ספר לינוקס - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספר לינוקס

Recommended Posts

חיפוש ב אל מונחי יסוד הוא חלק מלימוד עצמי תקין - נראה לי חלק שלא ניתן להסתדר בלי

כך ש "לא להצתרך את Google" זה ממש לא מטרה בלימוד, וממש לא אומר אם ספר כלשהוא הוא טוב או לא

אני לא למדתי מ "תרגול לפי הספר" למטרת התרגול עצמו - למדתי מזה שעשיתי דברים שיש להם מטרה מסויימת - התקנת Gentoo, הגדרות Xorg (כבר לא ממש רלוונטי היום), קימפול ידני של תוכנה שהייתי צריך, תיקון Makefile דפוק, ..... וגם (ובמיוחד) מזה שעשיתי סתם שטויות לבדיקה (וגם הרבה פעמים הייתי צריך לפרמט ולהתקין מחדש אחריי זה). לדעתי זה מלמד הרבה יותר טוב מכל דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש ב אל מונחי יסוד הוא חלק מלימוד עצמי תקין - נראה לי חלק שלא ניתן להסתדר בלי

כך ש "לא להצתרך את Google" זה ממש לא מטרה בלימוד, וממש לא אומר אם ספר כלשהוא הוא טוב או לא

מה שהתכוונתי במה שאמרתי הוא, שאם הוא לא יודע על ה"קיום" של מונחים, איך הוא ידע לחפש אותם?, איך הוא ידע שהם קיימים?

ברור לי ולגיטימי שגוגל הוא חלק בלתי נפרד מלמידה של כל תחום, אבל צריך לדעת מה לגגל בסופו של יום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך בכל אנימה לבחירתך, אני לא חושב שהאנשים מתחילים את המסע מלקרוא עליו בספר - הם פשוט יוצאים ומחפשים צרות, מוצאים פתרונות וחברים

אצלי לפחות זה דרך לדיי הרבה דברים וכולל לימוד לינוקס - במקרה שלי התקנת Gentoo בתור ההיכרות הראשונה אם ה CLI. אז נכון שהשתמשתי אם ספר (הספר הזה) אבל זה ספר שונה משמעותית מספר של קורס....

מה שכן זה לא הדרך היחידה ללמוד / כל דבר אחר אז אני לא שולל או משהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...