אם יש בעיה בHOTBOX, למה הוט לא מטפלים בה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם יש בעיה בHOTBOX, למה הוט לא מטפלים בה?

Zeev86

Recommended Posts

הוט התחילה לחלק ללקוחותיה בחודשים האחרונים את המודם החדש שלהם, HOTBOX. אבל לא עברו הרבה ימים, וכבר התגלו הרבה בעיות.

ואני אחד מהלקוחות שסובל מהן. נפרט את תהליך השדרוג ל30 מגה שעברתי:

1. לחכות כחודש ימים לקבלת המודם. בלי שאף אחד יגיד לי שהמודם לא נתמך במלואו בחיבור לחייגן.

2. ביום הגעת הטכנאי והתקנת המודם, שינו לי מחיבור לחייגן לחיבור ישיר. הטכנאי לא שאל אותי ולא השאיר לי ברירה, חייג להוט ופשוט ביטל לי את החייגן. כשניסיתי לברר מה פשר הדבר, הוא הסביר לי בקצרה, לפני שברח, שהמודם לא תומך בחייגן, בלי שהיתה לי אפשרות להסביר לו שיש לי חבילת גיימר.

3. במשך שלושת החודשים הבאים סלבתי מאיטיות נוראה של האינטרנט של הוט. בלי להנות מחיבור המעולה של בזק בינלאומי, מתעדוף של גיימר, ולא מהכבל התת ימי החדש שלהם.

4. לאחר עדכון קושחה לפני מספר שבועות, שהבטיח תמיכה טובה יותר בL2TP, החלטתי לנסות את מזלי ובכל זאת בכוח, לשנות לחיבור חייגן.

גלשתי כשעתיים, כש50% אתרים נפתחו, וב50 אחוז הנותרים קיבלתי שגיאת DNS.

5. חייגתי לתמיכה הטכנית של הוט. חיכיתי 30 דקות על הקו, ענתה לי נציגת שירות לקוחות, ואז התברר שהמודם הבעייתי שלי בכלל ראוטר, והעבירה אותי לתמיכת ראוטרים, ומשחך כעוד 30 דקות חיכיתי לתומך הטכני.

כשהבתרר שאין מודם חלופי, ושכל העזרה שהתומך יכל להביא לי זה "לעשות RESET למודם", פטר לי את הבעיה לכשעתיים, עד ההתנתקות הבאה.

להתראות לא הספקתי להגיד לתומך הטכני, כי את השיחה שלנו קטע צבע אדום.

ולשאלת המליון. מה עושה בנוגע לבעיה? או שהבעיה בעצם היא רק אצלי, וכולם נהנים להם מאינטרנט איכותי ומהיר של תשתית הוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחודש וחצי ההוטבוקס הפסיק להתחבר לאינטרנט. כל הנורות דולקות ונאדה.

בהוט "שמו את המכשיר למעקב 48 שעות", והתוצאות היו מדהימות. המכשיר תקין.

הבעיה שזה לא פתר תבעיה שאי אפשר לגלוש.

החלטתי לנתק את המכשיר וזהו, זה היה יום שישי. ביום ראשון שוב התקשרנו כדי להתנתק והתשובה הייתה משעשעת:

הוט: המכשיר היה במעקב ואני רואה שהוא תקין.

אנחנו: בשבת? את בטוחה? והכל תקין?

הוט: כן.

אנחנו: מעניין איך זה יכול להיות, המכשיר לא היה מחובר בכלל כל השבת.

הוט: רק רגע............... אה אני מצטערת, הסתכלתי בטעות על מודם אחר.

ההוטבוקס היה מחובר רק כמודם, הבאתי לבד.

ביום ראשון כבר חזרתי ל15 מגה בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...