לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר עשיתי, הוצאתי את הכבלים פיזית מהראוטר כך שהכבל היחיד שנשאר מחובר אליו זה הכבל שמחבר למודם של ולמחשב שלי, לא השתנה כלום.

במקום כל הסיבוך, לך תרכוש כרטיס של 1G ותתקין אותו במחשב -- עניין של כמה עשרות שקלים וסגרת את הפינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נייד, זה עדיין כ"כ פשוט/קל/זול? ???

זה גם כל פעם מסתבך שזה מדהים. כאמור באותו כבל באותו מקום אך עם אחר - מתחבר תוך שניה ומקבל 100M. עם הנייד שלי לוקח לפעמים כמה דקות עד שמוצא "אות" מהכבל וגם זה לא תמיד ואז מגיע ל-10M (מוגבל לזה).

שחיברתי את הנייד ישירות ל-HOTBOX קיבלתי 1GB במקום שהיה רשום לי קודם 10M וגם התחבר תוך שניה. אז לכאורה זו בעיה בראוטר נכון?

שתי ה"נסיבות" הללו בעצם מצביעות כל אחת על מקור בעיה אחר וסותרות אחת את השניה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הורדתי , התקנתי ואומנם היו קצת בעיות התחברות בהתחלה עם הכבל אבל בסוף זה מצא אותו והתלהבתי מאוד כשראיתי בסטטוס שם שרשום 100M ולא 10M כמו בוינדוס. העניין הוא שבפועל בבדיקת מהירות זה לא עובר את ה-10, כאילו הוא עדיין תקוע על זה. נראה לי שבסופ"ש אני אעיף את כל המערכת הפעלה הזו ואתקין אחת חדשה ונקייה ואראה אם משהו ישתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, גם התקנתי מחדש ועדיין תקוע שם על 10. מזמן כבר היתי הולך לתת את זה בטענה שיש תקלה חומרתית, אבל "מפריעה" פה העובדה שבחיבור ישיר ל-HOTBOX אני כן מקבל 100 וזה חבריי המכובדים - לא מובן לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...