איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN) - עמוד 26 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN)

nat64x

Recommended Posts

פניתי אליהם כשזה קרה, לפני כמה שבועות, ושאלתי לאן נעלמה האפשרות בחיפוש של לבחור להציג רק מוצרים שנשלחים לארץ, הרי אין יותר מידי טעם לראות תוצאות של מוצרים שאני לא יכול לקבל. התשובה היתה ששינו את החיפוש ועכשיו תמיד מקבלים רק תוצאות ממוכרים שמוכנים לשלוח לארץ שבה אני נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 484
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. ארנק איכותי עד 100 ש"ח. (קומפקטי, ואחד מספיק חזק ועמיד שלא יקרע אחרי שימוש אינטנסיבי)

גם אני מחפש עכשיו בדיוק אותו דבר, עם דגש על קומפקטי ושישב נוח בכיס.

בינתיים חשבתי על זה:

http://www.ebay.com/itm/Mens-Leather-Bifold-Wallet-Coin-Pocket-Purse-Pouch-Alpine-Swiss-2-Bill-Sections-/360489067202?forcev4exp=true&forceRpt=true#ht_2228wt_1401

אבל עדיין לא הזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני גם צריך ארנק קומפקטי ואיכותי (כולל מקום למטבעות). לפי המידות של הארנק בקישור הוא די גדול.

עכשיו יש לי ארנק קומפקטי, המידות שלו 4x3 אינצ' (כולל מקום למטבעות, 8 תאים לכרטיסים, 2 מהם גם לדברים אחרים, תא לשטרות, ותא שקוף לרשיון וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו נראה טוב, אבל מנסיון שלי תא למטבעות שנסגר ע"י כפתור יכול להפתח באופן פתאומי ומאוד מעצבן ולא נעים שהמטבעות "נשפכים" לך מהארנק באמצע שאתה ממתין בתור כלשהו או משלם לנהג באוטובוס.

אפילו שזה מאוד לא נוח - אני מעדיף ריצ'ראץ' אך ורק בגלל הסיבה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו נראה טוב, אבל מנסיון שלי תא למטבעות שנסגר ע"י כפתור יכול להפתח באופן פתאומי ומאוד מעצבן ולא נעים שהמטבעות "נשפכים" לך מהארנק באמצע שאתה ממתין בתור כלשהו או משלם לנהג באוטובוס.

אפילו שזה מאוד לא נוח - אני מעדיף ריצ'ראץ' אך ורק בגלל הסיבה הזו.

יש לך ניסיון עם ריצ'רץ? הארנק שלי עם ריצ'רץ והוא ממש לא נוח. לעומת זאת הארנק הקודם שלי היה עם כפתור, היה מאוד נוח, ומעולם לא נשפכו לי המטבעות ממנו. כנראה זה תלוי באיך שהארנק בנוי והאיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...