מעבר ל VDSL. יש טעם להתעקש על ה D-link? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר ל VDSL. יש טעם להתעקש על ה D-link?

Charybdis

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הם היו נותנים את ה Netgear בהשאלה, היתי מתפשר עליו, אך מכיוון שאני נשאר איתו גם אחרי שאני עוזב את , אני לא מתפשר.

לא אמורה להיות הצעת חוק שתבטל את העניין הזה?

לכן, החלטתי להשאר בתחום ה ADSL2 וסגרתי על 15 מגה ללא תוספת תשלום (100 שקל + 30 שקל בזב"ל).

אני יודע, המחיר לתשתית יקר.

מה הוא מחיר סביר ל 15?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכן אותנו אם הצלחת להגיע למחיר הזה....אני משלם 70 ש"ח על 10 Mbit בבזק. כששאלתי כמה יעלה לי

לשדרג ל 20, ענתה לי הנציגה שהמינימום הוא 110 ש"ח לחודש, ושכבר עכשיו אני במבצע.

כך שמעניין אם שימור לקוחות עובד גם בבזק ולא רק בבב"ל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד עובד. ניסיתי את זה פעם עם יס, והנציגה אמרה לי שאני במבצע טוב ואין שום אפשרות לשדרג,

ומאז שאני במבצע הזה (כ 3שנים) המחירים רק התייקרו. כשאמרתי שאני מעוניין להתנתק, היא אמרה שאין בעיה,

ושאלה באיזה יום מתאים לי שיבואו לאסוף את הציוד ממני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני רוצה להתנתק" עובד רק כשאתה לא מקבל את העסקה הכי טובה שספק השירות נותן, אני עכשיו לדוגמה מקבל מחיר של 29.90 ל100Mb בבזב"ל וככל הידוע לי זה הכי נמוך שהם יורדים, לכן אין לי טעם/בסיס לדרוש מחיר נמוך יותר ואם אני יאיים בניתוק אז באמת ינתקו אותי.

אבל עד שמוציאים מבזב"ל כזה מחיר צריך לעבור כמה נציגים ובאמת לא ניתן לקבל אותו מאנשי המכירות.

נ.ב

הגיע אלי היום ראוטר של Dlink עם שליח כך שכל מי שסיפרו לו סיפורים על מחסורים במלאי, הוא כנראה חודש.

llime תדרוש מבזק מחיר ללקוח חדש ולא וותיק 75/85ש"ח ל30/50 מגה, תפעל לפי ההיגיון שאם זה מחיר רק ללקוחות חדשים אז אתה מתכוון להיתנתק כדי להיתחבר מחדש כלקוח חדש, תלך עד הסוף עם הדרישה למחיר שאותו אתה מוכן לשלם עד שתגיע למנהל, אם הוא לא מוכן לתת לך את המחיר שאתה רוצה תגיד שאתה עדיין רוצה להתנתק ואז המנהל שוב יעביר אותך לנציג אחר שכבר בעצמו יציע לך את מה שאתה רוצה. עובד בדוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי את ה DLINK שלי היום, אחרי משהו כמו 4-5 שיחות עם בזק ובדיקה מול בר שליחויות שהראוטר המיועד אלי הוא DLINK (בפעם הראשונה הוא היה NETGEAR) . וזה הפינגים שלי:

Pinging 212.179.37.1 with 32 bytes of data:

Reply from 212.179.37.1: bytes=32 time=9ms TTL=254

Reply from 212.179.37.1: bytes=32 time=10ms TTL=254

Reply from 212.179.37.1: bytes=32 time=10ms TTL=254

Reply from 212.179.37.1: bytes=32 time=9ms TTL=254 אני על תשתית 50 מגה בבזק. (שבפועל עובדת רק על 40 בנתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...