real-debrid - אזהרה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

real-debrid - אזהרה

House M.D.

Recommended Posts

למי שלא מכיר, real-debrid הוא שירות המאפשר לי, במחיר יחסית נמוך, להוריד מיותר מ100 שרתים שונים באינטרנט בתור פרמיום (רפידשייר וכו').

אני ראיתי שהשירות הומלץ פה בפורום בעבר והרבה אנשים נרשמו משם.

ברצוני רק להזהיר אותכם, אל תירשמו לשם.

קודם כל, הבעיות. זו הפעם השניה שאני קונה שם פרמיום. בפעם הראשונה הכול היה בסדר והשירות שלהם היה מצוין.

בפעם השניה, תמיד היו לי בעיות עם שרתים מסוימים. לפעמים כתוב ששרת מסוים לא נתמך זמנית, לפעמים ההורדה איטית מאוד, לפעמים הלינקים בכלל לא עובדים...

והתמיכה. בתקופת הפרמיום הראשון שלי, התמיכה שלהם היתה מצוינת. עכשיו, לא רק שהם לא ענו לשתי שאלות ששלחתי להם בתמיכה ולבקשת החזר כספי ששלחתי (כל השאלות נכתבו בצורה מנומסת), תגובות שלי בעמוד הפייסבוק שלהם פשוט נמחקו והם חסמו אותי.

שלחתי להם הודעה פרטית לעמוד שלהם בפייסבוק, וענו לי "If you don't check your email, that's not our problem!" בדיוק כך.

כנרהא הם חושבים שלא נכנסתי לתיבה שלי והסקתי לבד שהם לא ענו לי...

לסיכום, יש עוד הרבה שירותים שדומים לאתר הזה, אולי יותר יקרים, אבל לפחות יותר אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

צריך לקחת בחשבון שבאתרים הללו, יהיו בעיות מידי פעם ולא תמיד הכל יעבוד חלק.

תגובה טיפשית והביטוי ממש לא מתאים למקרה.

ולפותח הדיון, תודה על האזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, תקנה פרימיום לשלושה-ארבעה אתרי , במחיר כולל של כ-50$ לחודש, ואז תדרוש שהכל יהיה מצויין.

גם רוצה גישה למרבית האתרים, גם רוצה מחיר ברצפה , וגם רוצה שהכל יעבוד נון-סטופ. יופי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, תקנה פרימיום לשלושה-ארבעה אתרי , במחיר כולל של כ-50$ לחודש, ואז תדרוש שהכל יהיה מצויין.

גם רוצה גישה למרבית האתרים, גם רוצה מחיר ברצפה , וגם רוצה שהכל יעבוד נון-סטופ. יופי :nixweiss:

אולי לא שהכול יעבוד חלק מבחינה טכנית. אבל שיהיה שירות לקוחות.

ראיתי מישהו אחר שכתב להם על הקיר בפייסבוק, בצורה מאוד מנומסת, שהם מתייחסים למשתמשים בצורה בוטה.

התגובה שלו כמובן נמחקה, והם פשוט כתבו הודעה כזו:

"

The next asshole trying to tell wrong things about our service will be banned like others"ולאחר מכן:

Treat us like shit you will be treated like shit !

אז, במקום לטפל בתקלות טכניות, הם עסוקים בלמחוק תגובות בפייסבוק.

אני כותב את זה לא סתם כדי לדבר על שירות אקראי. אני יודע שהרבה משתמשים בפורום הזה רשומים לשירות (אני בעצמי מצאתי אותו מפירסום בפורום ואינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את DebridMax ויש את Zevera.

את DebridMax ניסיתי לפני real-debrid. אין לי תגובה לגבי התמיכה שלהם כי פשוט מעולם לא היה לי צורך בה, הכול עבד פיקס ותמיד על מהירות מקסימלית. הם גם יותר זולים. הסיבה שעברתי ל real-debrid היא כי הם תומכים ב 100 שרתים (בהשוואה ל 35 של DebridMax).

לגבי Zevera, הם גם תומכים בפחות שרתים וגם יותר יקרים, אבל יש להם פורום וייתכן שהתמיכה שם יותר טובה והמהירויות יותר גבוהות. לא ניסיתי אותם אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מעולה. בדיוק לפני מספר ימים נגמר לי המנוי ב-debrid וחשבתי לחדש.

לנוכח הדברים שנאמרו, אחשוב שנית אם להישאר שם בכלל. פשוט חוצפה.

תקלות קורות ואני יכול להבין, בטח בשירות כזה שמכיל כ"כ הרבה שרתים ובתשלום נמוך. אבל, כששירות הלקוחות פועל בצורה כזאת - בושה וחרפה. זה בהחלט עובר כל גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 לאזהרה. ואני מוסיף גם שבZEVERA יש מקרים דומים שהשרתים לא עובדים והגבלות limit מאוד חמורות על שרתים נפוצים.

לאחר שניסיתי את השירותים האלה, חזרתי לשלם למספר שרתי פרימיום ששילמתי בעבר.

במקום לשלם פחות ולקבל חצי שירות פגום, עדיך לעשות סקר הורדות ולבחור 2-3 שרתי פרימיום שכן יעבדו לכם. לא צריך יותר מזה. רוב האתרים מעלים לשרתים קבועים גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...