בקשה למפרט - עד 3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט - עד 3K

Bogy

Recommended Posts

שלום חברים, אשמח לקצת עזרה בנושא:

1. מה התקציב המקסימאלי? 3K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל הכל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? רצוי שלא

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? מחשב לבית, בעיקר גלישה וסרטים, מידי פעם משחק או שתיים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1680x1050

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? פירוט למטה.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? לא קריטי, אבל כמה שיותר שקט יותר טוב (עדיפות לביצועים).

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כרגע לא מתוכנן, אבל בעוד שנתיים שלוש כשהמחשב יתחיל לקרטע - יהיה נחמד אם תיהיה לי את אופציה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך כלום, אבל נעשה לבד.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיפות לחנות אמינה מהמרכז.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). פירוט למטה.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כרגע לא מתוכנן שידרוג נוסף, אולי בעוד שנתיים שלוש.

את ההארד דיסק אני אעביר מהמחשב הקיים - אז צריך יהיה להזמין HD קטן/זול לישן,

בנוסף יש לי ספק של Enermax Liberty 400W שקניתי לפני שנתיים - אם הוא מתאים אפשר לנצל אותו וגם כאן להזמין ספק פשוט יותר למחשב הישן.

מבחינת דרישות מיוחדות - הייתי רוצה שיהיה שיחזיק את המ"ה, ושהלוח אם יתמוך בUSB3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב פה כמה דברים ודרישות גבוהות בתקציב יחסית דחוק.

SSD ו-2500K לא יכנסו בתקציב אלא אם מתפשרים על כ.מ חלש\מובנה. (לא ציינת על אילו משחקים מדובר?)

למה בכלל למחשב שעיקר עבודתו ביתית\משרדית?

ה-Liberty 400W יספיק גם לכרטיסים יחסית חזקים.

HD זול זה לא בדיוק משהו שניתן למצוא כיום (איזה נפחים יש ברשותך, יעזור אם תציין דגמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על מפרט הבא:

מעבד חזק לשימושים שלך

כרטיס מסך שיספק את הצרכים שלך

SSD

מעבד:

[..] INTEL 2320 : CORE I5, S1155, 3.0Ghz - TRAY ₪850

לוח אם:

[..] ASROCK H61M/U3S3 ₪396

זיכרון:

[..] CRUCIAL/MICRON 4GB 1333MHZ DDR3 - לרוכשי מחשב חדש ! - זמין במלאי ₪108

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD GTS450 1GB DDR3 - RETAIL ₪499

צורב DVD:

[..] NEC DVDRW AD-7280S X24 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪95

מארז:

[..] ANTEC ONE HUNDRED w/o PSU ₪265

קרור למעבד:

[..] COOLERMASTER HYPER 101 ₪78

דיסק קשיח:

[..] PATRIOT SSD TORQX SATA2 2.5" 64GB ₪542

הרכבת מחשב:

[..] "הרכבה ובדיקות SILVER" - הרכבה + ביצוע בדיקות - אספקת מחשב עד 5 ימי עסקים ₪82

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2915

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 3% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arto89,

אין טעם לרוץ אחרי דרישות כאלו ואחרות בעיקר כי לפעמים הדרישות אינן מחוברות למציאות כמו כונן שעולה מעל 500 ש"ח למערכת משרדית.

גם ככה בחירת החלקים שלך מוגזמת וכוללת I5

כרטיס מסך חיצוני לפני ששמעת על איזה משחקים מדובר.

קירור שיש משתלמים ממנו ו- שאינו דרוש כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה SSD? כי אם אני קונה מחשב חדש, לא הייתי רוצה להתפשר על חלקים, אני מבין שזה משפיע משמעותית על המחיר - וכרגע אפשר לוותר על כונן קשיח (היום יש לי 1T black) וספק כח חלופי (במידה והספק כח הקיים מספק).

על איזה משחקים מדובר? שום דבר ספציפי, מה שהולך היום (כרגע כלום לא רץ אצלי בכל מקרה), הייתי מצפה ממערכת של 3K שתוכל להריץ פחות או יותר הכל באיכות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-GTS 450 הוא לא כרטיס גיימינג.

מה הקשר בין התפשרות ל-SSD? "צרכני" הם תוכנות עריכה בדר"כ שדורשות זמני קריאה\כתיבה גבוהים, מה הקשר של מערכת שעבודתה משרדית למה שהזכרתי?

מי שמצפה שהמערכת שלו תריץ כל כותר כיום (ששם לא נותן כמעט שום יתרון) צריך לוותר על ולקחת כרטיס מסך חזק יותר מה שישפיע הרבה יותר במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לכך שאין יותר מידי יתרונות בSSD, מלבד פעולת המ"ה ומקריאה וכתיבה אליו. לפעמים יוצא לי גם להתעסק עם עריכה של , כך שSSD נראה לי די רלוונטי.

בסופו של דבר המטרה פה זה מחשב שיחזיק לי כמה שנים, ולמקסם את התועלת מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקסום התועלת זה כרטיס מסך חזק יותר שיעזור לך בהרצת כותרים חדשים כמו שציינת אם אתה מעדיף SSD עם כרטיס מסך בינוני... אני כאן כדי להגיד לך שזה לא נכון אבל זה הכסף שלך אז בבקשה.

יש את ה- TX 3 שיעיל יותר מה-101.

מציע לקחת צורב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משהו שאני משחק בו היום - כלום לא עובד אצלי כרגע, אני רק רוצה ליהיות מסוגל.

אחרי שישבתי קצת על הפורום, מה אתם אומרים על המפרט הבא:

[table][tr][td][/td] [td]SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE[/td] [td][/td] [td]

799₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]Biostar TP67+ H67 Chipset - B3 for 1155 - Sata 3 USB 3 VGA/DVI/HDMI o.b[/td] [td][/td] [td]

299₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]Kingston 4GB DDR3 1333[/td] [td][/td] [td]

230₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]Antec Three Hundred (300) Gaming NO PS 2xAntec TriCool 120mm Included[/td] [td][/td] [td]

349₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]Intel Quad Core I5 2500 Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB Tray[/td] [td][/td] [td]

925₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]ZALMAN 9500 SI EDITION - בקניית מחבש חדש בלבד[/td] [td][/td] [td]

153₪

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td]Corsair 60GB Sata3 Force3 550/490[/td] [td][/td] [td]

524₪

[/td] [/tr][/table] [table][tr][td] סה"כ:[/td][/tr][/table] 3279₪

קצת חורג מהתקציב, אבל יהיה בסדר, הצעות לשיפורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2500 זה פשוט אוברקיל לכל שימוש ביתי, למה אתה מתעקש עליו?

ואם כבר אתה מתכנן OC תהיה חייב לקחת את גרסת ה-K.

סביר שלא תמצא את הלוח הנ"ל במלאי.

מארז טוב אך יקר, משהו פשוט יותר יספיק פה (Cougar, V3).

קח את ה- M4 בגרסתו האחרונה מציג ביצועים נהדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכנון לעתיד, גרסת הK זה מוצר אחר או שצריך פשוט לוודא מול החנות?

בהנחה שלא אמצא את הלוח במלאי - איזה חלופות יש בעצם?

לגבי המארז - זה כבר אבחר בסוף...

הCrucial שציינת זה - Crucial 4GB DDR3 -1333 - זה בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...