שדרוג זכרונות ל16GB - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג זכרונות ל16GB

IceY

Recommended Posts

אין כל קשר בין גודל קובץ על דיסק לצריכת הזיכרון.. אני יוכל לתת לך קבצים של 5K שכאשר אתה מריץ אותם הם יכולים לתפוס בכיף יותר מ 4GB ואפילו 12GB (חישובים עם התמרות למניהן)

ומה הקשר על השוואה למשחק לפני 20 שנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב קריאת זיכרון נע בין 3.4 גיגה לשניה ל20 גיגה לשניה. כמות הזיכרון שאותו מידע לוקח תלויה בתוכנה. יש תוכנה שיכולה ל10 בתים לתפוס זיכרון של 200 מגה. כמו שאמרתי בתחילה . באופן עקרוני אין צורך ביותר מ-1 גיגה זיכרון.

לאילו שלמדו תיכנות, ידוע שהכול תלוי בכמות שהיזכרון שהוקצבו לאוגרים.

עובדה, מערכת ההפעלה הגירסאות הראשונות צרכו כול כך הרבה שגם ב-2 גיגה בקושי עבדו.

כיום מערכת ההפעלה חלונות 7 עובדת אפילו על 512 מגה בצורה מעולה.

אז אם יש לקוחות דמיקולו שרוצים הרבה , תגדילו אבל זה סתם זריקת כסף על טימטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם ממשיכים להתייחס למשתמש הזה? אתם רואים שהוא רק ממשיך למשוך בזנב ולרוץ אחורה. אני ניסיתי ללמד אותו כשהפגין בורות בבטחון רב בכרטיסי מסך, החלטתי שזה פשוט לא שווה את ההסברים שלי ושאם ימשיך בספאם הוא לא ימשיך להגיב. חבל על כאב הראש שלכם.

פותח הדיון, כיום גם למשתמשים שמבצעים עריכת בייתית כ-8GB הם מספיק ודי, ובהתחשב במחיר הנמוך של בערך 200 שקל לכל העסק זה יוצא דיי משתלם. מעבר לזה לשימושים פשוטים זה פשוט בזבוז כסף לא משתלם.

חשוב לדעת עוד משהו, ככל שיש לך יותר ככה יותר ממנו ישומש לקאשינג ולסוואפינג. כרגע עם פיירפוקס, סטים ומסנג'ר תפוסת הזכרון שלי עומדת על 3.44GB וזה מצב נורמאלי לחלוטין בהתחשב בקיבולת הזכרון שלי. כשאני משחק במשחקים הכבדים ביותר התצרוכת לא עוברת 5GB ושוב, בגלל שיש קיבולת כזאת. במצב שיש לך 8GB אתה לא תגיע למצב של חוסר במשאבים בשום שימוש רגיל, זה אני יכול להבטיח לך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם ממשיכים להתייחס למשתמש הזה? אתם רואים שהוא רק ממשיך למשוך בזנב ולרוץ אחורה. אני ניסיתי ללמד אותו כשהפגין בורות בבטחון רב בכרטיסי מסך, החלטתי שזה פשוט לא שווה את ההסברים שלי ושאם ימשיך בספאם הוא לא ימשיך להגיב. חבל על כאב הראש שלכם.

פותח הדיון, כיום גם למשתמשים שמבצעים עריכת בייתית כ-8GB הם מספיק ודי, ובהתחשב במחיר הנמוך של בערך 200 שקל לכל העסק זה יוצא דיי משתלם. מעבר לזה לשימושים פשוטים זה פשוט בזבוז כסף לא משתלם.

חשוב לדעת עוד משהו, ככל שיש לך יותר ככה יותר ממנו ישומש לקאשינג ולסוואפינג. כרגע עם פיירפוקס, סטים ומסנג'ר תפוסת הזכרון שלי עומדת על 3.44GB וזה מצב נורמאלי לחלוטין בהתחשב בקיבולת הזכרון שלי. כשאני משחק במשחקים הכבדים ביותר התצרוכת לא עוברת 5GB ושוב, בגלל שיש קיבולת כזאת. במצב שיש לך 8GB אתה לא תגיע למצב של חוסר במשאבים בשום שימוש רגיל, זה אני יכול להבטיח לך.

אצלי פועלות כמה תוכנות תמיד. למשל עכשיו אני רק גולש באינטרנט ומפעיל את התוכנות הקבועות שאני צריך לשימושים מסויים ויש לי צריכה כמעט 5GB (ואני לא חושב שזה בגלל תקלות או משהו כזה).

וזה עדיין לא במצב שבו אני עובד. כשאני גם עובד אני מפעיל עוד כמה תוכנות ורובן די כבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לדעת אם אתה צריך להוסיף אתה צריך להכיר טוב את דפוסי צריכת הזיכרון במחשב הנוכחי שלך.

האם בדקת אי פעם סה"כ שנצרך?

האם בדקת זאת בכמה עומסי עבודה?

האם הגעת למצב שהמערכת איטית כי יש טעינה של דפי מה-SWAP?

האם הגעת בכלל למצב של שימוש ב-SWAP עם 8GB שברשותך?

תענה לשאלות האלה ותדע לבד אם יש לך צורך בעוד זכרונות.

הערה

ב-SWAP הכוונה לאיזור בדיסק שמשמש עבור שמירת דפי במקרה של הזיכרון הפיסי עמוס. בחלונות קוראים לו PAGEFILE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם אתה מחזיק 30 טאבים של , אין שום סיבה הגיונית שבשימוש של עבודה משרדית \ גלישה תגיע ליותר מ-3 גיגה.

מחזק :xyxthumbs:

נתקלתי לפני כמה זמן בזליגת מאחד הדפדפנים, שגרם לו לקחת 7GB כמו כלום :bash: (בTASK MANAGER ראיתי שהתהליך של הדפדפן לקח כמות לא הגיונית של משאבים, גם בניצול וגם בניצול מעבד), קרה לאחר ששיחקתי במשחק FLASH כלשהו :silly:

מאז - איפוס דפדפן+עידכון שוטף לדפדפן FF + נגן הFLASH, זה לא חוזר על עצמו.

כמו כן, באגים ונזק של ותוכנות רוגלה עלולות לגרום לאיטיות מערכת, ושידרוג לא יעזור ולא מומלץ :nono:

תוודא שהמחשב שלך תקין, תוכנתית- אין נזקי , וחומרתית- באג מדרייבר ישן או בעיית חומרה אחרת שעלולה להאיט את המחשב למצב זחילה.

אחרי זה לבדוק מה שרשמו מעלי, איזה תוכנות וכמה הן דורשות וע"פ זה להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...