי AVENGERS. כוללר הקפטן אמריקה האחרון.

בסרטי ספיידרמן לפחות יש הומור פה ושם. ואתה פאקינג זוכר את הסצינה ההיא מהסרט הקודם בספריה עם המוסיקה הקלאסית. פשוט סצינה אפית.

מה אתה זוכר מAVENGERS? מה אתה זוכר מקפטן אמריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהיו צריכים כדי להפוך את הספיידרמנים הנוכחיים לעדיפים על הקודמים הוא ליהוק נורמלי. איכשהו הצליחו למצוא ספיידרמן ודמות נשית ראשית גרועים יותר מהקודמים (שהיו גרועים בפני עצמם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...