חיל משוחרר שרוצה להיכנס לעולם התכנות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיל משוחרר שרוצה להיכנס לעולם התכנות

Vlad3

Recommended Posts

אני רוצה ללמוד לפתח ואין לי שמץ איך אני מתחיל

מד אחד לבד אני לא מסוגל כי אני פשו לא מבין מה שאני קורא\צופה זה הכל ניראה כמו סינית אז אני חייב מסגרת\מורה

השאלה אם כדאי ללכת לאוניברסיה.. למרות שאני לא יצא משם מתכנת כי ניסיון אי אפשר לקבל משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הולכים להיות לאוניברסיטה כדי להיות מתכנתים. הולכים כדי לעשות תואר ראשון. באוניברסיטה, רק כשליש מהתואר הראשון בכלל עוסק בתכנות (השאר זה מתמטיקה ותיאוריה).

נראה לי שהכי מומלץ לך בינתיים זה ללכת על איזה קורס בסיסי בתכנות כדי שתוכל לדעת אם זה כיוון שבכלל מעניין אותך (לצערי אני לא ממש מכיר כאלה ככה שאני לא יכול להמליץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Vlad3

כדי להיות מתכנת בעל ניסיון אתה צריך לעבור קורס תכנות אינטנסיבי, אין דרך יעילה יותר.

אני מעוניין להציע לך הכוונה למכללה ברמה הגבוהה ביותר שמתחייבת לסדר לך עבודה עם סיום הקורס בהצלחה!

במידה ועברת את שלב המיון בהצלחה אתה זכאי למלגה של עד 7,000 ש"ח.

במקרה ואתה לא מתאים לקורס בסיום שלב המיון אתה מקבל את כספך בחזרה, שווה לנסות!

ואני גם אוכל לסדר לך הנחה נוספת של עד 400 ש"ח :)

צור איתי קשר במייל: canyasse@gmail.com

אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלגוריתמים בגרפיקה מבוססים על מתמטיקה (הכפלת מטריצות,וקטורים וטריקים אחרים)

אם הוא רוצה להיות מתכנת משחקים ולא איזה ילד שמשחק בפלאש וקורה לעצמו יוצר משחקים

הוא צריך רקע מתמטי חזק (יותר ממה שמקבלים בתואר במדמ"ח)

בכל חברת משחקים לתפקיד מתכנת דורשים רקע מתמטי נרחב,ולכן לפי דעתי תואר במתמטיקה + איזה קורס ב c++ יהיו השילוב הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת מסתכם בבערך קורס אחד באלגברה לינארית.

תוסיף לזה קורס פיסיקה בשביל ליישם אלגוריתמים פיסיקליים (בהנחה שהמשחק שלך משתמש בהם...) וסיימת.

וגם ממש לא צריך לדעת ++C בשביל לתכנת משחקים (אפשר לתכנת גם בג'אווה, #C או פייתון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Requirements

• 5+ years professional or related experience with at least 3 shipped titles where credited as programmer

(Big pain in the ass!)

• Strong C++ coding and design experience

• Excellent problem solving skills.

• Excellent math skills

• Good organization and time management skills.

• Excellent oral and written communication skills.

• Self-motivated team player with very strong work ethic and cooperative attitude.

• Passion for making GREAT games

כבר אמרו פה חלק מהדברים. זה לקוח מBathesda.

העצה שלי: תתחיל ללמוד לתואר רלוונטי (הנדסת תוכנה, מדעי המחשב, הנדסת מחשבים), עם עדיפות לאוניברסיטה (כי זה יתפוס יותר טוב בחו'ל), ותחפש הזדמנויות להתמחות. לדוגמא באתר של בת'סדה אמרו שבקרוב תהיה אפשרות להתמחות, ובלי קשר קיימות מלא הזדמנויות להתמחות בחברות מוכרות רבות.

זה אפשרי אבל קשה, בעיקר למתכנת ישראלי, להכנס לתעשיית המשחקים הבינלאומית.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסת תוכנה זה סתם שם יפה למדעי המחשב עם תוספת של שנת לימודים וקצת לימודי הנדסה ופיסיקה.

מדעי המחשב זה... מדעי המחשב. תוכנה בסופו של דבר - לימודי מתמטיקה, אלגוריתמים, מבני נתונים, מערכות הפעלה ועוד ועוד.

הנדסת מחשבים זה איפשהו שילוב של מדעי המחשב והנדסת חשמל. חומרה ותוכנה ברמת חומרה.

האמת היא שאצל רשם המהנדסים בארץ, אין דבר כזה "מהנסד תוכנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...