מתארגנת קבוצת רכישה לקניית LED 55 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתארגנת קבוצת רכישה לקניית LED 55

VGFreak

Recommended Posts

היום הלכתי לקניון שבעת הכוכבים לחנות של שקם אלקטריק בכדי להתרשם:

אז מכיוון שחבר טוב שלי עובד שם קיבלתי יד חופשית לשחק עם השלט לחוות את ה3D וקבל חוות דעת אישית של המוכרים

התחלתי להשוות את כל הטלויזיות שהיו בחנויות ואני חייב להגיד שבחנות הזאת היה את אחת התצוגות הכי גדולות שראיתי בישראל ( ביחס לחנויות , לא ביגבוקס) ובסוף הבנתי שאין על הפיליפס

שאלתי את המוכרים אם הם שיחקו עם התצוגה ( הגדרות צבעים , קונטרסט , בהירות ) של הטלויזיות ואמרו לי מה פתאום ! כולם מחוברים לאותו ממיר ללא שינוי הגדרות

אז אמרתי תנו לי את השלט ואיפסתי את ההגדרות של הדגמים שהתלהבתי 9706 7606 6606 ופשוט יש הבדל משמעותי ביניהם עוד לפני הגרת צבע ובהירות ! ממש התבאסתי לראות שה 9606 ליגה אחרת! וגם במחיר כמובן 16K פאק!!! אז המשכתי בתחרות לנסות להביא את רמת הצבע של ה 6606 לרמה של 7606 ולצערי עדיין היה הבדל ה7606מנצחת בעלות מול תועלת VALUE FOR MONEY , רציתי לחסוך אבל זה לא הולך לי :( הבנתיח סופית שהטלויזיה שאני רוצה היא ה 7606 הבאסה הגדולה שההפרש מחירים בינה לבין ה6606 הוא 2000K !!!! טוב אז אני חושב שעלי להתפשר על הגודל ולרדת ל47" :( בכל מקרה כידוע לכם המלאי יהיה זמין ב30 לפברואר ויש ביקוש מטורף לדגם הזה . לגבי המחיר הסופי .... החבר לא יכל לעשות יותר מידי הנחה והגיע השעה לסגור את החנות .... מחר או יום ראשון אני יגיע להחלטה הסופית ומקווה לקבל את המחיר הסופי ויזמין לעצמי אחת . עכשיו כש החבר פה מעלי אומר שאפשר לקנות את ה 55" ב10900 אני שוב צריך להתלבט :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככה לא מארגנים קנייה קבוצתית!!! המלצה:

שכל אחד יירשום איזה גודל הוא רוצה ואיזה תקציב. פותח התרד יעדכן רשימה בפוסט הראשון בעמוד הראשון לפי אנשים, גודל מסך ומחיר.

צריך שפותח התרד יעקוב ויעדכן כל יום. אחרי שייצטבר מ"ס סביר של משתתפים, מחפשים דגמים טובים לכל גודל ואז כל אחד שיכול ניגש לחנויות שהוא מכיר עם מ"ס אנשים אמיתי וגדול (כפי שיופיע בפוסט הראשון).

שבאים לחנות לקנות 10 15 מסכים בגדלים שונים, המוכר נותן הנחה רוחבית על כל הסכים של כמה אחוז..הוא רואה את הרווח הכולל..זה עדיף מאשר לשאול על מסך אחד שהוא צריך לספק בכמויות.

:xyxthumbs:

צודק 100%. אני מסכים וגם בפנים, ומוכן ללכת לכל חנות שצריך, כדי ללחוץ על המוכרים.

החנויות אכן מקבלות נתח רווחים קטן על מסכים, ולפי מה שהבנתי, בסביבות 800-1000 ש"ח למסך. ברגע שנגיע כמה חבר'ה, עדיף לפחות עשרה, לחנות, הם יוכלו ללחוץ את היבואן, או שני היבואנים, להוריד מחיר עבור כמות גדולה של מסכים. כל יבואן ישמח לקזז נתח קטן של רווח כדי למכור 5 חתיכות במכה אחת.

חוץ מזה, אני בטוח שתוך חודש, מקסימום חודשיים, ברגע שיתחילו להכנס מסכי 2012, המחירים יצנחו לבד ב 1500-2000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי ספציפית, אבל במחירים האלו אחריות זה דבר חשוב, ולא פחות חשוב זה מה יעשו במסגרת האחריות אם חו"ח משהו קורה. למשל, האם ישתמשו בחלקים מקוריים בעת התיקון והאם בכלל מחר כשתצטרך את התיקון הם יהיו קיימים. לשיקולך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בתחום כמה שנים , אז אני רק יתן לכם כמה טיפים:

1. יבוא מקביל לפעמים מייבאים דגם זהה אך ארץ ייצור שונה , למשל של היבואן הרשמי ( סמ ליין) מיובא מטיילנד , יבואנים לא רשמיים ( פרללים בשפה המקצועית ) מביאים אותו דגם ( לפעמים אות או סיפרה שונה) ממלזיה או סין.

2. נותני השירות לפעמים הם אותם נותני השירות גם ליבואן הרשמי וגם ללא רשמי. ( רטפון לדוגמה)

3. פרט חשוב שצריך לשים עליו לב באחריות הוא לא התקופה אלה מה כולל באחריות , חשוב שתהייה אחריות מלאה , אחרת יגנבו לכם 200-300 על ביקור.

4.רווח בטלוויזיות נא בין 30-35% ממחיר מק"ט , אם אתם רוצים לדעת כמה מרוויחים עליכם תבקשו את המחיר המק"ט ותורידו ממנו את האחוז שציינתי. החנויות בדרך כלל לא מוציאות טלוויזיות עם רווח של פחות מ 10%.

5.בקשר לפיליפס הדגמים הפחות איכותיים מיוצרים בפולין , היא נחשבת לסין של אירופה.

6. בסופו של דבר אם עשיתם את כל הבדיקות ועדיין יש פער של 20% בין יבוא לא רשמי לרשמי - לכו על הלא רשמי. ( כמובן לא להתפשר על האחריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...