מתארגנת קבוצת רכישה לקניית LED 55 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתארגנת קבוצת רכישה לקניית LED 55

VGFreak

Recommended Posts

האמת שכבר הזמנתי את ה-Philips 47PFL7606 אבל יש מחסור ארצי והאספקה תיקח כנראה 3-4 שבועות.

כך שבמידה ולבסוף תקבלו מחיר הוגן על ה-LG 55" W651Y - אני בפנים (כמובן שאבטל את ההזמנה הקיימת).

לדעתי המינימום שנגיע אליו עם ה 651Y זה 11.5K.. אני אמשיך לבדוק את זה מחר.

המינימום של ה 7606 לדעתי יהיה 10.5K.. זה יהיה קל יותר להשיג. בהפרש הזה לדעתי עדיף ללכת על ה 651Y.

INTEGRAL, ידוע העניין. מתח הרווחים בשוק הזה הוא מצומצם מאד.

YENERGY, ה 6606 וה 7606 הן שתי טלויזיות שונות. ממה שאני הבנתי ה 7606 חולקת את אותו פאנל של שנמצא גם ב 651Y (אך האימפלמנטציה של טובה יותר, אולי כי הם מכירים את הפאנלים שלהם טוב יותר..). ה 6606 בכלל מכיל פאנל MVA של שארפ. לכן השחורים שלה טובים יותר מאלו של ה 7606 אך בשאר הפרמטרים, כמו מהירות תגובה היא פחות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעוניין ב47PFL7606 או בLG570Y בגודל 47...

התקציב שלי הוא כ8K... שזה מעל 47 אבל מתחת 55... :-\

לכן, אני רוצה לפחות הנחה על ה47... ;D

רעיון לא רע להתקשר לשקם, ולטעמי שבועיים המתנה זה מאוד מאוד סביר!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום ביניים:

אף חנות לא נותנת מחירים בטלפון. הם דורשים שתגיע פיזית.

מכולן מי שהצליח לשכנע אותי להגיע אליו זה עוזי מסטריאו עיני. אני הולך אליהם מחר בערב.

עדכון ספקולציית מחירים שלי: ה לא תרד ל 11.5K אלא תהיה לכל הפחות 12K.

הפיליפס לא תרד בשום אופן מ 10.8K.

Integral צדק (לא מפתיע..), מתח הרווחים הנמוך לא נותן כמעט מרווח תימרון, קל וחומר אם מדובר בקבוצת רכישה של חמישה חבר'ה (במקרה הטוב).

אני אשתדל לעדכן מחר בערב. אל תצפו לנצורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה הולך אליהם, קח PS3 או משהו ותבדוק את האינפוט לאג (תוודא רק עדכוני FIRMWARE. אחרי שרכשתי ירדו לי מלא עדכונים).

רעיון מצויין. רשמתי לעצמי תזכורת להביא את ה X360.

איך אני יכול לוודא שהקושחה היא עדכנית? אם הטלויזיה שלהם לא מחוברת לרשת (ואני מנחש שהיא לא). יש איזה מקום שאני יכול להוריד ל ולחבר לטלויזיה שלהם ולעדכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ותשאל. אולי יש להם חיבור רשת? אולי מספיק שתביא כבל רשת? אני חושב שזה מאוד חשוב - להוציא 13K על טלוויזיה ולגלות שהאינפוט לאג שלה לא מתאים :-X

בכל מקרה

http://www.lg.com/il/support/product/support-product-profile.jsp?customerModelCode=55LW651Y&matchedModelCode=2600001163&searchEngineModelCode=55LW651Y&initialTab=documents&targetPage=support-product-profile

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום ביניים:

אף חנות לא נותנת מחירים בטלפון. הם דורשים שתגיע פיזית.

מכולן מי שהצליח לשכנע אותי להגיע אליו זה עוזי מסטריאו עיני. אני הולך אליהם מחר בערב.

עדכון ספקולציית מחירים שלי: ה לא תרד ל 11.5K אלא תהיה לכל הפחות 12K.

הפיליפס לא תרד בשום אופן מ 10.8K.

Integral צדק (לא מפתיע..), מתח הרווחים הנמוך לא נותן כמעט מרווח תימרון, קל וחומר אם מדובר בקבוצת רכישה של חמישה חבר'ה (במקרה הטוב).

אני אשתדל לעדכן מחר בערב. אל תצפו לנצורות.

לדעתי אתה לא ממש צודק.

