קבוצת רכישה Galaxy S III - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצת רכישה Galaxy S III

RamiBot

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי שום קשר עם סאני.

כמו כן אני מוכן להתחייב שהרכישה הנ"ל לא תתבצעה דרכם.

מטרת הפתיחה המוקדמת היא לאסוף כוח קנייה גדול וחזק.

כמו שאמרתי, אין לי שום מניע לקדם את המוצר.

החלטתי להשתמש בניסיון שצברתי בקבוצה הקודמת על מנת לפתוח קבוצה נוספת.

הבהרתי מהם מטרות הקבוצה ומהם ההתחייבויות שלנו.

מי שמעוניין להשתתף מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום קשר עם סאני.

כמו כן אני מוכן להתחייב שהרכישה הנ"ל לא תתבצעה דרכם.

מטרת הפתיחה המוקדמת היא לאסוף כוח קנייה גדול וחזק.

זה שהקניה הקודמת היתה דרך סאני ויותר יקרה מהחנויות הפרטיות, מוכיח שגם אם אתה לא "נציג" של סאני, אתה בהחלט מוכן למקור את הציבור לטובת רווח אישי.

וזה שהשתקת את קולות הביקורת מראה שיש לך אג'נדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי היא מראה שאני באמת מי שאני טוען שאני? ואולי באמת אין לי מניעים נסתרים?

ורוב חברי הקבוצה העדיפו את היבואן הרשמי? את העברית של סאני? אולי זאת הסיבה?

זה באמת מה שקרה בפועל.

בכל מקרה, הקבוצה הזאת לא עומדת לעבוד מול סאני.

המטרה היא להביא את המכשיר כמה שיותר מהר בסמוך להשקות בחול ובמחיל מוזל.

מוזמנים להצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי הכל "נכון", אבל למה כמה חודשים לפני שהמוצר מושק בכלל ? בלי לדבר על זמינות...

כמו שאמרתי, הסיבה היא ליצור כוח קנייה.

אין לי איך לדבר עם ספק בלי איזו שהיא אסמכתא.

כאשר המכשיר יושק נתחיל להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורוב חברי הקבוצה העדיפו את היבואן הרשמי?

רוב חברי הקבוצה??? 500+ מתוך קבוצה של יותר מ2000 איש לא נקרא רוב...

בכל מקרה, נחיה ונראה...אולי ברכישה הזאת יתוקנו הליקויים של הרכישה הקודמת...

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ה"עליהום" שמבצעים פה על רמי. הפכתם אותו לאח השלישי של משפחת עופר שמנסה לגזור קופון על חשבון הציבור, לא מוגזם קצת?

הבחור מנסה לנצל את האינטרנט באופן חיובי כדי ליצור קבוצת רכישה ולרכוש מוצר זול יותר ו/או מוקדם יותר. זה לגיטימי, זה צרכני ואני לא רואה בזה שום פסול. מה גם שאין כאן התחייבות: הרי ברגע האמת, כאשר זה באמת יהיה רלוונטי, כל אחד יוכל לבדוק בעצמו את האלטרנטיבות ולראות אם משתלם לו לרכוש את המכשיר דרך קבוצת הרכישה או לא. נרשמתי עכשיו לקבוצה ואף אחד לא ביקש ממני פרטי כרטיס אשראי... אז איפה פה בדיוק הבעיה?

לגבי הטענות בקשר לקבוצה הקודמת: גם זה נראה לי קצת מוגזם. זו חוכמה קטנה מאוד לומר בדיעבד שהמחירים בקבוצת הרכישה הקודמת היו דומים למחירים בחנויות זמן קצר לאחר מכן. השאלה היא מה היה ידוע כאשר העסקה עמדה על הפרק. המחירים של מוצרי צריכה אלקטרוניים תמיד צונחים אחרי הבאז הראשוני, מי שמוכן לחכות כמה חודשים יחסוך כמה מאות שקלים. זה נכון לכל דבר בתחום, לא רק לסמארטפונים.

באופן אישי, אני עדיין מתלבט בין לקנות 4S, או 2, או לחכות לגלקסי 3. הגבתי בדיון הזה משום שהתגובות התוקפניות כאן נראו לי מאוד לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית חלק מהקבוצה הקודמת אז היית מבין...

מחודש מאי ועד כשבועיים לפני שסאני מכרה את המכשיר אף לא ידע את המחיר, אופן התשלום ומספר התשלומים וכו'.

כל הנתונים נשמרו תחת מעטה סודיות והוסתרו מחברי הקבוצה.

במשך כל אותה תקופה חזרו והבטיחו שיהיה מחיר אטרקטיבי ושיהיה שווה לחכות למחיר בקבוצה.

אין פה בדיעבד, יש פה ניסיון מוכח של כ-1500 איש שנכוו והוטעו (בצורה מסוימת) בקבוצה הקודמת.

זה לא שפירסמו את המחיר ורק חיכו לתאריך המיוחל לקנייה, אף אחד לא ידע דבר וחצי דבר (חוץ מרמי ועוד מישהו אולי) והשאירו את כולם בערפל.

גם בסאני בסופו של דבר יצאו בהצהרה שהמחיר הוא כן אטרקטיבי - רק ביחס לחברות הסלולר ולא למחיר המציאותי בשוק...

אין לי שום בעיה על זה שרמי מארגן כבר קבוצה לS3 אבל ברור לך שאנשים מרימים פה גבה כי א. המכשיר עוד לא הוכרז

ב. אין תאריך השקה - רק שמועות.

ג. אין מחיר ומידע על זמינות.

ד. מטרת הקבוצה היא להבטיח לכל חבריה (עם דגש על "לכל") מכשיר בקנייה דרך הקבוצה - דבר מאוד בעייתי לספק מכשירים בו זמנית לכל כך הרבה אנשים.

ובקיצור, כרגע זה לא נראה מבטיח כל כך וקצת מקדים את המאוחר.... זה הכל...

אין פה תוקפנות, להיפך, אתה יודע מה? אני מאחל שרמי יצליח לארגן אחלה קנייה קבוצתית באחלה מחיר ולהרבה אנשים שיהיו מרוצים, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...