האם החזרתם את הראוטר ADSL שלכם כאשר עברתם לVDSL? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החזרתם את הראוטר ADSL שלכם כאשר עברתם לVDSL?

A.Z.P

Recommended Posts

בשעה טובה עשו אצלי קיצור עניבה כדי שאני אוכל לעבור ל20 מגה, אבל עכשיו שדיברתי עם הנציגה מהשימור כדי לבצע את השידרוג נאמר לי שאני צריך להחזיר את ראוטר הADSL שברשותי (נשארו עליו חודשיים של תשלום/זיכוי) כדי שאוכל לקבל את הVDSL. הבעייה שלי בנושא היא שתמיד הם אמרו: הראוטר נשאר אצלך והוא שלך ופתאום זה מושאל וצריך להחזיר. אגב אם אני עכשיו מתנתק ומשלם את השארית של התשלום הוא נשאר אצלי ולכן זה נשמע לי ממש מוזר. האמת אין לי יותר מדי מה לעשות עם הראוטר חוץ מלנסות למכור אותו ביד 2 אבל בכל זאת הייתי רוצה לשמוע מאנשים שביצעו את השידרוג מה נאמר להם...

תודה מראש!

אגב המחיר הכי נמוך שהסכימו לתת לי, למרות שהתעקשתי על 70, הוא 80 ש"ח ואמרו לי ש70 זה רק ללקוחות חדשים. יש פה מישהו ששידרג כלקוח קיים וקיבל ב70?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיב בקשר למחיר, ולא מניסיון אישי אלא של חבר.

הוא ביצע את השדרוג ל100 מגה בתור לקוח קיים וקיבל את המחיר של 115 ש"ח לחודש, בלי יותר מידי מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הם מתעקשים שלמרות שרכשת את הנתב אתה תחזיר להם אותו כאשר אתה בא לשדרג. האמת, גם הנציגה שדיברתי איתה לא הבינה למה זה.

בכל מקרה הפתרון הוא לומר להם שפשוט נאבד לך הנתב ואין לך אותו!

אין מה לעשות, לגנבים צריך לשקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי הזוי משהו, אני יודע שמודמי ה- ADSL הם בהשאלה, אך את הראוטרים קונים מהם, הרי שילמת בנפרד על הראוטר (כל עוד נשארת לקוח החברה, קיבלת גם זיכוי חודשי עליו, חיוב-זיכוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החזרתי כששידרגתי אז לVDSL , מה שכן כשהתנתקתי מהם לפני חצי שנה הם "השאירו " לי את הנתב (ועוד היה לי את הD-link למזלי ..) וכמובן לא שכחו לשלוח חשבונית של בערך 600 שקל .. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום היגיון בזה, ואין סיבה שיהיה צורך לשקר בשביל זה (או להסכים שיקחו). פשוט צריך להיות תקיף ולהסביר שהם לא יכולים לקחת דבר ששיך לך.

באותה מידה הם יכולים להגיד שהם חייבים לקחת לך את השולחן מהמטבח כחלק מהשדרוג. האם במקרה כזה יהיה צורך לשקר ולומר שאין לך שולחן במטבח? אם שילמתי על זה, זה שלי. לאף אחד אין זכות לקחת ממני את זה.

כנ"ל כל אלה שלקחו להם כבר, לדעתי יכולים לבקש אותו חזרה - או את הכסף ששילמו עבורו. אפשר גם לתבוע על זה אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום היגיון בזה, ואין סיבה שיהיה צורך לשקר בשביל זה (או להסכים שיקחו). פשוט צריך להיות תקיף ולהסביר שהם לא יכולים לקחת דבר ששיך לך.

באותה מידה הם יכולים להגיד שהם חייבים לקחת לך את השולחן מהמטבח כחלק מהשדרוג. האם במקרה כזה יהיה צורך לשקר ולומר שאין לך שולחן במטבח? אם שילמתי על זה, זה שלי. לאף אחד אין זכות לקחת ממני את זה.

כנ"ל כל אלה שלקחו להם כבר, לדעתי יכולים לבקש אותו חזרה - או את הכסף ששילמו עבורו. אפשר גם לתבוע על זה אם צריך.

גרמת לי להתקשר אליהם עכשיו לקבל את הנתב בחזרה, אמרו לי לבדוק מחר בבוקר מול שירות לקוחות וכך אני יעשה!

אני יעדכן אותכם בקשר לזה, אם ינתן לי אישור לגשת לבזק סטור לקבל מודם לחיבור ADSL, לא יזיק לי להשתמש בו כ-AP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחשבתי, תודה על החיזוקים והתשובות. אז מה אם זה חיוב-זיכוי, במידה והייתי מתנתק הייתי משלם את שארית התשלום משמע אני רכשתי אותו. אני מתכוון לדבר איתם ביום ראשון, אעדכן מה נסגר בנושא...

YONIZAF תגובה לארכיון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאב, בעיקרון לי אין שלהם יש לו מודם שאני הזמנתי מהירות גבוהה היא תיאמה לי שליח

שיגיע לבית ויביא לי את ה VDSL שלהם וביקשה לתת לו את המודם שהיה לי דאז דלינק

2500U, תאמת לא נתתי לו ככה שאין עם זה בעיה מסויימת.

לגבי הנתב שלך תבדוק אם שילמת הכול אתה לא חייב להחזיר אותו אפשרי גם להפוך אותו

למגדיל טווח רק איזה דגם זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמת לי להתקשר אליהם עכשיו לקבל את הנתב בחזרה, אמרו לי לבדוק מחר בבוקר מול שירות לקוחות וכך אני יעשה!

אני יעדכן אותכם בקשר לזה, אם ינתן לי אישור לגשת לבזק סטור לקבל מודם לחיבור ADSL, לא יזיק לי להשתמש בו כ-AP.

הגעתי למצב שאני מבקש לנתק את השירות ולא הסכימו לתת לי את הנתב בחזרה או כל דרך התפשרות אחרת...

השיחה לא הסתיימה בניתוק המנוי אלה ניתוק השיחה תוך כדי חוסר קליטה במנהרות הכרמל והנציגה שהייתה אמורה לנתק לי את המנוי כמובן לא חזרה אליי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ניגש לזה לא נכון.

איום בניתוק זה מה שעושים כשרוצים להשיג הטבה או מחיר זול יותר וכדומה.

תחשוב מה היית עושה אילו גילית שחייבו אותך ב400 ש"ח בחשבון הטלפון בלי סיבה (קרי: גניבה). האם היית מסתפק ב(איום ל)ניתוק?

דברים שבדרך כלל עושים במקרה כזה: לשלוח איום בתביעה, לפנות לגופים שאמורים לטפל במחדלים כאלה (כמו משרד התקשורת), לפנות לתקשורת אם צריך. הנקודה היא שלא מדובר רק ב"לא הוגן" אלא גם "לא חוקי", נכנסו לך הביתה ולקחו חפץ ששייך לך, וזכותך לדרוש את שלך בכל אמצעי אפשרי.

מצד שני, כמובן שאפשר גם להחליט שזה לא שווה לך את המאמץ והטירחה, ולוותר על כל העניין. בסך הכל, הערך (והשימושיות) של מודם ADSL בלי קו הוא לא כזה גדול. גם כך סביר להניח שמי שיחליט להילחם על הנושא יעשה זאת בשביל העיקרון ולא בשביל הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...