מה דעתכם על ה-1.6A? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על ה-1.6A?

RedHat_Lover

Recommended Posts

לפי דעתי הוא פשוט מלך ה-Overclocking.... אנשים בקלות מגיעים איתו ל-2.2 עם המאוורר שמגיע בקופסא.

המעבד עולה בארץ 973 ש"ח(כולל מע"מ) בזיגזאג, שווה לקנות בשביל ההמהרה?

הוא כמו הסלרון 300A הבא.

אני מתכנן ל-2.5, שזה בהחלט מעבד לא חלש, בשביל כזה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

לפי דעתי הוא פשוט מלך ה-Overclocking.... אנשים בקלות מגיעים איתו ל-2.2 עם המאוורר שמגיע בקופסא.

המעבד עולה בארץ 973 ש"ח(כולל מע"מ) בזיגזאג, שווה לקנות בשביל ההמהרה?

הוא כמו הסלרון 300A הבא.

אני מתכנן ל-2.5, שזה בהחלט מעבד לא חלש, בשביל כזה מחיר.

זה מעבד נחמד לאוברקלוקינג, אך יש להדגיש: התמורה שלו באה לידי ביטוי רק כשאר ממהירים אותי למהירות אפיק של 133! .

אם כבר הסלרון 300A הבא זה הטולאטין 1000 ו1100 שאפשר להגיע איתם למהירות אפיק של 150 כמעט בלי שום בעיה, וכזאת של 133 ממש בצורה חלקה עם לוח-אם מתאים. המעבדים האלה עולים מתחת ל100 דולר ובאמת נותנים את התמורה הכי טובה בשביל הכסף של האנשים מבין כל המעבדים של . עדיין מבחינת הליין של הפנטיום 4, ה1.6A הוא האוברקלוקר הכי טוב בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בכל זאת זה עדין יוצא טיפיטיפה יקר.

תקח בחשבון, שהלוחות הטובים עולים יותר כסף מאלה של , המעבד עולה קצת יותר וברוב המקרים יותר חזקים.

אבל, קניה טובה יחסית. עדין בדרך כלל עדיף ללכת על 1600. אל תשכח שגם אטלון אפשר להמהיר!

לזכרונות יש פוטנציאל, אבל הם רצים ב100 למרות שהם יכולים לרוץ ב133 ויותר במיוחד אם משלבים זכרונות מהירים. (333)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אטלון ידידי,

אני מתכוון להגיע איתו למהירות אפיק יותר רצינית מ-133 למשהו כמו 166, עם לוח של P4266 שהוא מצויין, או שאני אחכה ל-chipset של VIA שיש לו תמיכה ב-PC2700 ו-AGP X8(לא שיש לזה שימוש בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אטלון ידידי,

אני מתכוון להגיע איתו למהירות אפיק יותר רצינית מ-133 למשהו כמו 166, עם לוח של ASUS P4266 שהוא מצויין, או שאני אחכה ל-chipset של VIA שיש לו תמיכה ב-PC2700 ו-AGP X8(לא שיש לזה שימוש בינתיים).

אסוס ואוברקלוקינג - אלו שני שמות שלא הולכים ביחד, בעיקר כאשר מדברים על אוברקלוקינג למהירות האפיק. אם יש לוח בעולם הזה שדורשים עליו הרבה כסף, ואין לו שום יכולות אוברקלוק והפיטשרים שלו הם כמו של לוח ממוצע, זה הלוח של אסוס.

אל תבנה על לוחות אם של אסוס לאוברקלוק של מהירות אפיק, עדיף כבר לוח של ג'יגהבייט שהמחיר שלו הרבה יותר טוב מזה של אסוס כי הפיטשרים שלהם הם בערך אותו דבר. אתה רוצה לוח טוב לOC לפנטיום 4: לך על לוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתלון, הלוח הזה שונה, מלא אנשים בפורומים בחו"ל ממליצים עליו ואומרים שהוא ממש טוב, ואפשר לעלות את מהירות האפיק דרך הביוס ב-1Mhz, ככה שאני לא מבין מה הבעיה פה.

ו-KoM אני רוצה לראות את הסלרון שלך נגד 1.6A מומהר ל-2.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה פוגע ברגשות החומרה שלי?

לוח האסוס שלי על 10.5 במקום שמונה על מעבד דורון 800 ואני שמח ומרוצה.

ואת הזיכרון המהרתי למהירות שכרגע אני לא זוכר.

אבל הוא עובד על המקסימום שהוא יכול לפי המידע באתר החברה, 1.170Ghz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתלון, הלוח הזה שונה, מלא אנשים בפורומים בחו"ל ממליצים עליו ואומרים שהוא ממש טוב, ואפשר לעלות את מהירות האפיק דרך הביוס ב-1Mhz, ככה שאני לא מבין מה הבעיה פה.

ו-KoM אני רוצה לראות את הסלרון שלך נגד 1.6A מומהר ל-2.5.

לא היצי בונה על זה שתגיע ל2.5 - :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

למה אתה פוגע ברגשות החומרה שלי?

לוח האסוס שלי על 10.5 במקום שמונה על מעבד דורון 800 ואני שמח ומרוצה.

ואת הזיכרון המהרתי למהירות שכרגע אני לא זוכר.

אבל הוא עובד על המקסימום שהוא יכול לפי המידע באתר החברה, 1.170Ghz.

שים לב: לא אמרתי שלוחות של אסוס גרועים באופן מוחלט לאוברקלוק, אלא אמרתי שהם גרועים לאוברקלוק דרך מהירות האפיק

אוברקלוק דרך המכפלה זאת לא חוכמה בכלל, כל החכמה להרים את הFSB(מהירות האפיק כמה שיותר גבוה) ואז צריך להרים את הVIO, ולוחות של אסוס לא מתמחים באפשרויות VIO גדולות במיוחד וגם לא באפשרויות TWEAKING לזכרון מיוחדות(תיכף תגיד שאני טועה אבל אני מציע לך להסתכל על לוח של EPOX או לפני שתגיב לי על זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...