איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN) - עמוד 27 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN)

nat64x

Recommended Posts

תעודת זהות לא יכולה להיכנס לשום ארנק נורמלי, בטח שלא בתוך "חלון". אלא אם אתה מדבר על "ארנק" של נשים, שהוא כבר בגודל של תיק קטן...

ככה זה במדינת חלם שמייצרת מסמך בסיסי כלכך בגודל לא סטנדרטי.

אין לך רישיון נהיגה במקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 484
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך ניסיון עם ריצ'רץ? הארנק שלי עם ריצ'רץ והוא ממש לא נוח. לעומת זאת הארנק הקודם שלי היה עם כפתור, היה מאוד נוח, ומעולם לא נשפכו לי המטבעות ממנו. כנראה זה תלוי באיך שהארנק בנוי והאיכות שלו.

הארנק שלי עם ריצ'רץ' וזה מאוד לא נוח. וגם ממנו המטבעות התחילו להשפך (האיכות שלו ממש גרועה).

אני עדיין חושש לקנות ארנק עם סגירת כפתור מנסיון קודם אבל אין מה להגיד, זה הרבה יותר נוח ונגיש.

רוב האנשים שאני מכיר מסתובבים עם רישיון נהיגה במקום ת. זהות. אם אתה מתחייל בקרוב, תוכל להסתובב עם החוגר במקום הת.ז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

זה הכרחי רק במקומות בודדים, מאוד ספציפיים, וממשלתיים בעיקר.

כאלה שאתה מבקר בהם אולי פעם בחיים, ואף פעם לא בספונטניות כך שאין חשיבות לצורך בהכנסת הת.ז. לארנק באופן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

לדוגמה בשביל להבחן במבחן הפסיכומטרי צריך ת.ז או דרכון.

וזה מגוחך, ברישיון הנהיגה מופיעים בדיוק אותם פרטים הרלונטיים לצורכי זיהוי. הרבה יותר קל לזייף את הת.ז מאשר רישיון הנהיגה ה"חדש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי פעם ארנק איכותי שמתאים לי בול באיביי ממוכר ישראלי דווקא. צריך לחפש אותו...

זה המוכר :D

באיביי הוא כבר לא מוכר...

בכל מקרה, את תעודת הזהות תשאיר בבית. יש לי ארנק (מסתבר שכמעט 3 שנים) מעור מהמוכר הזה והוא מחזיק מצויין. כיס המטבעות מריצ'רץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

זה הכרחי רק במקומות בודדים, מאוד ספציפיים, וממשלתיים בעיקר.

כאלה שאתה מבקר בהם אולי פעם בחיים, ואף פעם לא בספונטניות כך שאין חשיבות לצורך בהכנסת הת.ז. לארנק באופן קבוע.

להטעין כרטיס נטען בדואר מחייב תעודת זהות.

לא רשיון נהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו בכתבה הזאת ושימו לב לתאריך 20.11.07.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3473635,00.html

הנה ציטוט של מנכ"ל משרד הפנים באותו זמן:

בהתייחסו למחדל המתמשך בהנפקת תעודת הזהות החכמה אמר בר: "זו תקלה גדולה שבעשור האחרון התעכב מתן התעודות החכמות, אבל מעכשיו נפסיק להתקשקש. אני מבטיח כי בתוך שנה יחולקו לאזרחיים תעודות חכמות‭."‬

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...