ברגע שתפרסם את המחיר והוא יהיה מספיק אטרקטיבי אז יצטרפו עוד לא מעט אנשים.

והכי חשוב להבין שצריך ללחוץ לא על אותה החנות שבחרת בה כי ברור שאין לה הרבה מה להוריד אלא על היבואן שגוזר קופון ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא ממש צודק.

ברגע שתפרסם את המחיר והוא יהיה מספיק אטרקטיבי אז יצטרפו עוד לא מעט אנשים.

והכי חשוב להבין שצריך ללחוץ לא על אותה החנות שבחרת בה כי ברור שאין לה הרבה מה להוריד אלא על היבואן שגוזר קופון ענק!

היבואן הוא לחיץ רק באמצעות החנות. דיברתי עם אלקטרה ותכלס הם צחקו עלי ושלחו אותי להתדפק על מפתני החנויות.

החנות צריכה ללחוץ לקבל מחיר טוב יותר.

ברור שבמחיר מספיק אטרקטיבי יהיו הרבה קונים. אבל אני קצת סקפטי.. נראה מחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בסטריאו עיני היום. שם פגשתי את יוסי (בעל החנות) ועוזי (איש המכירות).

הבאתי את האקסבוקס איתי כדי לבדוק את ה 651Y (לאחר שבדקתי שבוע שעבר את הפיליפס 7606 בסלון חללית).

עידכנתי את גירסאת הקושחה האחרונה דרך USB שהכנתי מראש.

הייתי אצלם שעה שלמה (הם היו הרבה יותר נחמדים מסלון חללית) שיחקתי את אותם המשחקים ששיחקתי על הפיליפס. לא מצאתי הבדל מהותי נראה לעין. ה עדיפה בעניין הפיצ'רים (סטרימר מצויין וכו') אבל לא הצלחתי לראות הבדל, לפחות לא במשחקי האקסבוקס.. והיא עולה 1,700 ש"ח יותר מהפיליפס.

בעניין המחיר, כפי שחששתי - הכל חרטא. הוא לא היה מוכן לתת לי מחיר נמוך יותר מ 11K על הפיליפס. ועל ה הוא הציע 12,700 ש"ח.. כ 300 ש"ח פחות מהמחיר הנמוך ביותר שהשגתי לפני כן לבד. במקרה הטוב ביותר הוא אמר שיוכל לרדת ל 12,600 ולא שקל אחד פחות.

דרך אגב, הובא לידיעתי שה 651Y היא במבצע של הייטקזון ב 12,500.

פיוצ'ר אמר שהוא ישווה כל הצעה שאקבל מכל חנות, אבל לדעתי הוא יוכל להוריד את זה רק ב 100-200 ש"ח מקסימום.

נראה כי קבוצת רכישה של 5 אנשים (שגם בהם חלקם יקנה קטנה וזולה משמעותית) לא כל כך משפיעה.. באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה לא מארגנים קנייה קבוצתית!!! המלצה:

שכל אחד יירשום איזה גודל הוא רוצה ואיזה תקציב. פותח התרד יעדכן רשימה בפוסט הראשון בעמוד הראשון לפי אנשים, גודל מסך ומחיר.

צריך שפותח התרד יעקוב ויעדכן כל יום. אחרי שייצטבר מ"ס סביר של משתתפים, מחפשים דגמים טובים לכל גודל ואז כל אחד שיכול ניגש לחנויות שהוא מכיר עם מ"ס אנשים אמיתי וגדול (כפי שיופיע בפוסט הראשון).

שבאים לחנות לקנות 10 15 מסכים בגדלים שונים, המוכר נותן הנחה רוחבית על כל הסכים של כמה אחוז..הוא רואה את הרווח הכולל..זה עדיף מאשר לשאול על מסך אחד שהוא צריך לספק בכמויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה.

אני השתכנעתי שלא ניתן להוריד מחירים בשוק הטלויזיות בצורה משמעותית. לא עם 5, לא עם 10, וגם לא עם 20 אנשים. מתח הרווחים של החנויות הללו עומד בטלויזיות הגדולות והיקרות על כ 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן:

דיברתי עם חבר עובד בשקם אלקטריק לגבי דגם 7606- 55 אינץ ,הוא יכול לארגן לכם מחיר קבוצתי בכ- 10,900ש"ח

והנחה על גדלים אחרים כמו 47" וכו תהיי בהתאם .

אם יהיה עדכון נוסף אכתוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...