שאלה|מה יותר יציב ויותר מתקדם yahoo hotmail gmail - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|מה יותר יציב ויותר מתקדם yahoo hotmail gmail

yadinS

Recommended Posts

בהנחה שאתה משתמש גם בשירותים אחרים של (כרום, מנוע חיפוש, יוטיוב וכו׳) לג׳ימייל יש ערך מוסף - לומדים להכיר אותך דרך המיילים ומבצעים פרסונלזיציה לשאר השירותים שהם מעניקים לך.

אני רואה את זה כיתרון משמעותי, לעומת זאת יש אנשים שרואים זאת כחסרון (חדירה לפרטיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את כולם ואני הכי אוהב את hotmail פשוט וקל ונוח.

gmail מפחיד אותי בגלל האפשרות שלהם בזמן שאתה מחובר לאימייל ואתה משתמש במנוע החיפוש שלהם הם יכולים לשמור עליך מידע.

כמה שהם עשו גם עם יוטוב שהיא גם שלהם.

והם עשו את זה עם מישהוא ינסה להזיק להם בעתיד הם יוכלו לשמש את זה נגדו.

וגם חברה שתירצה עליך מידע הם ישלמו סכום של כסף והחברה תידע עליך הכל לאיפה תגולש ועוד כל מיני כאלה.

חרא ג'ימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ואתה חושב שמיקרוסופט או יאהו לא אוספים את המידע הזה?...

הדבר היחיד שגוגל עשו שונה הוא להגיד בפירוש מה הם עושים עם המידע. בכל שירותי הענן יש בעיות , הדרך היחידה לשמור על הפרטיות היא לא להשתמש בשירותים האלה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שגמיל זה הדואר אם הכי הרבה אפשרויות? ומתקדם ומהיר?

אבל רק הוא גונב עליך מידע?

אם התגובות פה גרמו לך לחשוב ש"ג'ימייל הוא הכי טוב אבל הוא עוקב אחריי" אז עדיף שתחזור לנקודת ההתחלה ותשכח מכל מה שכתבו לך פה.

אף אחד לא גונב שום דבר ואף אחד לא עוקב אחריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם נותנים בערך אותו דבר. אני משתמש אם יאהו והוא בסדר, חוץ מקטע דפוק אחד והוא שלדעתו "הדפדפן שלי לא תומך ביאהו מייל" ורוצה שאני אחזור אליו אם אקספלורר או אופרה (כמובן שאני משנה את הזיהוי של הדפדפן ואז הכול עובד פרפקט)

בקשר לאיסוף מידע, תצא מהנחה שכולם אוספים ושומרים מידע מכותרות ותוכן המיילים, וכולם יתנו ל FBI או למשטרה המקומית של המדינה שלך לחטט במייל כרצונם. לכן המייל הזה מתאים למה שמבחינתך "בלמס" ו "שמור", אבל אם אתה אנרכיסט שגר בסוריה אתה אמור לחפש שירות מייל בקטגוריה אחרת לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...